Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 5 422 0
08.07.2017

PGL Major Kraków 2017 - dzień pierwszy - prezentacja.

W niedziel 16 lipca 2017 roku w Krakowie rozpocznie się długo wyczekiwany przez kibiców PGL Major 2017. Na starcie w tym turnieju zobaczymy 16 najlepszych drużyn z całego świata, w tym polskie Virtus Pro i PENTA Sports z innocentem w składzie. Harmonogram na ten dzień prezentuje się następująco:

11:00 - Gambit vs. mousesports
Na start czeka nas spotkanie ekipy z Kazachstanu i ekipy z Europy. Każde z tych 8 spotkań, które nas czekają są dosyć ciężkie do wytypowania. Tutaj jednak, liczę na to, że ropz ze swoimi drużynowymi kolegami pokona bardzo mocną drużynę Gambit, o której pewnie sądzicie odwrotnie, jednak ta ekipa to typowa drużyna na majory, o której pół roku nie słyszymy, a jak przyjdzie major to pokazuje się zawsze z dobrej strony.

12:30 - fnatic vs. FlipSid3
Duże zaskoczenie, gdyż ostatnio drużyna z logiem F3 nie błyszczała formą, a w kwalifikacjach zagrali doskonale. Mimo, iż to drużyna, która bardzo się przygotowuje do tego turnieju, to sądzę że szwedzki będąc faworytami pokonają tę europejską formacje.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
14:00 - Virtus Pro vs. Vega Squadron
Tutaj, mimo iż przez wielu to polska ekipa jest odbierana za faworyta, to czuje, że Vega może okazać się jednym z "czarnych koni" tego turnieju. Rosjanie pokazali, że są dobrze przygotowani, a aimowo też nie zawodzą i uważam, że aktualnie są nawet lepsi niż złota piątka. Jednak czuje, że polska ziemia może sprzyjać Virtus Pro i dadzą radę wygrać to bardzo ważne dla nich spotkanie

15:30 - SK vs. PENTA Sports
Ekipa z Brazylii kontra skład z europy, który po kilku miesiącach wspólnej gry osiągnął bardzo dużo. Z racji że jestem fanem PENTY to będę za nimi i liczę, że uda im się pokonać SK Gaming.

17:00 - FaZe vs. BIG
NiKo i reszta nie powinna mieć tutaj problemów, chyba że tabseN znowu nas zachwyci formą i ustrzeli ponad 30 fragów. Ten mecz jako jeden z nielicznych jest w miarę łatwy do wytypowania.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
18:30 - North vs. Cloud9
Duńczycy aktualnie nie błyszczą formą w przeciwieństwie do Cloud9. Mimo to uważam, że North to drużyna, która jest w stanie walczyć o wysokie cele i przy dobrej dyspozycji wszystkich członków drużyny są w stanie pokonać dobrze zapowiadające się Cloud9, które wraca do formy sprzed kilkunastu miesięcy.

20:00 - Natus Vincere vs. G2
Powtórka z ESL One Cologne, gdzie w pojedynku tych drużyn lepsi okazali się zawodnicy z Ukrainy wygrywając 2:0 w mapach. Tutaj sądzę, że może być tak samo, gdyż Na'Vi pokazuje, że potrafi grać w CS'a. Chociaż wydaje mi się, że to spotkanie może potrwać trochę dłużej i możemy zobaczyć w nim dogrywki.

21:30 - Astralis vs. Immortals
Jedna z najlepszych drużyn na świecie, czyli Astralis kontra drugi najlepszy team brazylijski - Immortals. Sercem jestem za Immortals, jednak Astralis ma w tym spotkaniu większe szanse. Fajnie byłoby zobaczyć drużynę z kontynentu amerykańskiego w Tauron Arena, gdyż ich radość jest nie do opisania i inne drużyny powinny brać przykład z tego, jak się cieszyć z wygranych rund czy spotkania :D
5.0 (głosów: 5)
Art napisany przez lynnSSky

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Bananapedia - jak szybko uzyskać do niej dostęp ?

Poradnik Osa1020
2

Grand Theft Auto V (B2P) "Jak dobrze zarobić w grze pt. GTA V online"

Poradnik Kamil135
3

CSGO Prime (B2P) Kolejna super mapka z warsztatu steam | CS:GO

Video IKY
4

Family Farm - porady dla nowych graczy

Poradnik KIAM
5

Najlepsze gry - piłka nożna

Recenzja Typowypolak nr 1
6

Undertale - recenzja

Recenzja Zbyszko z Bogdańc
7

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
8

World of Tanks Matilda - OP na swoich tierach

Recenzja Bax04
9

Trove Gra Trove - recenzja

Recenzja aligdansk
10

Forge of Empires Forge of Empires - Buduj, badaj i podbijaj

Recenzja Arthian
Discord