Jak to działa
Przejdź do gry Star Stable
Star Stable
5.0 4 144 0
24.02.2020

JAK WYGRYWAĆ MISTRZOSTWA W STAR STABLE?

1. POZIOM POSTACI I KONIA


•Pierwszym i bardzo ważnym punktem jest poziom naszej postaci jak i konia. Obydwa dodają nam szybkości i innych bonusów przyspieszających, oraz usprawniających niektóre manewry. Najwyższy obecny poziom konia - jest to poziom 15. Wtedy koń posiada największą ilość pozytywnych punktów, dlatego warto jeździć mistrzostwa na koniu wytrenowanym. Poziom postaci nie jest ograniczony, natomiast obecnie najbardziej powszechny, uznawany za najwyższy poziom, waha się między dwudziestym pierwszym, a dwudziestym drugim. Oczywiście - im wyższy poziom, tym więcej punktów.


2. HUMOR NASZEGO KONIA


•Konie w Star Stable obok swojej ikony posiadają buzię, która zmienia się wraz ze zmianą samopoczucia konia. Jeśli jest ono niskie, buzia staje się żółta, pomarańczowa, lub czerwona - zależy to od stanu wierzchowca. Samopoczucie konia wpływa na jego zwinność i szybkość, oznacza to, że jeśli koń czuje się źle (czerwona, lub ciemnoczerwona buzia), nie pobiegnie tak szybko jak koń szczęśliwy (z buzią zieloną). Najlepiej więc, jeśli buzia jest zielona. Aby taka była, trzeba codziennie opiekować się koniem: karmić go, poić, czyścić. Aby z konia nieszczęśliwego, zrobić szczęśliwego, potrzeba paru dni i codziennej opieki (jeśli nie masz na to czasu, w stajni można wykupić opcję "opieka stajennej", która zajmie się twoimi wszystkimi końmi). Można także za opłatą u weterynarza, zakupić opcję "uzdrowienia konia". Wtedy od razu będzie on szczęśliwy.


Grając w tę grę możesz zdobyć 770 Graj

3. Sprzęt i ubranie


•Strój naszej postaci również posiada statystyki i dodaje punktów. W jego przypadku szczególnie polecam zwracać uwagę na punkty jazdy:


*najlepsze możliwe statystyki:


• Kask - jazda +4

• Koszulka - jazda +8

• Rękawiczki - jazda +4

• Spodnie - jazda +5

• Buty - jazda +4

(+poziom naszej postaci)


W kwestii sprzętu dla konia, najważniejsza jest szybkość i zwinność - te punkty przyspieszą naszego konia i pozwolą na większą precyzję i dynamikę kierowania koniem.


*najlepsze możliwe statystyki:


• Ogłowie - szybkość +3, zwinność +3

• Siodło - szybkość +3, zwinność +3

• Czaprak - szybkość +3, zwinność +3

• Podkowy - szybkość +2, zwinność +3

(+poziom konia)


4. Koń


•Owszem - wszystkie konie w Star Stable biegają z tą samą prędkością, lecz chodzi tu o nasz komfort jazdy. Zdecydowanie bardziej polecałabym konie smukłe, mniejsze, od tych dużych w stylu Clydesdale, czy Shire, ponieważ one mogą uniemożliwić nam przejechanie przez niektóre skróty, czy po prostu zasłaniać zbyt dużą powierzchnię.


*nie tyczy się to koni magicznych, one wszystkie są wolniejsze od normalnych koni*

Grając w tę grę możesz zdobyć i 920 Graj

4. Skróty


Mistrzostwa to zawsze ta sama określona trasa, jednakże można przejechać ją na różne sposoby - poskracać zakręty, przeskoczyć trochę pod innym kątem... Na różnych mediach jest wiele nagrań i poradników odnośnie skrótów i tego jak pokonywać mistrzostwa najszybciej jak tylko się da - czyli najlepiej. Z własnego doświadczenia, przekierowuję Was w tej kwestii na kanał "Pamela Quenstreet", gdzie znajdziecie nie tylko mistrzostwa, ale i zwykłe wyścigi ze skrótami


6. Umiejętności


•Kto nigdy nie przegrał, ten się nie nauczy - próbuj, ucz się skrótów, a na pewno nikt nie będzie miał przy tobie szans. Już wiele osób udowodniło, że pomijając wszystkie poprzednie punkty (oprócz skrótów) i tak da się wygrać i rozłożyć konkurencję na łopatki - trzeba tylko rzetelnych ćwiczeń.


Dziękuję bardzo za przeczytanie. Mam nadzieję, że mój artykuł pomoże wam w zdobywaniu nagród i wygrywaniu! :D

5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Lesbiss

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Grand Theft Auto V (B2P) Jak z GTA V zrobić ,,prawdziwe życie"

Poradnik Namirt
2

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
3

Hero Zero Poradnik do Hero Zero

Poradnik Stykuś
4

Fortnite Fortnite Dla Początkujących

Poradnik Kubapiekus
5

Big Farm Big Farm - mieszane wrażenia

Recenzja KIAM
6

BlockStarPlanet Blockstarplanet - recenzja

Recenzja WiktoriaBananek!
7

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
8

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
9

Mount and Blade Warband 9 porad dla nowych graczy.

Poradnik Banankowiec2453
10

The Flame in The Flood

Recenzja TurboBagiety
Chat