Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 1 183 0
24.05.2019

AHRI Lisica o Dziewięciu Ogonach - PORADNIK

W tym poradniku zajmiemy się ciekawym asasynem ze środkowej alei jaką jest Ahri.


Ocena Postaci


Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać że lisica jest bardzo silna, zwłaszcza gdy spoczywa w dobrych rękach. Dobrze zagrana walka drużynowa potrafi przynieść druzgocące skutki dla przeciwników, a ładnie rozegrany wczesny etap gry skutkuje łatwą grą w późniejszej fazie rozgrywki. Ogromne obrażenia, hard CC, mobilność, i to uczucie gdy wpadasz, zabijasz przeciwnego ad carry, i wylatujesz jak gdyby nigdy nic, i to wszystko w 2 sekundy


Runy: Dominacja to główna ścieżka. Elektryzacja daje nam możliwość natychmiastowego zmiecenia przeciwnika. Pozostałe runy, aby zwiększyć obrażenia, leczenie się na lini, przetrwanie na niej,Drugą ścieżką jest inspiracja dzięki której łatwiej nam trzymać linię. Małe runki 2 razy ofensywnie i 1 raz def.


Czary Przywoływacza : Na czary przywoływacza zawsze wybieram :

Błysk - Pomimo bardzo mobilnej superumiejętności, błysk się często przydaje do rozpoczęcia walki, ucieczki lub gonitwy
Podpalenie - Przydaje się często do dobicia wrogów, łatwo jest dobić, dodatkowe obrazenia.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Umiejętności:Passive : Kiedy Ahri trafi bohatera zaklęciami dwukrotnie w krótkim odstępie czasu, będzie się chwilowo szybciej Poruszać. Przydatna umiejętność do gonienia lub uciekania.


Q : Ahri wypuszcza kule która zdaje obrażenia magiczne lecąc do przodu, i zadaje obrażenia nieuchronne wracając. Po trafieniu kilku wrogów zaklęciami, następna kula Ahri uleczy ją przy każdym trafieniu ( za każdą trafioną jednostkę). Głowna umiejętność do czyszczenia linii. Dzięki leczeniu się z tej umiejętności jesteśmy w stanie długo utrzymać się na linii, nawet na trudnych rywali.Główne źródło obrażeń.


W : Ahri wypuszcza trzy ogniki, które namierzają i atakują pobliskich wrogów. Fajna opcja do użycia umiejętności pasywnej. Umiejętność poboczna, do zdania brakujących obrażeń.


E : Ahri posyła serce, które zadaje obrażenia i urzeka pierwszego trafionego wroga, który następnie nie mogąc nic zrobić idzie w stronę Ahri i otrzymuje więcej obrażeń z pozostałych umiejętności. Najważniejsza umiejętność do walki. w Trakcie fazy gry na alei, starajcie się nawiązywać walkę poprzez trafienie tą umiejętnością. Da wam to sporą przewagę nad przeciwnikiem, poprzez bezbronność na jakiś czas, oraz poprzez większą ilość zadawanych mu obrażeń.W późniejszej fazie gry również.


R: Ahri doskakuje do przodu i wystrzeliwuje pociski, które zadają obrażenia pobliskim wrogom. Tej umiejętności można użyć trzy razy, przez jakiś czas. Umiejętność bardzo przydatna i pomocna w uciekaniu, gonieniu, ale także w zaczynaniu walk drużynowych jak i potyczek w alei. Dzieki widmowej szarży możecie niespodziewanie skoczyć w stronę przeciwnika co ułatwi wam trafienie pozostałymi umiejętnościami.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Rozwój umiejętności : Jeśli chodzi o kolejność brania umiejętności na linii : Q > E > W. "Q" jest naszym głównym źródłem obrażeń, natomiast "e" jest dobre do nawiązania walki. W momencie gdy weźmiemy na drugim poziomie "e", możemy wygrać walkę lub brać w niej udział, już wtedy.

Co do maksymalizacji w reszcie gry : Q > W > E.


Kombinacja:Najważniejsza z nich to E + W + Q. W sumie każda z kombinacji na Ahri zaczyna się od "E".


Przedmioty: Jeśli chodzi o przedmioty celujemy w obrażenia magiczne, moc umiejętności i przebicie odporności na magie. te statystyki pozwalam nam skutecznie i szybko zabijać, a Ahri jak wiadomo jest assasinem. u góry macie pokazane jakie przedmioty najlepiej kupować. Dobierajcie build do potrzeby meczu.


Rozgrywka: Grając jako Ahri musicie mieć wyćwiczone trafianiem jej "q". Oprócz tego, we wczesnej fazie gry używajcie "Q" na jak największą liczbęjednostek. Dzięki temu wyleczymy się za dość sporą ilość zadanych obrażeń. Na 6 poziomie możemy spróbować zabić naszego przeciwnika. Maltretuj go AA oraz pchaniem linii. Dzięki przyjemnej super umiejętności, Możemy gonić, uciekać co chcemy. W walkach drużynowych starajcie sie złapać przeciwnego carry. Jeśli walka jest bardzo zbita i nie macie dostępu do przeciwnego carry, to starajcie się grac super umiejętnością tak, aby skakać wokół walk drużynowych i zabijać. Ahri - Fajna postać, Assasin, przyjemna do gry. Jesteśmy w stanie zadać takie obrażenia że w głowie się to nie mieści. Mam nadzieję że Przybliżyłem wam po krótce jak grać tą wspaniałą postacią. Życzę powodzenia i do zobaczenia na Summoner's Rift !

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JOORDAN1702

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Granny - Recenzja gry

Recenzja TheMaślak
2

Metin2 Jak grać postacią *Sura Wp*

Poradnik SasukeArabi
3

Grand Theft Auto V (B2P) Jak zarabiać dużo w GTA ONLINE małym kosztem!

Poradnik ★✘нαcкεd✘★™
4

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
5

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
6

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
7

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
8

Star Stable Recenzja gry Star Stable :)

Recenzja Blondek !!!
9

Team Fortress 2 Opis postaci i małe porady

Poradnik King_Tomson_IV
10

Jackpot Clicker. Jak zdobyć pierwszy milion?

Poradnik HXGames
Chat