Jak to działa
Grand Theft Auto V (B2P)

Grand Theft Auto V (B2P)

Grand Theft Auto V (B2P)
4.9 (ocen: 12)
Graj Wymień walutę
Opis

Znajdź mi osobę, która może nie tyle, co nie grała, ale nie słyszała o serii gier o złodzieju samochodów, a w tym momencie oddam Ci wszystkie moje pieniądze. No dobra, to żart – całą kasę zarobisz albo ukradniesz w GTA, grze oferującej największy do tej pory otwarty świat.
W tym przeogromnym sandboxie znajdziesz się w Los Santos, skąpanej w słońcu metropolii pełnej samozwańczych guru biznesu i upadłych celebrytów, której kiedyś zazdrościł cały zachodni świat.

Wielki świat Los Santos zostaje otwarty przed Tobą już od samego początku. Podczas swoich podróży po metropolii, a także po jej obrzeżach (Blaine County) spotkasz na swojej drodze agresywne gangi, szalonych imprezowiczów, wypalone sławy, a także świrów wszelkiego pokroju. Będziesz przemierzać rozmaite tereny, począwszy od skalistych gór, przez ulice Los Santos, aż po głębiny oceanu.

Wciel się w jednego z trzech grywalnych bohaterów: Michaela, Franklina i Trevora. Chociaż ci trzej panowie mieszkają na zupełnie odległych końcach miasta, a na co dzień trapią ich całkowicie różne problemy, to kiedy nadchodzi czas współpracy, doskonale wiedzą jak stworzyć zgrany zespół. Każdy z nich posiada charakterystyczne umiejętności, którymi będzie mógł się pochwalić, gdy tylko przyjdzie na to czas.

Ogromny świat GTA V potrafi zaimponować nie tylko pod względem wielkości terenu, ale również tego, co ma Tobie do zaoferowania. A rozrywek jest naprawdę od groma! Jeśli jesteś uzależniony od adrenaliny, to na pewno przypadnie Ci do gustu możliwość skoków ze spadochronem albo szybkie wyścigi mocarnymi furami, w których będziesz mógł robić frajerów na kasę. Dla tych, którzy wolą jednak zarobek w bardziej klasycznym stylu też coś się znajdzie. W grze jest w końcu kilka sklepów do obrobienia albo inwestycji –niekoniecznie legalnych – które tylko czekają, aż położysz na nich łapę.

Ponoć do Los Santos zawitał jakiś nowy kozak. Czyżby mowa o Tobie?

pełny opis gry
Screeny
Grand Theft Auto V (B2P) screenshot1 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot2 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot3 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot4 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot5 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot6 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot7 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot8 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot9 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot10
Video
Podobne gry