Jak to działa
Przejdź do gry Battlefield 4 (B2P)
Battlefield 4 (B2P)
5.0 1 178 0
22.01.2023

OPIS GRY BATTLEFIELD 4

Battlefield 4 to dynamiczna gra wojenna, w której gracze mogą brać udział w realistycznych bitwach z użyciem różnorodnego sprzętu i broni. Gra oferuje wiele trybów rozgrywki, w tym tryb sieciowy dla wielu graczy, tryb kampanii dla pojedynczego gracza oraz tryb komandosa, w którym gracz kontroluje jedną postać i wykonuje różne misje.

Muzyka w grze Battlefield 4 jest ważnym elementem, który przyciąga graczy do tej gry i dodaje jeszcze więcej emocji do rozgrywki. Przede wszystkim, muzyka w grze jest bardzo dynamiczna i dostosowuje się do akcji na ekranie. Podczas walki, muzyka staje się bardziej intensywna i szybka, co pozwala graczom na lepsze odczuwanie emocji i napięcia. Natomiast w momentach spokoju i przy przemieszczaniu się po mapie, muzyka jest bardziej spokojna i subtelna. Muzyka w grze składa się z różnych utworów, które są odpowiednio dobrane do różnych sytuacji i trybów rozgrywki. Muzyka podczas walki jest bardziej intensywna i zawiera elementy elektroniczne i perkusyjne, co pozwala na podkreślenie napięcia i emocji związanych z walką. Natomiast, muzyka podczas momentów spokoju jest bardziej melodyjna i składa się z elementów orkiestrowych, co pozwala na podkreślenie atmosfery i klimatu rozgrywki. Muzyka w grze jest również bardzo dobrze dopasowana do różnych miejsc i krajobrazów na mapie. Dzięki temu, muzyka pozwala na lepsze odczuwanie różnych elementów gry.

Gra Battlefield 4 została przyjęta przez graczy i recenzentów z mieszanymi opiniami. Z jednej strony, wiele osób chwaliło grę za jej realistyczną rozgrywkę, różnorodność trybów i możliwości oraz świetną grafikę i dźwięk. Wielu graczy uważało, że gra jest jednym z najlepszych tytułów w serii Battlefield. Z drugiej strony, wiele osób skarżyło się na problemy z stabilnością i błędy, które często uniemożliwiały grę. Recenzenci również skrytykowali grę za brak innowacji w stosunku do poprzednich części serii. Ogólnie rzecz biorąc, gra zdobyła przeciętne oceny od recenzentów i nie zebrała tak pozytywnych opinii jak poprzednie części serii. Niemniej jednak wielu graczy nadal cieszyło się rozgrywką i uważało grę za jedną z najlepszych w serii Battlefield.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Gameplay w grze Battlefield 4 jest bardzo zróżnicowany i oferuje graczom różne możliwości rozgrywki. Tryb sieciowy dla wielu graczy jest sercem gry i pozwala graczom na walkę z innymi graczami na różnych mapach i w różnych trybach. Gracze mogą wybrać jedną z kilku klas postaci, takich jak piechota, snajper, czy inżynier, każda z nich posiada unikalne umiejętności i bronie. Gracze mogą również korzystać z różnorodnego sprzętu, takiego jak pojazdy bojowe, helikoptery, czy łodzie, co pozwala na różnorodne rodzaje walk. Tryb kampanii dla pojedynczego gracza pozwala graczom na przeżycie historii i misji z perspektywy jednej postaci. Gracz będzie wykonywać różne zadania, takie jak likwidacja wrogów, eskortowanie sojuszników, czy przejmowanie pozycji wroga. Gracz będzie miał również możliwość korzystania z różnorodnego sprzętu, takiego jak pojazdy bojowe czy helikoptery. Tryb komandosa pozwala graczom na kontrolowanie jednej postaci i wykonywanie różnych misji. Gracz będzie musiał wykonywać różne zadania, takie jak zabijanie wrogów, zabezpieczanie celów, czy przeszukiwanie terenu. Gracz będzie miał również możliwość korzystania z różnorodnego sprzętu, takiego jak broń, granaty, czy urządzenia do przeszukiwania terenu. Ogólnie rzecz biorąc, gameplay w grze Battlefield 4 jest bardzo zróżnicowany i pozwala graczom na różnorodne doświadczenia rozgrywki, zarówno pod względem trybów, jak i rodzajów walki. Gracze mogą przeżywać realistyczne bitwy z użyciem różnorodnego sprzętu i broni.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Grafika w grze Battlefield 4 jest jednym z jej największych atutów i jest jednym z najważniejszych elementów, które przyciągają graczy do tej gry. Przede wszystkim, gra posiada bardzo realistyczne odwzorowanie świata i postaci. Modele postaci są szczegółowe i zawierają liczne tekstury, co pozwala na odwzorowanie różnych elementów mundurów i ekwipunku. Modele pojazdów i sprzętu również są szczegółowe i zawierają liczne tekstury. Kolejnym ważnym elementem jest odwzorowanie otoczenia. Mapy są duże i różnorodne, zawierają różne typy terenów, takie jak miasta, wioski, wzgórza, czy plaże. Są one pełne szczegółów, takich jak budynki, drzewa, czy krzewy, co pozwala na odwzorowanie różnych elementów krajobrazu. Efekty specjalne, takie jak dym, ogień czy pył, również są bardzo dobrze odwzorowane i dodają realizmu do rozgrywki. Dzięki temu, gracze mogą poczuć się jakby byli częścią rzeczywistej bitwy. Jasne, światła i cienie również są bardzo dobrze odwzorowane, co pozwala na odwzorowanie różnych warunków pogodowych i pór dnia. Podsumowując, grafika w grze Battlefield 4 jest jednym z jej największych atutów i jest jednym z najważniejszych elementów, które przyciągają graczy do tej gry. Realistyczne odwzorowanie postaci, pojazdów, otoczenia, efektów specjalnych, świateł i cieni pozwala na poczucie, że jest się częścią rzeczywistej bitwy.


5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez piesiooo

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Best of The Best, czyli profesjonalne drużyny esportowe CS:GO

Recenzja Janusz1234567890
2

MovieStarPlanet MSP Recenzja gry MovieStarPlanet- Pani.Bananowa

Recenzja Pani.Bananowa
3

0 A.D. - Czyżby NOWY Spadkobierca RTS? I to ZA DARMO?!

Recenzja Mheetu
4

Zarabianie w fifie 18 (Działa w każdej fifie)

Poradnik Quba
5

Transformice Myszowata gierka czyli Transformice.

Poradnik WiktoriaBananek!
6

Team Fortress 2 Ekonomia w Team Fortress 2 Oraz rodzaje scamerów!

Recenzja Siemkazbieramnasteam
7

Warface Jak grać: strzelcem, inżynierem, medykiem, snajperem

Poradnik Bananek2014
8

Heavy Metal Machines Gameplay z gry Heavy Metal Machines

Video Nostalgic
9

Momio Momio - co to jest i jak tego używać?

Tutorial Dimtyy
10

Forge of Empires Przewodnik po grze i kilka słów o mechanice

Recenzja dfk123
Chat