Jak to działa
Przejdź do gry MovieStarPlanet MSP
MovieStarPlanet MSP
5.0 1 57 0
28.12.2021

MovieStarPlanet - najnowsze aktualizacje (wrzesień - grudzień 2021)

Hej! Już wkrótce dobiegnie końca rok 2021. Na MovieStarPlanet jak zwykle się dzieje i w ciągu ostatnich 4 miesięcy moderatorzy postanowili przygotować dla nas parę ciekawych aktualizacji. Chciałabym je omówić i ocenić w skali od 0 do 10 (0- totalnie nieprzydatna, 10- spełnienie marzeń).
Gracze MovieStarPlanet wiedzą, że na aktualizacje trzeba nieraz długo czekać i są różnie odbierane przez graczy. Pierwszą z ciekawszych aktualizacji jest dodanie nowych krojów ubrań w Design Studio. Zostały dodane nowe kroje górnej części garderoby, sukienek oraz ubiory tematyczne (m.in. w kształcie dynii, prezentu, bałwanka, gruszki). Najbardziej przypadły mi do gustu sukienki, ponieważ nadają się w sam raz na zrobienie świątecznego lub sylwestrowego looka. Zostały dodane także nowe wzory i naklejki, które mogą urozmaicić naszą stylizację. Najbardziej podobają mi się te z motywem gwiazd, Słońca i Księżyca. Aktualizację oceniam na 7/10. Uważam, że został dodane ciekawe rzeczy i można za niewielką ilość StarCoins kupić sobie fajne ubrania. Jednak nie wszyscy korzystają z Design Studio, ponieważ wolą ubrania ze sklepu- z tego powodu aktualizacja ta nie zasłużyła w pełni na 10/10.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Kolejnymi nowymi funkcjami, które zostały dodane są nowe oznaczenia w sekcji filmów. Pewnie wielu z was zastanawia się, czym jest zakładka ulubione, gwiazdka bądź biała fajka na zielonym tle. Śpieszę z wyjaśnieniami! W sekcji ulubione możemy zapisać filmy, które nam się podobają lub takie, które chcemy obejrzeć ponownie później. Aby to zrobić należy kliknąć na szarą flagę z gwiazdką, która znajduje się po prawej stronie filmu. Po kliknięciu wystarczy kliknąć w sekcję "ulubione", gdzie znajdują się wszystkie zapisane przez nas filmy. Oceniam tą funkcję na 6/10, ponieważ jest ona przydatna, jednak osobiście nie oglądam dużo filmów, więc osobiście mi się ona nie przyda. Możecie się spotkać także z symbolem gwiazdki, która znajduje się na obrazku oka, obok liczby wyświetleń. Co to oznacza? Gwiazdka oznacza, że film został już przez nas obejrzany, a także oceniony. Natomiast, jeśli zamiast gwiazdki widzimy białą fajkę tle, oznacza to, że film został przez nas obejrzany, ale nie oceniony. Obie te funkcje uważam za przydatne, jednak z racji, że nie oglądam filmów, oceniam te funkcje na 5/10. Myślę, że wszystkie te funkcje przydadzą się osobom oglądającym filmy i jestem pewna, że oceniłby one te wszystkie funkcje na 10/10 :)

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Ostatnią funkcją, o której opowiem jest dodawanie sowich ulubionych ubrań w szafie do sekcji "ulubione". Ta funkcja jest bardzo podobna do tej, o której mówiłam przed chwilą w kategorii filmy. Aby dodać jakieś ubranie do ulubionych wystarczy najechać na nie myszką i obok wybranego obrania pojawi się szara flaga z gwiazdką, którą należy kliknąć, po czym zmienią one kolor na żółty. Ulubione ubrania znajdziemy w sekcji "ulubione" na górze szafy. Po kliknięciu możemy zauważyć, że kategorie ubrań podświetlają się na żółto- oznacza to, że gdy dodamy ubrania do ulubionych segregują się one kategoriami. Osobiście oceniam tę funkcję najwyżej z wszystkich tu wymienionych i otrzymuje ona ode mnie 10/10. Jest ona bardzo przydatna i przemyślanie zrobiona. Osobiście robię bardzo dużo looków i mam parę ulubionych ubrań, fryzur, dodatków i dzięki tej funkcji nie muszę ich szukać, tylko mam je w jednym miejscu.
A dla was? Która funkcja najbardziej Wam się podoba i która waszym zdaniem jest najbardziej przydatna? Koniecznie dajcie znać w komentarzach. Mama nadzieję, że ten artykuł Wam się podobał. Dziękuję za przeczytanie do końca i do zobaczenia w kolejnym wpisie :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Sylwiszel

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Mount & Blade II Bannerlord - Co o nim wiemy.

Poradnik Mikros06
2

4Story 4Story - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
3

10 najlepszych twórców gier według... twórców gier!

Poradnik aligdansk
4

Karty w Clash Royale - Spear Goblins

Poradnik TheMaślak
5

Warface Warface - Ogólne zapoznanie

Tutorial Wiktor0204
6

World of Tanks Słowniczek "slangu" WOT

Poradnik GBZP
7

Supremacy 1914 - Czas zmienić naszą historie! - recenzja

Recenzja Povered
8

Big Farm Moje odczucia z grą "Big Farm"

Recenzja bieluch10
9

CSGO Prime (B2P) Jak stworzyć plik autoexec

Poradnik TeaToxiC
10

Hero Zero Moja opinia o Hero Zero, czyli gra widziana oczami starego gracza :P

Recenzja LeiTo8631
Chat