Jak to działa

Battlefield 4 (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Battlefield 4 (B2P)

Chyba mało jest entuzjastów FPS-ów, którzy nie kojarzą serii Battlefield. To w końcu ona rozsławiła strzelanki w trybie multiplayer i do dziś nie chce ustąpić z tronu. Battlefield 4 to z kolei rozmach i skala militarnych potyczek, z którymi rzadko który tytuł może się równać.

Zanim jednak wstąpisz na poligon w trybie wieloosobowym, oddaj się emocjonującej kampanii z charyzmatycznymi postaciami, która to kampania zabierze Cię do Szanghaju, gdzie będziesz miał za zadanie ewakuację amerykańskich VIP-ów i odnalezienie drogi do domu wraz ze swoim oddziałem. Kampania dla jednego gracza to nie tylko trzymająca w napięciu rozrywka, ale też dobry trening przed podjęciem wyzwań w trybie wieloosobowym.

Battlefield 4 to właśnie intensywny tryb multiplayer, który tym razem przeniesie Cię w świat wojny totalnej. Łudząco realistyczna grafika, mnóstwo pojazdów, zaawansowana broń i destrukcja, której jeszcze nie było w świecie strzelanek – wszystko to sprawi, że wydeptywanie własnych szlaków ku zwycięstwu będzie jeszcze intensywniejsze niż do tej pory.

W Battlefield 4 weźmiesz udział w wojnie na niespotykaną skalę. Na ten czas w grze dostępnych jest 10 map, a każda z nich może pomieścić 64 graczy jednocześnie. Dzięki szerokiemu wyborowi pojazdów możesz toczyć bitwy na trzech płaszczyznach: lądowej, wodnej i powietrznej. Niezależnie od tego, czy Twoim marzeniem jest dowodzenie czołgiem albo opancerzonym transporterem, atakowanie okrętów lądowych wroga łodziami szturmowymi, czy eksterminacja przeciwników przy użyciu samolotów i helikopterów, Battlefield 4 dostarczy Ci odpowiedniej dawki emocji.

Wybieraj spośród czterech dostępnych klas. Każda z nich to unikalna specjalizacja, której wkład w toczoną wojnę może okazać się nieoceniony. Wciel się w rolę szturmowca, technika, zwiadowcy lub wspomagaj swoich kompanów jako wsparcie.

Dołącz do Battlefield 4 i wyryj się na kartach wojny serią z karabinu!

pełny opis gry
Screeny
Battlefield 4 (B2P) screenshot1 Battlefield 4 (B2P) screenshot2 Battlefield 4 (B2P) screenshot3 Battlefield 4 (B2P) screenshot4 Battlefield 4 (B2P) screenshot5 Battlefield 4 (B2P) screenshot6 Battlefield 4 (B2P) screenshot7 Battlefield 4 (B2P) screenshot8 Battlefield 4 (B2P) screenshot9 Battlefield 4 (B2P) screenshot10
Video

Battlefield 4 (B2P) wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Core 2 Duo 2,4 GHz or Althon X2 2,8 GHz.
 • 4 GB
 • Nvidia Geforce 8800 GT / AMD Radeon 3870
 • 30 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat