Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 1 1032 0
01.03.2022

Star Stable - Nowe Postacie już wkrótce !

Cześć ! Gracie w star stable online ? Znacie tą świetną grę o koniach ? Jeśli tak to zapraszam, i miłego czytania !

Nowe postacie już wkrótce ? Jak wiecie w internecie pojawia się coraz więcej spoilerów odnośnie naszych nowych awatarów w grze. Zobaczmy pierwsze udostępnione zdjęcie. Jak można zobaczyć liczy się tu unikaloność. Graliście kiedyś w dzikie konie albo real life ? Zdażyło wam się że wasze postacie były takie same ? Bez obaw ! Nasz zespół właśnie nad tym pracuje. Ehhh te zabawy ciągle to samo ? Może wymyślimy jakieś nowe zabawy ? Będzie ciężko albo może damy radę ! Dodam że Star stable wraz z nowymi postaciami doda nowe animacje, chodzi o jazdę na danych koniach, animacje specjalne i takie tam :> Jeszcze powiem że niedługo będą dodane dwa nowe magiczne konie. Nie wiem ile będą kosztować ani gdzie będzie można je zakupić ale wiem że jeden koń jest rasy marwari i wygląda jak drzewo - brzoza a drugi to perszeron - drzewo ( chodzi mi o korę albo coś ). Więc idziemy dalej !

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jak możemy zauważyć postacie są bardziej zaawansowane. Jak widać zespół Star Stable stara się by pokazać że każdy jest inny a przez to wyjątkowy. Mamy o wiele więcej kolorów skóry niż było :)) jestem ciekawe i kolory maści koni początkowych również się zmienią ? Ale wracając do naszych ,, spoilerów''. Czekają nas nowe fryzury, kręcone czy proste jasne i ciemne, krótkie i długie włosy ! Do tego Szerokość naszych postaci i jestem pewna że większość będzie wybierała te najbardziej proporcjonalne i wysportowane figury :) Zerknijcie na poniższe zdięcie. Bladziutkie i ciemniutkie Heh. Każdy wybierze to co będzie chciał ! Właśnie na to czekamy !

Jak mogę jeszcze dodać to zespół Star Stable Online bardzo stara się poprawić grafikę co z resztą już to wspomniałam, farma Marleya, miasteczko srebnej polany.. nie narzekajcie.. To wszystko robią dla nas ! dla graczy ! czy Star stable się stacza czy jest stabilne jeśli chodzi o graczy ? Spokojnie, ci co odchodzą zastępują ich nowi gracze, ale nigdy nie zabraknie miejsca dla nikogo !

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Nowe postacie zobaczymy w grze już niedługo. Problemy z serwerami.. Wy też mieliście ten problem ? Nie mogliście wejść na serwery ? Spokojnie ! To prace właśnie nad naszymi postaciami ! Widać że zespół star stable bardzo dużo pracuje nad poprawieniem jakości gry. Pomóżmy im i nie dobijajmy się na serwery ! Więcej informacji możecie zobaczyć na ich Blogu. Dziękuję że zostaliście do końca ! A wy, jak długo czekacie już na nasze nowe postacie ?? :) Zostaną odnowieni również jeźdźcy mroku. Również niedługo zostaną one dodane choćby jak były by dodane razem z nowymi postaciami. Ostatnio wogóle weszło Star Stable Online na telefony ! Ale tylko na IOS. może kiedyś będzie na androidy .. Długo pracowali żeby wogóle takie coś weszło więc... NIc nam nie zostało do opisania a więc zostaje czekanie na wszystko co czeka nas w tym roku - 2022. Widzimy sie w grze ! z nowymi i superowymi Aktualizacjami ! Do zobaczenia !!! Dziękuję , że zostaliście ! :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez _Iris_

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zdobyć 800 robux za darmo

Poradnik PanPillager
2

Sleeping Dogs - krótka recenzja

Recenzja wzarek
3

MovieStarPlanet MSP Dlaczego warto używać bananków? MovieStarPlanet VIP

Recenzja nnjml
4

Team Fortress 2 Team Fortress 2 Najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (RECENZJA)

Recenzja DROBOT
5

MovieStarPlanet MSP Oszuści na MovieStarPlanet

Poradnik Candy1979
6

Ile można było zarobić na Zimowej Przecenie Steam?

Poradnik cerakpl
7

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec? cz2

Poradnik Seb0L03
8

World of Tanks Himmelsdorf - Miejscówki

Poradnik kuba1224
9

Panie i panowie, oto lordowie. Recenzja scenariusza Uchodźcy do Frostpunk

Recenzja Tybero
10

PAŹDZIERNIKOWA AKTUALIZACJA The Sims 4

Recenzja Arines
Chat