Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 680 0
18.07.2017

League of Legends - jak stać się pro?

Pierwsza rzecz, którą chcę poruszyć jest to, aby ciągle być w ruchu. Utrudni to przeciwnikowi trafienie tzw. skillshotami, czyli umiejętnościami, którymi trzeba wycelować.

Nie martw się, że gra Ci nie idzie. Początki są zawsze trudne. Nie obrażaj innych graczy, ponieważ tylko pogorszy to morale twojej drużyny. Nie mówię, że nie możesz się denerwować. Chodzi o to, byś nie pokazywał tego na czacie, bo jak już mówiłem, nie zrobi to niczego dobrego.
Staraj nie poddawać się tylko dlatego, bo coś Ci lub osobie z twojej drużyny nie wyszło. Często miałem taką sytuację, w której przez jeden głupi błąd gra odwróciła się o 360 stopni. Jeżeli grałeś z osobą obrażającą, trollującą itd. nie zapomnij o tym, by ją zgłosić. Jeżeli zgłoszenie będzie zgodne z rzeczywistością, gra stanie się dzięki Tobie odrobinę lepsza.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Czary przywoływacza pełnią bardzo ważną rolę w tej grze. Należy je dopasować do linii, i bohatera, którym gracie. Na górną linie (topa) najczęściej bierze się zestaw błysk i teleport, na linię środkową (mida) błysk i podpalenie, do dżungli bierze się błysk i porażenie (porażenie jest wymagane), na dolną aleję (wsparcie) - błysk i wyczerpanie, natomiast jako strzelec błysk i uzdrowienie.

Według mnie kolejną ważną rzeczą jest kompozycja drużyn. Należy dbać o to, by nasza drużyna mogła zadawać wyrównane obrażenia magiczne, jak i fizyczne. Ważne jest również to, by znalazła się jedna lub dwie osoby, które będą tankami, czyli osobami które będą bardzo wytrzymałe, by drużyna nie rozleciała się w walce drużynowej.

Najważniejszą rzeczą w tej grze jest zdobywanie złota. Najłatwiej zdobywa się je zabijając miniony. Polecam przed każdym meczem włączyć narzędzie treningowe i poćwiczyć ,,farmienie''. Poprawi to wasze szanse na zwycięstwo.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Teraz poruszę kwestię dotyczącą bohaterów. Wielu graczy ma z tym problem. Grają oni każdym bohaterem, czego raczej na grach rankingowych nie polecam. Gdy zależy wam na wygrywaniu gier, najlepiej jest znaleźć od 3 do 4 bohaterów tak, byście mogli grać dla przykładu dwoma na topie i dwoma na midzie.

Kilka słów o runach i specjalizacjach
Runy i specjalizacje umożliwiają Ci dostosowywanie gry do Twojego stylu gry. Gdy zaczynałem grę w League of Legends runy i specjalizacje kopiowałem z różnorakich stron, co się opłaciło, ponieważ dzięki temu sam potrafię prawidłowo je rozdysponować. Podałbym strony, z których korzystałem, lecz nie wiem, czy mogę ,,reklamować'' :). Mam nadzieję, że mój poradnik chociaż w jakimś stopniu poprawił wasze umiejętności. Miłej gry!
Kolejność punktów przypadkowa.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Davey

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
3

Apex Legends Apex Legends - Recenzja

Recenzja Gasior15
4

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
5

League of Legends Ivern - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
6

Margonem Margonem - czyli jak właściwie zarobić złoto?

Poradnik Fragorski
7

War Thunder realistyczna wojna czołgów

Recenzja KenajStudio
8

War Thunder Największy symulator pola bitwy na rynku

Recenzja Tybero
9

League of Legends Zilean - poradnik League of Legends

Poradnik TurboBagiety
10

Grepolis Grepolis - POCZUJ SIĘ JAK W STAROŻYTNEJ GRECJI. Szybka Recenzja

Recenzja Mheetu
Chat