Jak to działa
Przejdź do gry Metin2
Metin2
5.0 1 3386 0
04.07.2017

Garść informacji o grze Metin 2

Gra Metin 2 jest utrzymaną w kulturze azjatyckiej grą MMORPG. Gra jest dostępna w modelu free-to-play co niewątpliwie jest dużym plusem. W grze istnieje system waluty premium tzw. "Smocze Monety". O popularności tego tytułu może świadczyć ogromna ilość serwerów prywatnych, która odświeża grę. Kolejnym fajnym rozwiązaniem ze strony twórców jest system podnoszenia parametrów konkretnego ekwipunku, i czuć zmiany wiążące się z podnoszeniem statystyk. Na przykład miecz na tzw. "plus 9" zadaje o wiele większe obrażenia jak ten sam miecz ale tylko na "plus 1". Moim skromnym zdaniem ta gra zasługuje na najwyższą notę, ponieważ twórcy udowodnili graczom że grafika która jest mocno przestarzała jest czymś drugoplanowym, większość graczy urzekł klimat i mechanika gry. Jest to trochę takie "Brzydkie Kaczątko" które na początku odpycha grafiką, ale po pewnym czasie przekonuje gracza do siebie mechaniką, klimatem i wspaniałą społecznością graczy, bez której ta gra nie była by w tym miejscu co jest obecnie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 990 Graj
Kilka słów o klasach postaci. wyróżniamy poszczególne klasy postaci:

- Wojownik dzielący się na Body i Mental. Typowym dla niego uzbrojeniem jest miecz jedno i dwuręczny. Body jest typowo ofensywnym buildem wojownika, nastawionym na walkę w zwarciu, natomiast Mental jest typowym defenderem, jego skille mają za zadanie odeprzeć jak największe obrażenia.

- Ninja dzieli się na Daggera i Archera. Używa sztyletów, łuków i mieczy jednoręcznych. Dagger do walki używa sztyletów, dobrze poprowadzony build jest niezwyciężony w początkowej fazie pojedynku. Archer jest nastawiony na ataki dystansowe. Podstawową bronią jest łuk. Jest uzbrojony w potężne czary dystansowe.

- Sura jest pomieszaniem szamana i wojownika. Posiada potężne czary ofensywne i defensywne. Walczy mieczem jednoręcznym. Dzieli się na Black magica nastawionego bardziej na magię, oraz na Weapon który ma więcej z wojownika niż maga.

- Szaman używa dzwonów i wachlarzy. Dzieli się na Dragona nastawionego na buffowanie, oraz na Healera, którego teamrole jest nastawiony na ratowanie tyłka członków drużyny. Jest bardzo dobry na PvP.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 1190 Graj
System rozwoju postaci jest oparty na dodawaniu punktów zdobywanych co każdy poziom postaci do odpowiadających danemu buildowi statystyk. Inaczej będziemy dawać statystyki na Body a inaczej na Mentala. Body będzie szedł w kierunku jak najwyższej liczby DPS, a Mental będzie stawiał na możliwie jak największą liczbę możliwych przyjęć ciosów od oponenta.

Warto dodać że gra została w 2008 roku wyróżniona nagrodami za najlepszą grafikę, najlepszą grę MMORPG, oraz za najlepszą darmową grę online role - playing.

Metin 2 jest zabezpieczony przez program przeciwdziałający cheatom koreańskiej firmy zabezpieczeń - AhnLab Inc. o wdzięcznej nazwie HackShield.

Osobiście polecam zagrać w tą grę, nic nie stracicie bo gra jest darmowa, może wam się spodobać lub nie, ale to jest już kwestia prywatnego osądu.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Klavres

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Najbardziej opłacalne rzeczy na stronie Bananki.pl

Poradnik Kubsoon243
2

Tanki Online Czołgi przyszłości

Recenzja JuLeKAN
3

Smite Rozgrywki Rankingowe

Poradnik XxHellcatxX
4

World of Tanks Kopalnie - Miejscówki

Poradnik kuba1224
5

Star Stable Już teraz dowiedz się co to star stable i co kryje ta wspaniała gra. Oto idealny artykuł o star stable i wszystkim co musisz wiedzieć na początek.

Recenzja atoria
6

ENLISTED Poradnik do gry Enlisted

Poradnik Szmigacz
7

Roblox Roblox - Event Imagination

Poradnik Fragorski
8

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - czy warto zagrać?

Recenzja Papajka2137
9

MovieStarPlanet MSP Jak rozsądnie kupować pakiet/doładowanie na MovieStarPlanet?

Poradnik Tytianka
10

My Little Farmies Jak szybko nabić lv w My Little Farmies

Poradnik Bananek2012
Chat