Jak to działa
Metin2

Metin2

Metin2
4.6 (ocen: 249)
Graj Wymień walutę
Opis

Metin2 to społeczność, olbrzymi, otwarty świat oraz masa zabawy! Tytuł ten jest jednym z najpopularniejszych darmowych MMORPG-ów. Dołącz do jednej z trzech frakcji i pomóż jej zdominować świat gry. Czeka na Ciebie masa wyzwań, a co za tym idzie nawet kilkaset godzin dobrej zabawy.

Niegdyś imperium Metin2 było spokojną krainą, nie znającą smaku wojny. Czasy spokoju zakończył nagły deszcz meteorytów. Częściowo zniszczona planeta zaroiła się od kosmicznych kamieni - tytułowych Metinów. Z pozoru niegroźne monumenty stały się śmiertelnym zagrożeniem dla ocalałych. Żywe organizmy po zetknięciu z kamieniami zamieniają się w krwiożercze bestie. Pogrążone w chaosie imperium ulega rozbiciu na pomniejsze królestwa, które pragną wyłącznie władzy.

Przywróć porządek do zmęczonego wojną świata. Wybierz najlepszą klasę postaci odpowiadającą Twojemu stylowi walki. Zabijaj stwory, zgarniaj doświadczenie i ulepszaj swoją postać. Zbierz towarzyszy i wspólnie przeciwstawcie się mocy Metinów.

pełny opis gry
Screeny
Metin2 screenshot1 Metin2 screenshot2 Metin2 screenshot3 Metin2 screenshot4 Metin2 screenshot5 Metin2 screenshot6 Metin2 screenshot7 Metin2 screenshot8 Metin2 screenshot9 Metin2 screenshot10
Video