Jak to działa
Przejdź do gry Call of War
Call of War
5.0 2 846 0
19.06.2018

Call of War- recenzja [Nowa wersja]

Witam
W tym artykule napiszę recenzje, prawdopodobnie najlepszej gry strategicznej, dostępnej na przeglądarkach.
Mowa tu o Call of War. Jest to gra strategiczno-wojenna, której akcja toczy się w czasie drugiej wojny światowej. Dzieli sie ona na mapki (lub rundy, jak kto woli), które generuje automatycznie system lub tworzą je sami gracze. Aby moc zagrać musimy wejść na strone główną, wybrać "Nowe gry" i dołączyć do jednej, która nam sie wyświetli. Należy pamiętać, że gdy po raz pierwszy wejdziemy musimy sie zarejestrować. Możemy również sami stworzyć runde, jednak tworzenie nie wygląda tak jak sobie wyobrażacie. Musicie wybierać jedną z dostępnych map, nadać nazwe swojej rundzie i ustalić zasady lub włączyć dodatkowe opcje (np: ilość drużyn,. lub bez tj: gracze sami tworzą koalicje, zrzut zapasów itp).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Celem gry jest podbicie wszystkich prowincji, aby wygrać. Za wygraną rundę otrzymujemy złoto (wyjątkiem jest mapa kanał angielski gdzie nie otrzymujemy złota). Jak w każdej grze mamy konto VIP'a (tutaj nazywane Członkostwem Naczelnego Dowództwa). Gra obfituje w dużo liczbę różnorodnych jednostek. Dzieli sie je na: piechotę, pancerne, powietrzne, morskie i specjalne. Aby móc je produkować musimy najpierw je zbadać. Badając je zwiększamy lvl danej jednostki (co z tym idzie zwiększamy jej wartość ataku i obrony na/przed daną jednostką). Na zdjęciu pokazałem okno badań. Aby zbadać kolejny lvl jednostki musimy odczekać daną liczbę dni. Np: 2 lvl milicji możemy zbadać gdy upłynie 4 dzień rundy. Ważną role w tej grze odgrywają zasoby. Służą one do prowadzenia badań nad jednostkami, budowy budynków i produkcji jednostek. Możemy je kupić na rynku, wymienić sie nimi z graczami lub poczekać aż wyprodukują je nam prowincje. Przejdźmy teraz do prowincji.Jak już wspominałem prowincje produkują nam zasoby. Możemy budować w danej prowincji budynki i je ulepszać. To bardzo ważne bo dzięki temu możemy produkować wojsko. Ciekawą funkcją jest tutaj gazeta. Dowiadujemy się tam co sie dzieje na mapie... przepraszam rundzie. Możemy również sami napisać ciekawy artykuł.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
A teraz czas na podsumowanie! Gra Call of War obfituje nas jak już wcześniej pisałem w dużą liczbę jednostek. Musimy opracowywać taktykę. CoW posiada także forum, gdzie możemy poszukać graczy do wspólnej gry. Znajdują sie tam także poradniki. Minusem gry są reklamy. Aby je zablokować, musimy kliknąć ppm, na reklame i kliknąć "zablokuj element". Reklama znika, jednak w miejscu reklamy zostaje biały pasek. Podobno, aby w ogóle nie było reklam to należy coś kupić w sklepie premium, jednak są to tylko nie potwierdzone pogłoski. Moim zdaniem gra Call of War zasługuje na ocene 8/10.
Daje 8/10 ponieważ największym minusem tej gry są te irytujące reklamy. Gdy nie było tych reklam (po niemiecku są one :/) to grze, dałbym ocene 10/10.

Myślę, że spodoba wam się ten artykuł
Miłej lektury
KociarzGamer
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez KociarzGamer

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Pogrywamy kucharzem nieudacznikiem czyli recenzja cooking simulator 2019

Recenzja adrianos253
2

Jak zrobić Jewelery Store na najtrudniejszym poziomie ? - tutorial | Payday 2

Video Kowalski03
3

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
4

Dying Light - krótka recenzja

Recenzja wzarek
5

MovieStarPlanet MSP MSP - unikaty za level i z tygodniów unikatów

Poradnik BiałyBananek
6

Naruto Online Naruto online - "niby wszystko fajnie, ale jednak p2w"

Recenzja Szustii
7

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
8

World of Tanks AMX 50 B - Opis francuskiego czołgu i jego krótka historia!

Poradnik JestemKacper
9

CSGO Prime (B2P) Najlepsza strzelanka + historia Virtus.pro

Recenzja Saszeta123
10

Roblox Roblox - Event Universe

Poradnik Fragorski
Chat