Jak to działa

Grand Theft Auto V (B2P)

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Grand Theft Auto V (B2P)

Znajdź mi osobę, która może nie tyle, co nie grała, ale nie słyszała o serii gier o złodzieju samochodów, a w tym momencie oddam Ci wszystkie moje pieniądze. No dobra, to żart – całą kasę zarobisz albo ukradniesz w GTA, grze oferującej największy do tej pory otwarty świat.

W tym przeogromnym sandboxie znajdziesz się w Los Santos, skąpanej w słońcu metropolii pełnej samozwańczych guru biznesu i upadłych celebrytów, której kiedyś zazdrościł cały zachodni świat.

Wielki świat Los Santos zostaje otwarty przed Tobą już od samego początku. Podczas swoich podróży po metropolii, a także po jej obrzeżach (Blaine County) spotkasz na swojej drodze agresywne gangi, szalonych imprezowiczów, wypalone sławy, a także świrów wszelkiego pokroju. Będziesz przemierzać rozmaite tereny, począwszy od skalistych gór, przez ulice Los Santos, aż po głębiny oceanu.

Wciel się w jednego z trzech grywalnych bohaterów: Michaela, Franklina i Trevora. Chociaż ci trzej panowie mieszkają na zupełnie odległych końcach miasta, a na co dzień trapią ich całkowicie różne problemy, to kiedy nadchodzi czas współpracy, doskonale wiedzą jak stworzyć zgrany zespół. Każdy z nich posiada charakterystyczne umiejętności, którymi będzie mógł się pochwalić, gdy tylko przyjdzie na to czas.

Ogromny świat GTA V potrafi zaimponować nie tylko pod względem wielkości terenu, ale również tego, co ma Tobie do zaoferowania. A rozrywek jest naprawdę od groma! Jeśli jesteś uzależniony od adrenaliny, to na pewno przypadnie Ci do gustu możliwość skoków ze spadochronem albo szybkie wyścigi mocarnymi furami, w których będziesz mógł robić frajerów na kasę. Dla tych, którzy wolą jednak zarobek w bardziej klasycznym stylu też coś się znajdzie. W grze jest w końcu kilka sklepów do obrobienia albo inwestycji –niekoniecznie legalnych – które tylko czekają, aż położysz na nich łapę.

Ponoć do Los Santos zawitał jakiś nowy kozak. Czyżby mowa o Tobie?

pełny opis gry
Screeny
Grand Theft Auto V (B2P) screenshot1 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot2 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot3 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot4 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot5 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot6 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot7 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot8 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot9 Grand Theft Auto V (B2P) screenshot10
Video

Grand Theft Auto V (B2P) wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • Intel Core 2 Quad CPU Q6600 2,4 GHz / AMD Phenom 9850 Quad-Core 2,5 GHz
 • 4 GB
 • NVIDIA 9800 GT 1 GB / AMD HD 4870 1 GB
 • 72 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat