Jak to działa
Przejdź do gry My Free Zoo
My Free Zoo
5.0 2 3636 0
24.03.2018

My Free Zoo. Fajna gra!

My Free Zoo
W tej grze wcielamy się w właściciela Zoo na początku małego, ale z biegiem czasu będzie się ono powiększało.Nie jest to takie proste ponieważ musimy zwierzętom zapewnić odpowiednie warunki np, napoić nakarmić pobawić się z nimi. W sumie to było by za łatwe więc troszkę ograniczają nas pieniądze, które możemy zdobywać na różne sposoby: zarobić w sklepikach, toaletach itp., wymienić diamenty na pieniądze(które możemy kupić z prawdziwe pieniądze), lub sprzedać wcześniej kupione zwierzęta. Gra ma bardzo dużo dostępnych rodzaji zwierząt w sklepie i w akcjach specjalnych(np. na święta), które można kupić za zoodolary(bo tak nazywa się waluta w grze) ale jak również za diamenty.W sklepie możemy również znaleźć zagrody, budynki, drogi (po prostu rzeczy potrzebne do stworzenia Zoo.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Czasami gra się nudzi ale warto do niej wrócić, ponieważ jest rozbudowana, interesująca, wciągająca, ekscytująca i od stresująca czasami warto po prostu sobie poklikać. Słyszałem o tej grze różne opinie np. szybko się nudzi, jest dla małych dzieci, trzeba kupić diamenty żeby móc w nią grać, źle że niektóre zwierzęta nie mają dźwięków, ale mnie ta gra po prostu wciągnęła. Gdy ja w nią grałem wciągnąłem nie tylko siebie ale moich kolegów. na nudę to najlepsza gra. W tej grze można poznać prace w Zoo nie tylko od strony gościa, ale również od strony pracownika. to że każdą roślinkę trzeba podlać,każde zwierzę trzeba nakarmić, napoić, pobawić się z nim uczy szanowania zwierząt roślin i czystości. Oto moje największe Zoo mam na nim dopiero 36 lewel, chociaż grałem w tą gra parę lat.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Podsumowanie:
Gra jest głównie dla młodszej społeczności która marzy o posiadania własnego Zoo bo niewiele ma taką możliwość w realnym życiu. Tworzenie Zoo to długi proces, ale jak bardzo przyjemny. Niektórym ta gra znudzi się bardzo szybko, ale innych bardzo wciągnie i się wczują w role dyrektora Zoo. Dzięki tej grze można nauczyć się oszczędzania pieniędzy i zobaczyć ile są warte. Dzięki grze można nawiązać nowe przyjaźnie, ponieważ w grze można odwiedzać innych i nawzajem sobie pomagać, czyli zbierać punkty i otrzymywać niezwykłe karty, które można wymienić na zwierzęta, rośliny, ozdoby, zagrody, itp..Na świątecznych akcjach można zgarnąć ciekawe karty zwierzęta i wiele innych rzeczy. Na nudę jedna z lepszych darmowych gier przeglądarkowych.

Kaktus_2225
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Kaktus_2225

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Fortnite – recenzja kolorowego battle royale z popkulturowym rozmachem

Recenzja królewna śnierzka
2

Fortnite Fortnite: Jak gra podbiła świat i serca milionów graczy

Recenzja Solty
3

Roblox Murder Mystery 2 - podstawy

Poradnik oAndrzej
4

Tennis Mania A gdyby tak rzucić wszystko i zagrać w tenisa?

Tutorial Frikoo
5

Drakensang Online Drakensang Online, gra w którą nigdy wcześniej nie grałem

Recenzja Osa1020
6

Call of Duty: Warzone - Tryb DMZ

Poradnik Sieczken
7

DOTA 2 Recenzja postaci Pangolier z gry Dota 2

Recenzja Zarabianiewinternecie
8

Patch 7.12 Leona Support - PORADNIK

Poradnik TurboBagiety
9

DOTA 2 Recenzja postaci Death Prophet z gry Dota 2

Recenzja Zarabianiewinternecie
10

Recenzja #03 - Need For Speed: Payback

Recenzja dredid12
Chat