Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 7 4840 0
21.06.2017

CS:GO - gdzie grać na poważnie?

W tym poradniku chciałbym przedstawić podstawowe strony, gdzie można spróbować swoich sił i podszlifować swoje umiejętności w Counter Strike: Global Offensive.

Dobrze ci idzie na matchmakingach? Czujesz się na siłach aby spróbować co potrafisz? To tutaj dowiesz się tego, co ci potrzebne aby rozpocząć kolejny etap w graniu w strzelankę, produkowaną przez Valve.

Zaczniemy od najpopularniejszej strony, czyli FACEIT. Na tej stronie można grać tradycyjne 5v5 na serwerach 128 tick, oprócz tego możemy uczestniczyć w turniejach organizowanych na tej platformie. Można też zarobić za darmo walutę premium, którą można wymienić na skiny do CS'a czy inne akcesoria gamingowe, ale żeby ją zdobyć to trzeba zająć wysokie miejsce w organizowanych codziennie LADDER'ach. FACEIT jest obecnie najpopularniejszą platformą do grania w CS'a, więc z długim szukaniem przeciwników nie będzie problemu. Na stronie znajduję się także liga dla pro-playerów zwana FPL.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
ESL - kolejna z platform, które zostaną przedstawione w moim poradniku. Tutaj można spróbować swoich sił w drużynie, gdyż są organizowane różnego rodzaju turnieje (od 1v1, 2v2 po 5v5) z ciekawymi nagrodami. Na stronie ESL w marcu i kwietniu można było spróbować swoich sił w otwartych kwalifikacjach do Mistrzostw Polski w CS:GO, które odbyły się w katowickim Spodku i triumfatorem została drużyna Team Kinguin. Także można spotkać turnieje 1v1, gdzie gra odbywa się tylko na snajperki, więc dla fanów tej broni jest gdzie grać. Według mnie, jeśli chodzi wam o turnieje z nagrodami to lepiej wybrać właśnie stronę Electronic Sports League.

ESEA - jest to liga, która w odróżnieniu od wyżej wymienionych jest płatna, ale oferuje na pewno lepszą rozgrywkę, gdyż można pograć w większym spokoju, niż na tradycyjnych mm'ach czy też FACEIT'cie gdzie jest większa szansa na spotkanie bardzo toksycznych graczy,

PvPro - strona, gdzie na start dostajemy punkty, za które możemy grać w różnych trybach gry, od 1v1 po 5v5 za darmo albo coinsy, gdzie mamy więcej do wygrania. Tę walutę możemy zamienić na skiny a także strona oferuje nam turnieje, w których możemy uczestniczyć. Jeśli chcecie zdobyć skiny to ta strona z pośród wszystkich dzisiaj wymienionych jest dla was.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
CEVO - kolejna platforma, gdzie możecie rozgrywać swoje spotkania na 128 tickrate'owych serwerach. Również możecie spróbować przetestować swoje umiejętności w otwartych turniejach na tej stronie.

Gfinity - strona na pewno znana przez osoby, często odwiedzające live'y na twitch'u u Izaka. Jednak poziom na tej stronie jest wysoki, więc gracze z niższymi umiejętnościami niech próbują swoich sił na innych stronach do tego przeznaczonych.

Oprócz wyżej wymienionych stron można wspomnieć o: ZENGAMING czy też Kickback.

A wy gdzie próbujecie przetestować swoje umiejętności oprócz tradycyjnych serwerów Valve? Może udało wam się coś osiągnąć na tego typu stronach? Pochwalcie się w komentarzach i dajcie znać, co sądzicie o tych stronach i czy znacie jeszcze jakieś tego typu od wyżej wymienionych przeze mnie.
5.0 (głosów: 7)
Art napisany przez lynnSSky

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Recenzja odświeżonego need for speeda

Recenzja adrianos253
3

Armored Warfare Recenzja Gry Armored Warfare

Recenzja Diana07
4

Plemiona Pierwsze dni gry w Plemiona

Poradnik Pucior
5

Roblox Roblox - Gra dla dzieci, i nie tylko!

Recenzja Cesere
6

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
7

Karty w Clash Royale - Minions

Poradnik TheMaślak
8

Margonem Margonem - Najlepsze przeglądarkowe MMORPG

Recenzja Navadel
9

World Of Warcraft- Genialny MMO-RPG

Recenzja Trykpiarz
10

Aion Jak zdobyć lepszy ekwipunek?

Poradnik JestemKacper
Chat