Jak to działa
League of Angels Heaven's Fury
5.0 1 800 0
18.05.2020

LOA Heaven's Fury- Łatwe bananki, "trudna gra"

Witam, Wszystkich.


League of Angels Heaven's Fury to przeglądarkowy mmoarpg i kolejna gra z serii League of Angels. W tej części postawiono jednak na walkę dynamiczną w czasie rzeczywistym (poprzednie części miały walkę turową).

To tyle jeśli chodzi o opis :p. Zabierzmy się za zdobywanie bananków.

Po rejestracji i pobraniu klienta (jeśli można to tak nazwać) logujemy się wybieramy serwer po czym tworzymy postać (nie ma większego znaczenia kogo wybierzesz).

Tu zaczynają pojawiać się pierwsze trudności tej gry. Sam klient jest zlagowany i po włączeniu go pojawienie się formularza logowania chwilę zajmuję.

Następnie wybranie serwera też nie działa za dobrze trzeba klikać do skutku, a sama gra też trochę się ładuję i kiedy wreszcie wejdziemy do gry… o tym później :D

Na plus można ocenić zadania do wykonania, które są dziecinnie łatwe

(mówię na moim przykładzie).


Moje misje wyglądały następująco:

1. Zdobądź poziom 50.
2. Zdobądź poziom 90.
3. Zdobądź poziom 150.

Grając w tę grę możesz zdobyć 1060 Graj

Może i liczby skromnie nie wyglądają jeśli chodzi o gry jednak wbicie np. poziomu 150 to zaledwie kilka minut. W zasadzie nie musimy nic robić gra ma wbudowany.

Auto-tracking i auto-battle system, więc jedyne co nam pozostaję do roboty to odbieranie nagród za kolejne misję ( nawet tego nie musisz robić, ponieważ po 8 sec nagroda sama się odbierze) i zakładanie nowego ekwipunku (wyskakujące okienka w prawym dolnym rogu).

Trudno więc mówić o tym, że gramy w tę grę, skoro wszystko dzieje się automatycznie, a my tylko oglądamy co robi nasza postać. Jednakże nawet w takiej rozgrywce objawiają się kolejne problemy League of Angels Heaven's Fury. Gra prawdopodobnie przez swój dziwny klient, na który narzekałem wcześniej ma problem z doczytywaniem map i tekstur przez co często nie widać nic poza czarnymi konturami mapy i paskami zdrowia mobów i postaci. Jak więc cieszyć się taką grą poza zadaniami z bananków, skoro nie możemy nawet oglądać rozgrywki?


Grając w tę grę możesz zdobyć i 1280 Graj


Wracając jeszcze do zadań. Kiedy nasza postać osiągnie już wymagany poziom do zadania z bananków najlepiej przejść do okienka „CHARAKTER” ( prawy dolny róg) i wybrać zakładkę „Attribute Details”. Widać tam wszystko czego potrzeba, żeby nasz screen shot przeszedł weryfikacje pomyślnie.

Na koniec garść rozmyśleń z mojej strony. Grałem chyba we wszystkie gry z tej serii i jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką liczbą problemów technicznych (były problemy z doczytywaniem tekstur, ale nie, aż takie). Poprzednie części były grami przeglądarkowymi ( część trzecia ma opcjonalny klient) i działały o wiele lepiej. Były tam też różne aspekty automatycznej rozgrywki, ale chociaż można było się pobawić układem drużyny i ekwipunkiem. Przepraszam za moje narzekania, ale League of Angels Heaven's Fury to porostu słaba gra.To tyle ode mnie mam nadzieję, że przydał się wam poradnik.

Powodzenia w zdobywaniu bananków :D.

-Amtaz.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Amtaz

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Forza Horizon 3 - recenzja

Recenzja kabev1
2

Margonem Margonem jak szybko expić

Poradnik pankwadracik1
3

Wciągająca gra akcji na dużym ekranie czyli recenzja Uncharted Drakes Fortune

Recenzja adrianos253
4

Warframe Czy Warframe jest stworzone dla Ciebie?

Recenzja DanhonyV09
5

Dishonored: Death of the Outsider - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
6

League of Legends Soraka - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
7

Roblox Bloxburg - budowanie

Tutorial bananamother
8

Darksiders, kiedy fabuła to podstawa akcji

Recenzja Boomboxpl
9

Clash of Clans Firecracker - Nowa karta w Clash Royale!

Poradnik TheMaślak
10

Wolni farmerzy Wolni Farmerzy - recenzja i krótki opis.

Recenzja Marek1928
Chat