Jak to działa
Przejdź do gry 1100AD
1100AD
5.0 3 2311 0
23.08.2017

1100AD - Recenzja gry przeglądarkowej!

1100AD jest free-to-play grą strategiczną na przeglądarkę osadzoną w 12 wieku w czasach krucjaty. Gra ma bardzo dużo w sobie z historii ale, większość rzeczy jest wymyślona. Gra powinna spodobać się fanom strategii oraz, historykom. Budujemy własny zamek od podstaw w dowolnym miejscu jakim chcemy. Powiększamy swoją armię i chronimy go lub, atakujemy sąsiadów. Jeśli nie masz dużo czasu na zabawę w grach MMO, 1100AD jest dla Ciebie. Rzeczy, takie jak zasoby, będą wytwarzać się nawet jak będziesz offline. Graficznie jest całkiem ładna jak na przeglądarkową produkcję. 1100AD koncentruje się raczej na głębi gry, a nie na pięknej grafice. Budynki są bardzo ładnie zrobione i widać że, ktoś się postarał, natomiast postacie wyglądają bardzo brzydko jak by robione na odwal. Mapa jest spora i sprawia naprawdę dobre wrażenie.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Początek gry jest pełen potencjału, szczególnie jeśli spędziłeś trochę czasu na zdjęciach z ekranu i czytaniu opisów. Wkrótce będziesz zabijać swoich wrogów i świętować ze swoimi sojusznikami, ale na początek musisz przejść przez bardzo prosty przewodnik w, którym masz za zadanie zbierać herb i inne uprawy. Zaczyna podróż od podboju. Jeśli gra Ci się spodoba to możesz zostać na dłużej. 1100AD posiada kontent na dziesiątki, jak nie setki godzin.
Kiedy twoje wojska opuszczają królestwo musisz uważać ponieważ, któryś z twoich sąsiadów może zaatakować twoje królestwo i nie będzie komu go bronić i w taki sposób stracisz mnóstwo surowców albo, ktoś może zaatakować twoje jednostki, które są po za mapą i je zniszczyć. Z mapy można zobaczyć innych graczy i wchodzić w interakcje z nimi w naprawdę całkiem cudowny sposób. Podobnie jak niektóre rzeczy oczywiste - oferując sojusz, ogłaszając wojnę lub atakując ich jednostki - możesz poprosić sąsiedniego wodza o przyjęcie Cię do swojej służby lub, zażądaj by dołączyli oni do twojej, dzięki czemu zyskasz sojusznika i wsparcie.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Pozwala to na powiększenie swoich wpływów bez użycia siły i można na tym zyskać dużo unikalnych i rzadkich zasobów. Niestety jest to długi i nudny proces. Aktualizacje pojawiają się średnio raz na 2 tygodnie za co wielki plus dla twórców. Gra mnie naprawdę wciągnęła i spędziłem w niej dużo czasu, minuty mijają tutaj jak sekundy. Gra jednak po czasie robi się dość monotonna i nie dzieje się w niej nic ciekawego. Wczesna część 1100AD jest jednak niewiarogodnie powolna, rzucając cię w głęboki koniec bez jakiegokolwiek kontekstu do Twoich działań lub jakiegokolwiek rodzaju historii. Byłoby to mniej irytujące, gdyby nie fakt, że 1100AD można ustawić w dowolnym roku, dowolnym świecie; Z tego, co widziałem w ustawieniach lub rok jest rzadko wspomniany. Trafiłem na pewnego buga mianowicie chciałem wytworzyć ponad 100 jednostek na raz. Pobrało mi surowce potrzebne do zrekrutowania ich ale, nie miałem powiadomienia że, się rekrutują. Poczekałem więc, do momentu aż, się zrekrutują ale ich nie otrzymałem.

Podsumowując
Jest to jedna z lepszych przeglądarkowych strategii w jakie grałem. Na początku jest naprawdę ciekawie ale, później dopada nas monotonia i tracimy przyjemność z gry. Osobiście bym ją polecił fanom strategii.
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez Malfour

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Opowieści o Minecraft

Recenzja Freeze3361
2

Brawl Stars Poradnik dla gry Brawl Stars

Poradnik Zlatko
3

Roblox Rodzaje BOOSTERÓW (Bee Swarm Simulator)

Tutorial NIGHTMARE9902
4

RETRO: Castlevania I (1986)

Recenzja LiquidSnake
5

World of Tanks World of Tanks Blitz-Recenzja

Recenzja Dercik90
6

MovieStarPlanet MSP Jak się nie dać oszukać na MovieStarPlanet !

Poradnik DomiDomi123
7

CSGO Prime (B2P) Zwiększenie FPS-ów w CSGO!

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
8

Margonem Recenzja Margonem - Najlepszej gry MMORPG w Polsce

Recenzja Lifam
9

Momio Jak zacząć grać w Momio ?

Tutorial LooLxD
10

CSGO Prime (B2P) Bunnyhop - CS:GO Poradnik (Podstawy)

Poradnik JestemKacper
Chat