Jak to działa
Battlefield 4 (B2P)

Battlefield 4 (B2P)

Battlefield 4 (B2P)
4.0 (ocen: 1)
Graj Wymień walutę
Opis

Chyba mało jest entuzjastów FPS-ów, którzy nie kojarzą serii Battlefield. To w końcu ona rozsławiła strzelanki w trybie multiplayer i do dziś nie chce ustąpić z tronu. Battlefield 4 to z kolei rozmach i skala militarnych potyczek, z którymi rzadko który tytuł może się równać.

Zanim jednak wstąpisz na poligon w trybie wieloosobowym, oddaj się emocjonującej kampanii z charyzmatycznymi postaciami, która to kampania zabierze Cię do Szanghaju, gdzie będziesz miał za zadanie ewakuację amerykańskich VIP-ów i odnalezienie drogi do domu wraz ze swoim oddziałem. Kampania dla jednego gracza to nie tylko trzymająca w napięciu rozrywka, ale też dobry trening przed podjęciem wyzwań w trybie wieloosobowym.

Battlefield 4 to właśnie intensywny tryb multiplayer, który tym razem przeniesie Cię w świat wojny totalnej. Łudząco realistyczna grafika, mnóstwo pojazdów, zaawansowana broń i destrukcja, której jeszcze nie było w świecie strzelanek – wszystko to sprawi, że wydeptywanie własnych szlaków ku zwycięstwu będzie jeszcze intensywniejsze niż do tej pory.

W Battlefield 4 weźmiesz udział w wojnie na niespotykaną skalę. Na ten czas w grze dostępnych jest 10 map, a każda z nich może pomieścić 64 graczy jednocześnie. Dzięki szerokiemu wyborowi pojazdów możesz toczyć bitwy na trzech płaszczyznach: lądowej, wodnej i powietrznej. Niezależnie od tego, czy Twoim marzeniem jest dowodzenie czołgiem albo opancerzonym transporterem, atakowanie okrętów lądowych wroga łodziami szturmowymi, czy eksterminacja przeciwników przy użyciu samolotów i helikopterów, Battlefield 4 dostarczy Ci odpowiedniej dawki emocji.

Wybieraj spośród czterech dostępnych klas. Każda z nich to unikalna specjalizacja, której wkład w toczoną wojnę może okazać się nieoceniony. Wciel się w rolę szturmowca, technika, zwiadowcy lub wspomagaj swoich kompanów jako wsparcie.

Dołącz do Battlefield 4 i wyryj się na kartach wojny serią z karabinu!

pełny opis gry
Screeny
Battlefield 4 (B2P) screenshot1 Battlefield 4 (B2P) screenshot2 Battlefield 4 (B2P) screenshot3 Battlefield 4 (B2P) screenshot4 Battlefield 4 (B2P) screenshot5 Battlefield 4 (B2P) screenshot6 Battlefield 4 (B2P) screenshot7 Battlefield 4 (B2P) screenshot8 Battlefield 4 (B2P) screenshot9 Battlefield 4 (B2P) screenshot10
Video
Podobne gry