Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
5.0 1 2704 0
04.07.2017

Garść informacji o grze Metin 2

Gra Metin 2 jest utrzymaną w kulturze azjatyckiej grą MMORPG. Gra jest dostępna w modelu free-to-play co niewątpliwie jest dużym plusem. W grze istnieje system waluty premium tzw. "Smocze Monety". O popularności tego tytułu może świadczyć ogromna ilość serwerów prywatnych, która odświeża grę. Kolejnym fajnym rozwiązaniem ze strony twórców jest system podnoszenia parametrów konkretnego ekwipunku, i czuć zmiany wiążące się z podnoszeniem statystyk. Na przykład miecz na tzw. "plus 9" zadaje o wiele większe obrażenia jak ten sam miecz ale tylko na "plus 1". Moim skromnym zdaniem ta gra zasługuje na najwyższą notę, ponieważ twórcy udowodnili graczom że grafika która jest mocno przestarzała jest czymś drugoplanowym, większość graczy urzekł klimat i mechanika gry. Jest to trochę takie "Brzydkie Kaczątko" które na początku odpycha grafiką, ale po pewnym czasie przekonuje gracza do siebie mechaniką, klimatem i wspaniałą społecznością graczy, bez której ta gra nie była by w tym miejscu co jest obecnie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 1020 Graj
Kilka słów o klasach postaci. wyróżniamy poszczególne klasy postaci:

- Wojownik dzielący się na Body i Mental. Typowym dla niego uzbrojeniem jest miecz jedno i dwuręczny. Body jest typowo ofensywnym buildem wojownika, nastawionym na walkę w zwarciu, natomiast Mental jest typowym defenderem, jego skille mają za zadanie odeprzeć jak największe obrażenia.

- Ninja dzieli się na Daggera i Archera. Używa sztyletów, łuków i mieczy jednoręcznych. Dagger do walki używa sztyletów, dobrze poprowadzony build jest niezwyciężony w początkowej fazie pojedynku. Archer jest nastawiony na ataki dystansowe. Podstawową bronią jest łuk. Jest uzbrojony w potężne czary dystansowe.

- Sura jest pomieszaniem szamana i wojownika. Posiada potężne czary ofensywne i defensywne. Walczy mieczem jednoręcznym. Dzieli się na Black magica nastawionego bardziej na magię, oraz na Weapon który ma więcej z wojownika niż maga.

- Szaman używa dzwonów i wachlarzy. Dzieli się na Dragona nastawionego na buffowanie, oraz na Healera, którego teamrole jest nastawiony na ratowanie tyłka członków drużyny. Jest bardzo dobry na PvP.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1230 Graj
System rozwoju postaci jest oparty na dodawaniu punktów zdobywanych co każdy poziom postaci do odpowiadających danemu buildowi statystyk. Inaczej będziemy dawać statystyki na Body a inaczej na Mentala. Body będzie szedł w kierunku jak najwyższej liczby DPS, a Mental będzie stawiał na możliwie jak największą liczbę możliwych przyjęć ciosów od oponenta.

Warto dodać że gra została w 2008 roku wyróżniona nagrodami za najlepszą grafikę, najlepszą grę MMORPG, oraz za najlepszą darmową grę online role - playing.

Metin 2 jest zabezpieczony przez program przeciwdziałający cheatom koreańskiej firmy zabezpieczeń - AhnLab Inc. o wdzięcznej nazwie HackShield.

Osobiście polecam zagrać w tą grę, nic nie stracicie bo gra jest darmowa, może wam się spodobać lub nie, ale to jest już kwestia prywatnego osądu.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Klavres

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
2

Jak szybko i skutecznie zdobywać Bananki?

Poradnik Kamcio98
3

CSGO Prime (B2P) Pick'em Challenge | O co chodzi, jak zdobyć trofeum?

Poradnik lynnSSky
4

Metin2 Metin2 - MMORPG dzieciństwa!

Recenzja toya_xd
5

Team Fortress 2 Team Fortress 2-Czyli gra z bogatą historią.

Recenzja Myszu PL
6

Goodgame Empire Goodgame Empire. Monety - na co je wydawać i ,co ważniejsze, jak je zdobywać.

Poradnik Banankowiec2453
7

Star Stable Wbijanie poziomów w Star Stable

Poradnik AnnMary
8

Terraria - Minibiomy

Poradnik TheMaślak
9

Roblox Krótko o menu w build a boat for treasure

Tutorial ASAEMA1
10

MINECRAFT 1.12 ||| CO NOWEGO?

Recenzja Xbov
Chat