Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 8 188 0
01.10.2021

Twitch - uniwersalny build

Twitch to strzelec, który jest szczurem. Najlepiej sprawdza się na dolnej alei, chociaż czasami można spotkać go również w dżungli. Istnieje możliwość grania tej postaci zarówno pod obrażenia fizyczne jak i magiczne, jednak ze względu na mniejszą uniwersalność oraz w pewien sposób związaną z tym większą złożonością postaci nie omówię tej możliwości rozgrywki. Omawianie zacznijmy od umiejętności pasywnej - śmiertelnego jadu, która polega na nakładaniu ładunków, które zatruwają cel zadając co sekundę obrażenia nieuchronne. Kolejna umiejętność Q po aktywacji sprawia, że stajemy się niewidzialni oraz dostajemy premię do prędkości ruchu oraz po zakończeniu kamuflażu premię do szybkości ataku. Jeżeli zginie wrogi bohater będący pod wpływem jadu czas odnowienia się umiejętności zostanie zresetowany. Następną umiejętnością jest W, które powoduje wyrzucenie wybuchającej beczki jadu, która spowalnia cele w obszarze działania oraz nakłada na nie ładunki śmiertelnego jadu. Ostatnią umiejętnością jest E powodujące zadanie obrażeń wszystkim zatrutym wrogom w pewnej odległości od naszej postaci. Na samym końcu została jeszcze supermumiejętność R, której aktywacja zwiększa nasz zasięg ataku o 300 jednostek, zwiększa zadawane obrażenia oraz powoduje, że nasze ataki przebijają wrogów (każdy kolejny przeciwnik trafiony tym samym bełtem dostaje obrażenia zmniejszone o pewną wartość).

Na samym końcu przedstawię kolejność rozwijania umiejętności: Q,E,W,E,E,R,E,Q,E,Q,R,Q,Q,W,W,R,W,W.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Przejdźmy teraz do przedstawienia run. Przedstawione runy mogą być grywalne również kiedy budujemy naszego szczura pod obrażenia magiczne, chociaż istnieją również zestawy, które lepiej spełnią to zadanie. Przejdźmy jednak do naszego standardowego zestawu run. Wybieramy tutaj żółtą precyzję z runą kluczową "do ataku". Pierwsza linia to wybór pomiędzy "triumfem", a "rozwojem myśli". Druga linia to zdecydowanie wybór "legenda: żwawość". Natomiast w trzeciej linii wybieramy "ostateczny cios" lub "odcięcie". Drugorzędny zestaw run z jednej strony czerwona dominacja z runami "smak krwi" oraz "krwiożerczy łowca". Inną możliwością jest niebieska inspiracja z runami "magiczne obuwie", "kosmiczna przenikliwość" lub "dostawa ciastek". Istnieje jeszcze możliwość grania fioletowego czarnoksięstwa, ale nie polecam tej runy. Podobnie raczej odradzam granie z runą kluczową "nawałnica mieczy" szczególnie jeżeli nie chcemy wchodzić w zbyt częste wymiany z przeciwnikiem. Został nam jeszcze wybór dodatkowych statystyk. W pierwszej linii wybieramy dodatkową prędkość ataku. W drugiej dodatkową siłę adaptacyjną. Natomiast w trzeciej dodatkowy pancerz lub dodatkową odporność na magię zależnie od przeciwników na linii.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Na sam koniec zostało jeszcze zaprezentowanie przedmiotów, które są najbardziej przydatne na naszym szczurze. Oczywiście pominę tutaj po raz kolejny przedmioty służące do polepszania naszych obrażeń magicznych z tych samych powodów co wcześniej. Zacznijmy od butów, którymi najczęściej będą Nagolenniki Berserkera. Następny jest przedmiot mityczny gdzie możemy wybrać Potęgę Wichury, Pogromcę Krakenów lub Nieśmiertelny Łuklerz. Wszystko zależy od naszych preferencji oraz przeciwników w grze. Innymi wartymi uwagi przedmiotami są: Ostrze Nieskończoności, Huragan Runaana, Kolosalna Hydra, Koniec Rozumu, Anioł Stróż, Śmiertelne Przypomnienie, Ostrze Gniewu Guinsoo, pozdrowienia Lorda Dominika, Ostrze Zniszczonego Króla oraz ewentualnie Czarny Tasak. To już wszystko co warto wiedzieć na początku przygody z postacią znaną jako Twitch. Jak zawsze zachęcam do gry i testowania postaci oraz do zostawienia oceny i komentarza pod artykułem oraz odwiedzenia mojego kanału YT dostępnego pod linkiem: https://www.youtube.com/channel/UCqcKybTDEUHZSljIlEbimeQ

Do zobaczenia w grze lub na streamie :)

5.0 (głosów: 8)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Star Stable Zarabianie szylingów jorvik i star coins w Star Stable.

Poradnik xxTusiaa
2

Roblox Jak najłatwiej zdobyć robuxy

Poradnik OnlyMyPerson
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl] Free robux

Video Mr Gracjan
4

World of Tanks World of Tanks - Czy to najlepsza gra z tematyką wojenną?

Recenzja ★✘нαcкεd✘★™
5

CSGO Prime (B2P) Jak awansować na wyższą rangę według moich doświadczeń w CS:GO!

Tutorial barto1k
6

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
7

Roblox ROBLOX Recenzja Epic Minigames , Zombie Rush , Silent Assassin

Recenzja Dziadek_Wiesia
8

Silence is defending - o narracji w grach

Poradnik LiquidSnake
9

Crossout Crossout - MMO z możliwością zdobycia bananków

Recenzja Gremlininio
10

Panie i panowie, oto lordowie. Recenzja scenariusza Uchodźcy do Frostpunk

Recenzja Tybero
Chat