Jak to działa
Przejdź do gry Grand Theft Auto V (B2P)
Grand Theft Auto V (B2P)
5.0 4 15439 0
25.03.2019

"Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Na początek najbardziej opłaca się dołączać do napadów (to host decyduje o waszym zysku ale możecie z nim to omówić) oraz do trybów adwersarza ale na podwójnej premii. Najlepiej zarobić od 200 000$ do 400 000$ i kupić ekskluzywne mieszkanie z pokojem do napadów. Będziecie wtedy hostem napadów i to wy będziecie mogli ustawiać stawkę dla osób biorących udział w napadzie. Takie akcje najlepiej robić ze znajomymi, gdyż skróci to czas grania oraz po wszystkich napadach za grę ze znajomymi możecie dostać premię o wysokości 1 000 000$. Gdy już trochę zarobicie z napadów to polecam kupić klub motocyklowy. Na ten cel musicie zebrać od 200 000$ (najtańszy klub) do 495 000$ (najdroższy klub). Cena zależy od lokalizacji. Kiedy kupicie klub polecałbym wam kupić wytwórnię kokainy, ponieważ jest z niej duży zysk. Kupując wytwórnie i klub postarajcie się aby były blisko domu (skróci wam to drogę jaką będziecie musieli do niej przejechać/przebyć/przelecieć). Gdy już jesteśmy na opisanym etapie to lepiej kraść zasoby z kolegami, bądź samemu (wtedy mniej przetransportujemy), niż je kupować, bo zysk będzie mniejszy . Po sprzedaży towaru ujrzymy na koncie fajną sumę, ja z dwoma kolegami zrobiłem 600 000$ (moja wytwórnia ma wszystkie ulepszenia). Jako pierwsze ulepszenie polecam ulepszyć wytwórnie gdyż jest to największy koszt (ok. 900 000$), a potem będzie lżej (ochrona kosztuje w granicach 550 000$, a ulepszenie pracowników ok. 600 000$). Gdy zbierzemy trochę więcej pieniędzy to polecam kupić drugą wytwórnie np. mety.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Gdy mamy już dwie przynoszące nam fajny zysk wytwórnie to polecam kupić biuro. Dzięki temu budynkowi będziemy mogli kupić magazyn na samochody, auta specjalne bądź na przedmioty typu sztabki złota. Polecam kupić magazyn samochodowy na start ponieważ za auto wysokiej klasy możemy sprzedać za 100 000$ (zarobimy 80 000$, ponieważ 20 000$ idzie na ulepszenie auta). Auta musimy "pożyczyć", w tym pomoże nam asystentka/asystent. Wystarczy, że wejdziemy do biura, a następnie podejdziemy do komputera, zalogujemy się, wejdziemy w magazyn samochodów, naciśniemy na nasz i pojawi się opcja poszukiwania auta. Po tej czynności wychodzimy z biura i dzwoni do nas asystentka/asystent i podaje namiary samochodu. Pozostaje nam pojechać w miejsce gdzie znajduje się auto i przywłaszczyć je sobie. Po drodze czekają nas różne trudności takie jak pościg policji bądź próba odbicia samochodu przez gang. Cudowną sytuacją na doręczanie aut jest pusta sesja (chodzi mi o graczy którzy będą nam przeszkadzać, a nie o nas lub znajomych).

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Trzecim sposobem na zarobek jaki testowałem i możecie go użyć jest klub nocny (najlepiej kupić go po zakupie wytwórni i biura). Klub daje nam dwa zarobki. Pierwszy z nich to ten przyzwoity, zarabiamy wtedy na biletach (cenę biletu możecie zmienić w kasie, która znajduje się obok wejścia do naszego klubu). Niestety klub co jakiś czas trzeba promować, ponieważ zainteresowanie nim spada. Są to różne misje począwszy od rozrzucania ulotek, a skończywszy na dostarczeniu szampana. Drugim sposobem na zarobek w (mniej przyzwoitym) tym biznesie jest zatrudnienie techników, którzy zdobędą dla nas najróżniejsze materiały np. leki. Jednak żeby móc zdobywać te przedmioty musimy mieć:

- wytwórnie,

- bunkier,

- hangar.

Zarówno wytwórnie jaki i klub są to biznesy pasywne, czyli wystarczy że do wytwórni dostarczymy zasoby, a klub wypromujemy (technicy sami zbierają zasoby). Magazyny natomiast są to biznesy aktywne, czyli ciągle musicie dostarczać przedmioty i je sprzedawać. Dlatego zacząć od ogarnięcia dochodów pasywnych, a potem przejść w aktywne.


Mam nadzieję, że komuś pomogłem :)


5.0 (głosów: 4)
Art napisany przez Kamil135

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

CSGO Prime (B2P) Najlepsze tricki! [7#] - Vertigo

Poradnik JestemKacper
3

Zarabianie w fifie 18 (Działa w każdej fifie)

Poradnik Quba
4

CSGO Prime (B2P) FaZe Clan - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
5

Forge of Empires Forge of Empires - Buduj, badaj i podbijaj

Recenzja Arthian
6

Warface Jak grać: strzelcem, inżynierem, medykiem, snajperem

Poradnik Bananek2014
7

League of Legends Patch 7.14 Jax Junge - PORADNIK

Poradnik TurboBagiety
8

Aion Co sądzę o grze - AION

Recenzja Soemix
9

Minecraft Recenzja gry minecraft 27.03.2024

Recenzja xd_elo
10

MovieStarPlanet MSP Jak używać Desou.xyz

Tutorial ishmael
Chat