Jak to działa
Przejdź do gry Call of War
Call of War
5.0 2 2419 0
19.06.2018

Call of War- recenzja [Nowa wersja]

Witam
W tym artykule napiszę recenzje, prawdopodobnie najlepszej gry strategicznej, dostępnej na przeglądarkach.
Mowa tu o Call of War. Jest to gra strategiczno-wojenna, której akcja toczy się w czasie drugiej wojny światowej. Dzieli sie ona na mapki (lub rundy, jak kto woli), które generuje automatycznie system lub tworzą je sami gracze. Aby moc zagrać musimy wejść na strone główną, wybrać "Nowe gry" i dołączyć do jednej, która nam sie wyświetli. Należy pamiętać, że gdy po raz pierwszy wejdziemy musimy sie zarejestrować. Możemy również sami stworzyć runde, jednak tworzenie nie wygląda tak jak sobie wyobrażacie. Musicie wybierać jedną z dostępnych map, nadać nazwe swojej rundzie i ustalić zasady lub włączyć dodatkowe opcje (np: ilość drużyn,. lub bez tj: gracze sami tworzą koalicje, zrzut zapasów itp).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Celem gry jest podbicie wszystkich prowincji, aby wygrać. Za wygraną rundę otrzymujemy złoto (wyjątkiem jest mapa kanał angielski gdzie nie otrzymujemy złota). Jak w każdej grze mamy konto VIP'a (tutaj nazywane Członkostwem Naczelnego Dowództwa). Gra obfituje w dużo liczbę różnorodnych jednostek. Dzieli sie je na: piechotę, pancerne, powietrzne, morskie i specjalne. Aby móc je produkować musimy najpierw je zbadać. Badając je zwiększamy lvl danej jednostki (co z tym idzie zwiększamy jej wartość ataku i obrony na/przed daną jednostką). Na zdjęciu pokazałem okno badań. Aby zbadać kolejny lvl jednostki musimy odczekać daną liczbę dni. Np: 2 lvl milicji możemy zbadać gdy upłynie 4 dzień rundy. Ważną role w tej grze odgrywają zasoby. Służą one do prowadzenia badań nad jednostkami, budowy budynków i produkcji jednostek. Możemy je kupić na rynku, wymienić sie nimi z graczami lub poczekać aż wyprodukują je nam prowincje. Przejdźmy teraz do prowincji.Jak już wspominałem prowincje produkują nam zasoby. Możemy budować w danej prowincji budynki i je ulepszać. To bardzo ważne bo dzięki temu możemy produkować wojsko. Ciekawą funkcją jest tutaj gazeta. Dowiadujemy się tam co sie dzieje na mapie... przepraszam rundzie. Możemy również sami napisać ciekawy artykuł.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
A teraz czas na podsumowanie! Gra Call of War obfituje nas jak już wcześniej pisałem w dużą liczbę jednostek. Musimy opracowywać taktykę. CoW posiada także forum, gdzie możemy poszukać graczy do wspólnej gry. Znajdują sie tam także poradniki. Minusem gry są reklamy. Aby je zablokować, musimy kliknąć ppm, na reklame i kliknąć "zablokuj element". Reklama znika, jednak w miejscu reklamy zostaje biały pasek. Podobno, aby w ogóle nie było reklam to należy coś kupić w sklepie premium, jednak są to tylko nie potwierdzone pogłoski. Moim zdaniem gra Call of War zasługuje na ocene 8/10.
Daje 8/10 ponieważ największym minusem tej gry są te irytujące reklamy. Gdy nie było tych reklam (po niemiecku są one :/) to grze, dałbym ocene 10/10.

Myślę, że spodoba wam się ten artykuł
Miłej lektury
KociarzGamer
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Bart1607

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

The Sims 4- gra, w której możemy wszystko stworzyć.

Recenzja MichK
3

Roblox Gry, w których budujesz!

Poradnik ketty
4

Transformice Jak szybko zebrać serki?

Poradnik Dziadek_Wiesia
5

World of Tanks KV-2 Pojazd znany pralką - historia w grze

Recenzja HansOmen
6

Paladins Paladins-> Jak grać Tyra

Poradnik Quaresma
7

Rynsztunek Wiedźmin 3: Dziki Gon

Poradnik Patryk2205
8

World of Warships World of Warships, czyli porządna strzelanka na morzu.

Recenzja DanhonyV09
9

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 2 Trening umiejętności w walce

Poradnik PowrWolf
10

CSGO Prime (B2P) dignitas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
Chat