Jak to działa
5.0 4 93 0
08.05.2020

Czy VALORANT jest konkurentem CS:GO

Cześć! Dzisiaj opowiem czy gra od Riot Games VALORANT może stać się potężniejszą grą od znanego wszystkim Counter Strike'a?

Jak zapewne wiecie VALORANT to gra typu FPS, w której gracze walczą o wygrany mecz. Graczy jest maksymalnie po 5 w każdej drużynie, czyli 5vs5. Gracze którzy grają po stronie (terrorystów) muszą podłożyć tz. spike (czyli bombę). Jeżeli jesteśmy po stronie (antyterrorystów) to musimy bronić aż 3 strefy podłożenia bomby: A, B i C. Spokojnie, mapa jest tak zaprojektowana, że łatwo i szybko można się przemieszczać między site'ami. Plus jest taki, że w tej grze nie musimy kupować skinów tylko je wygrywamy za wygrany mecz lub za wbity lvl. Skinów jest bardzo mało ale może się to zmieni.
Jak zdobyć Valoranta? Valoranta możemy zdobyć za oglądanie streamerów na platformie Twich np. Izaka, Anomaly itd.

Oczywiście jest masa innych ale trzeba zaznaczyć że jak chcemy zdobyć Valoranta to musimy ogladać streamy gdzie piszę na dole ,,Dropy włączone''. Nie przejmujcie się tym że oglądacie kilka godz. i nic nie dropi. Czasami dropnie po 4 dniach, 5, a czasami od razu. Trzeba też połączyć konto Twich z kontem Riot.

!!!UWAGA!!! Nie oglądajcie streamów więcej niż 2godz. bo Twich uzna was jako bota i nie dostaniecie VALORANTA!!!

Najlepiej robić przerwy np Oglądam 1.5 godz. wyłączam komputer na 3-4 godz., później znowu włączam na 1.5 godz. itd. To jest mój sposób na dropa.

Więc czy VALORANT zagraża CS:GO?

W pewnym stopniu tak. Dużo osób przeniosło się na Valoranta z powodu tego, że to coś nowego. Przenoszą się w rozgrywkę pełną magii i czarów. Każda postać ma inne moce. Dzięki temu rozgrywka jest urozmaicona. Prostota mapy i szczegóły mocy są na wysokim poziomie. Przed początkiem meczu wybieramy postacie i za każdy (chyba) wbity lvl też dostajemy.Moim zdaniem Valorant zagraża CS:GO ale Valve zapobiega temu i dodaje coraz częściej updaty do gry.

Jednym z nich jest na kilku mapach w trybie skrzydłowym na rozgrzewce dodali mapy 1vs1. Dodali także różne symbole jak zabijemy gracza przez smoke to wyświetla się chmurka, jak zrobimy noscope to jest przekreślony celownik itd. Na pewno będzie tak jak z Apex Legends, każdy mówił, że gra zniszczy Fortnite i CS:GO a po 2 mies. Apex wyginął, ale jest jeszcze spora ilość graczy która katuje tą gierkę.

Dzięki za przeczytanie mojego artykułu. Myślę, że wam się spodobał. Zostawicie na dolę ocenę oraz napiszcie jakiś miły komentarz na temat tego artykułu np. czego w nim brakuje itp.

Dziękuję za uwagę miłego dnia. :)

5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Mati 11

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Brawl Stars - przedstawienie postaci

Tutorial WiktoriaBananek!
2

Football Team Football Team, czyli najbardziej reklamowana gra na Youtube w 2019

Recenzja Janusz1234567890
3

MovieStarPlanet MSP Dlaczego MSP traci użytkowników?

Recenzja bananowajulittka
4

Margonem Jak wykonać pierwsze zadanie w Margonem - część 1

Poradnik SPEEDDs
5

Garry's Mod (B2P) Garry's Mod - Prawdopodobnie jedna z najlepszych gier multiplayer

Recenzja eryklegend
6

Najlepsze gry o batmanie.

Poradnik Typowypolak nr 1
7

Gry z potworami.

Recenzja Cesere
8

Klasyka po latach- Twierdza

Recenzja JanuszB
9

Minecraft Kilka przydatnych rzeczy o minecrafcie!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
10

The Crew 2 - Recenzja + Moja Opinia

Recenzja Kacper12361838
Chat