Jak to działa
Wolni farmerzy

Wolni farmerzy

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Wolni farmerzy

Gra wolni farmerzy to symulacja gospodarstwa, w którym założysz własną, ekologiczną farmę. Rozpocznij działalność na małym skrawku pola i przekształć je w prawdziwie imponujące, zielone gospodarstwo.

Przygoda z grą przeglądarkową Wolni Farmerzy to prawdziwa orka – dosłownie! Zaczniesz od karczowania pola, które później zasiejesz różnego rodzaju owocami i warzywami. Oprócz takich podstawowych czynności rolnych, będziesz miał okazję do hodowli różnych gatunków zwierząt, począwszy od kur, a skończywszy na krowach. Wraz z upływem czasu rozbudujesz swoje budynki gospodarcze, no bo umówmy się – jakoś trzeba pomieścić te wszystkie zwierzęta i plony.

W tej wciągającej symulacji farmy spotkasz na okolicznym targu innych graczy, z którymi będziesz mógł się wymienić produktami, oferować swoje usługi i uczyć się sztuki handlu oraz negocjacji. Przekonaj się na własnej skórze, jak to jest być prawdziwym farmerem!

Niewiele jest na rynku przeglądarkowych gier zajmujących się rolnictwem, w których dostaniesz do dyspozycji ponad 30 rodzajów roślin, kilka zróżnicowanych budynków do hodowli zwierząt i uprawy „zieleninki” i ponad 15 lokalizacji pod zabudowę terenu. Nawet jeśli jesteś totalnie zielony jeśli chodzi o symulacje własnego gospodarstwa, to 37 poziomów doświadczenia, przez które będziesz musiał przejść, aby odblokować większość opcji, które oferują Ci wolni farmerzy sprawi, że z powodzeniem przyswoisz sobie nawet najbardziej wymagające kwestie.

Wykonuj misje wspólnie z innymi graczami i razem cieszcie się przyjemnością płynącą z pracy na roli. Im wcześniej zaczniesz grę, tym szybciej awansujesz z tytułu „Parobka” do rangi „Wolnego Farmera el farmado”.

Zarejestruj się, graj z poziomu przeglądarki i wbij grabie w ziemię po raz pierwszy, a będziesz miał nie lada problem, żeby się oderwać od tej genialnej symulacji ekologicznego gospodarstwa!

pełny opis gry
Screeny
Wolni farmerzy screenshot1 Wolni farmerzy screenshot2 Wolni farmerzy screenshot3 Wolni farmerzy screenshot4 Wolni farmerzy screenshot5 Wolni farmerzy screenshot6 Wolni farmerzy screenshot7 Wolni farmerzy screenshot8 Wolni farmerzy screenshot9 Wolni farmerzy screenshot10
Video

Wolni farmerzy wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat