Jak to działa
Metin2

Metin2

Metin2
4.6 (ocen: 277)
Graj Wymień walutę
Opis

Metin 2 to gra z gatunku MMORPG dostępna na zasadach free-to-play osadzona w świecie typowym dla innych wschodnich produkcji RPG. Całe uniwersum przepełnione jest orientalnym światem magii i głodnych jej demonów. Dołącz do bohaterów, których celem będzie zakończenie bezlitosnej wojny między królestwami, jaka rozgorzała po nagłym uderzeniu kamieni Metin.

Poruszaj się po realistycznych dalekowschodnich wioskach i daj się ponieść klimatowi azjatyckich wojowników. Pamiętaj, że wróg czai się wszędzie, a najsprytniejsi przeciwnicy będą Cię atakować w grupach. To jednak nie jest Twoje największe zmartwienie, ponieważ potęga, którą dysponujesz pozwoli Ci zadawać śmiertelne rany kilku przeciwnikom na raz. Miej się na baczności, ponieważ w okolicy kamieni Metin stężenie krwiożerczych bestii jest wyjątkowo wysokie.

Jako członek jednej z gildii, uzyskasz dostęp do klanowych walk, które wpłyną na jej reputację wśród pozostałych ugrupowań. Twoi sojusznicy pomogą Ci zdobyć jedną z niewielu fortec, w której wraz z kolejnymi poziomami doświadczenia będziesz mógł rekrutować niezależne jednostki, a trening któremu zostaną poddani sprawi, że nabiorą na sile.

W miarę upływu czasu i polepszania się statusu gildii, będzie ona w stanie rozwinąć się do dużo większych rozmiarów, poszerzając paletę budynków m.in. o ołtarz zwiększający górny limit członków organizacji, czy chociażby piec hutniczy umożliwiający przetapianie surowców na drogocenne przedmioty.

Walcz z innymi graczami ze zwaśnionych imperiów i zdobądź kontrolę nad całym kontynentem. Te podboje w świecie Metin 2 zapewnią Ci nie tylko chwałę i honor, ale również nowe tereny i złoto, a o Twojej wojskowej randze wkrótce zrobi się głośno.

Wszystko to oczywiście w celu przywrócenia równowagi na świecie i osiągnięcia dominacji nad centralami pogrążonego w wojnie kontynentu.

pełny opis gry
Screeny
Metin2 screenshot1 Metin2 screenshot2 Metin2 screenshot3 Metin2 screenshot4 Metin2 screenshot5 Metin2 screenshot6 Metin2 screenshot7 Metin2 screenshot8 Metin2 screenshot9 Metin2 screenshot10
Video
Podobne gry