Jak to działa

Metin2

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Metin2

Metin 2 to gra z gatunku MMORPG dostępna na zasadach free-to-play osadzona w świecie typowym dla innych wschodnich produkcji RPG. Całe uniwersum przepełnione jest orientalnym światem magii i głodnych jej demonów. Dołącz do bohaterów, których celem będzie zakończenie bezlitosnej wojny między królestwami, jaka rozgorzała po nagłym uderzeniu kamieni Metin.

Poruszaj się po realistycznych dalekowschodnich wioskach i daj się ponieść klimatowi azjatyckich wojowników. Pamiętaj, że wróg czai się wszędzie, a najsprytniejsi przeciwnicy będą Cię atakować w grupach. To jednak nie jest Twoje największe zmartwienie, ponieważ potęga, którą dysponujesz pozwoli Ci zadawać śmiertelne rany kilku przeciwnikom na raz. Miej się na baczności, ponieważ w okolicy kamieni Metin stężenie krwiożerczych bestii jest wyjątkowo wysokie.

Jako członek jednej z gildii, uzyskasz dostęp do klanowych walk, które wpłyną na jej reputację wśród pozostałych ugrupowań. Twoi sojusznicy pomogą Ci zdobyć jedną z niewielu fortec, w której wraz z kolejnymi poziomami doświadczenia będziesz mógł rekrutować niezależne jednostki, a trening któremu zostaną poddani sprawi, że nabiorą na sile.

W miarę upływu czasu i polepszania się statusu gildii, będzie ona w stanie rozwinąć się do dużo większych rozmiarów, poszerzając paletę budynków m.in. o ołtarz zwiększający górny limit członków organizacji, czy chociażby piec hutniczy umożliwiający przetapianie surowców na drogocenne przedmioty.

Walcz z innymi graczami ze zwaśnionych imperiów i zdobądź kontrolę nad całym kontynentem. Te podboje w świecie Metin 2 zapewnią Ci nie tylko chwałę i honor, ale również nowe tereny i złoto, a o Twojej wojskowej randze wkrótce zrobi się głośno.

Wszystko to oczywiście w celu przywrócenia równowagi na świecie i osiągnięcia dominacji nad centralami pogrążonego w wojnie kontynentu.

pełny opis gry
Screeny
Metin2 screenshot1 Metin2 screenshot2 Metin2 screenshot3 Metin2 screenshot4 Metin2 screenshot5 Metin2 screenshot6 Metin2 screenshot7 Metin2 screenshot8 Metin2 screenshot9 Metin2 screenshot10
Video

Metin2 wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Pentium 3 1 GHz
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • 2 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat