Jak to działa
Przejdź do gry Wolni farmerzy
Wolni farmerzy
5.0 1 6880 0
19.08.2017

Jak zarobić dużo pieniędzy na Wolni Farmerzy?

Na początek przybliżę Wolnych Farmerów. Jest to gra przeglądarkowa takie strategiczne MMO lub coś w tym stylu. Zarządza się tam własną farmą, na której mamy pola, obory, fabryki sera, jogurtu, owczarnie, przędzalnie i wiele innych. Na początku do dyspozycji mamy jedno pole. Siejemy na nim i zbieramy nasze plony. Niestety jest to czasochłonne i trzeba długo czekać, aż rośliny urosną. Później odblokujemy kolejne miejsce, w którym stawiamy kurnik. Ze sprzedaży jajek na targu możemy sporo zarobić, ale ważne jest, aby wystawiać je taniej niż inni gracze, ponieważ za wystawienie produktu jest bezpowrotna prowizja 10 %. To samo w przypadku roślin. W sklepie marchewka kosztuje 0,16 więc jak mamy jej za dużo to możemy wystawić na targu, ale taniej za 0,15 wtedy sprzedamy bardzo szybko. Gdy odblokujemy trzecie miejsce postawimy sobie na przykład oborę, gra będzie łatwiejsza. Większe zyski, ale wciąż małe i tutaj mój sposób pomoże grać dalej z przyjemnością.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeżeli mamy już jakieś pieniądze na głównym koncie to możemy zaczynać. Zakładamy tyle kont ile chcemy mieć (jedno konto to w przyszłości jakieś 3-4 minut na zbiór). Gdy już założymy to wysyłamy im umowy (takie dwie białe kartki na górze strony). Na początku normalnie należy przejść wprowadzenie i inne. Później gdy mamy trochę marchewek i zboża wysyłamy na główne konto umowę. Zboże za maksymalną możliwą cenę w umowie ma 1,5 więc za 20 mamy już 30 ft - pieniążków. Następnie z głównego konta wysyłamy nową umowę, w której po najniższej cenie wysyłamy zboże czyli za 0,10. Nasze nowe konto ma 30 ft, więc możemy wysłać 300 zboża. Powtarzamy tą czynność, aż nie prześlemy sobie 10 000 może trochę mniej. Gdy już mamy pieniążki na naszej farmie to czyścimy pole z chwastów i sadzimy roślinki, sadzimy aż osiągniemy kolejny poziom i kupimy kurnik. Początek jest zawsze czasochłonny, ale późniejsze zyski są ogromne. Gdy nasza nowa farma będzie już miała wyższy poziom i wykupione kolejne dwa pola, na których będzie to co chcemy (najlepiej inwestować w zwierzęta, ponieważ są szybkie w nakarmieniu i dają duże zyski).
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Gdy mamy już dużo pieniędzy i produktów na koncie możemy zacząć je wysyłać na główną farmę (nasz dom). Wysyłamy to umowami i w ten sposób zwrócimy sobie 10 razy więcej niż wydaliśmy.

Jak widać początki są trudne, ale później można zdominować rankingi i osiągnąć wysokie miejsce.

Na koniec napiszę jeszcze kilka ważnych wskazówek, z którymi będzie się nam grało lepiej.
Takie małe podsumowanie:

1. Klienci tylko na początku oferują porządne oferty, a później nie opłacają się nam, więc można ich odesłać, albo zostawić w spokoju, żeby stali, a produkty sprzedać na targu i jeszcze sporo sobie zarobić.
2. Wykonywanie questów nie jest później zbytnio opłacalne, a jedynie służy wbijaniu lvla, więc nie warto wykonywać questów na naszych innych farmach (może tylko 5 lub mniej) lecz wykonywać je na naszej głównej farmie.
3. Na targu jest prowizja w wysokości 10 %. Pobierana jest bezpowrotnie, więc jeśli nie mamy pewności, że coś na pewno sprzedamy to lepiej nie wystawiać i poczekać na inne ceny i spadek ilości towarów.
4. Na targu sprzedajemy taniej niż w sklepie. Nie liczą się tutaj produkty, ponieważ popyt i zapotrzebowanie kształtują rynek i ceny.

Myślę, że ten poradnik pozwoli innym na łatwiejszą grę oraz przyciągnie nowych graczy.
Jeżeli jednak znudzi się nam gra to wszystkie nasze farmy będziemy mogli sprzedać na allegro za dość solidną cenę. Miłej gry.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez SPEEDDs

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Naruto Online Czy warto grać? (przegląd Naruto Online)

Recenzja Hiro0
2

Naruto Online Jak dobrze zacząć grę

Poradnik garden08
3

Heavy Metal Machines Heavy Metal Machines, czyli nietypowa MOBA

Recenzja veritasek
4

Terraria - Minibiomy

Poradnik TheMaślak
5

Metin2 Jak zarobić, na pierwsze eq / Jak zacząć grę ? TASMANIA

Poradnik BananowaBestia
6

Roblox Bananki jak z tego korzystać

Video Supercraft0704
7

Hero Zero Hero Zero, kolejna genialna gra Free to Play !

Recenzja Osa1020
8

Euro Truck Simulator 2 - recenzja gry.

Recenzja lynnSSky
9

Najbardziej opłacalne rzeczy na stronie Bananki.pl

Poradnik Kubsoon243
10

Unturned Podstawy

Tutorial Kotlet v2
Chat