Jak to działa
Przejdź do gry Trove
Trove
5.0 1 2245 0
21.12.2017

Gra Trove - recenzja

Gra Trove posiada bardzo bajkową i prostą grafikę. Mimo tego gra jest na tyle ciekawa, że można grać w nią godzinami. Gra pochodzi z gatunku MMORPG, a jej powstanie możemy zawdzięczać amerykańskiemu studiu "Trion_Worlds". Naszym zadaniem w grze jest zdobywanie wysokich poziomów, pokonywanie bossów, budowanie ciekawych budowli oraz wiele więcej. Podczas gry eksplorujemy losowo wygenerowany i niekiedy groźny świat wypełniony różnymi dziwadłami, odkrywamy nowe "biomy" zdobywając stopniowo "Power Rank" oraz "Class Level" i "Mystery Level".

Trove to tytuł utrzymany w grafice wokselowej, co znaczy, że świat stworzony jest z milionów malutkich sześcianików. Mimo to możemy zauważyć elementy świadczące o zaawansowanymi technologicznie pozycjami, np. Starannie wykonane cienie i gładkie oświetlenie.

Podczas rozgrywki nietrudno spotkać bossy w różnorodnych dungeonach. Zabijanie bossów daje nam dostęp do prostego zdobywania przedmiotów oraz EXP'a. Są 2 rodzaje bossów, tzw. trzygwiazdkowy oraz jednogwiazdkowy. Trzygwiazdkowe możemy spotkać w dużych dungeonach, natomiast jednogwiazdkowe w mniejszych. Nietrudno się domyślić, że za trzygwiazdkowe bossy otrzymujemy większe nagrody.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W grze mamy dostęp do setek broni, masek, czapek i innych rzeczy, które urozmaicają grę i pozwalają nam stworzyć naszego bohatera według własnych upodobań. W danej fazie gry jesteśmy w stanie zdobywać coraz to lepsze bronie i zbroje zwiększające lub zmniejszające zadawane obrażenia, otrzymywane obrażenia, ilość HP, itd. .

Jak wcześniej wspomniałam w grze możemy budować. Jest to jednym z istotniejszych elementów rozgrywki. Mamy do dyspozycje różne surowce, trofea, maszyny ulepszające itemy, budulce itp. Możemy tworzyć tam niewyobrażalnie wielkie dzieła .

We wcześniej wspomnianych maszynach ulepszających itemy możemy zwiększać różne statystyki itemów, ale nie tylko. Możemy ważyć mikstury, tworzyć nowe, lepsze przedmioty i skrzynie. Możemy przerabiać już niepotrzebne nam rzeczy i kupować z uzyskanego z tego "flux'a" i innych itemów nowe klasy.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Aktualnie w grze znajduje się 15 klas , z czego na początku możemy wybrać jedynie 2. Podczas gry możemy bez problemu zmienić naszą klasę klikając przycisk "j". W grze wyróżnia się 2 style ataku i dwa typy obrażeń (magiczne i fizyczne).
Style ataku:
-dystansowy - Głównie spotykany w postaciach "magicznych". Jak sama nazwa wskazuje można nimi walczyć na duże odległości.
(+ewnetualny krótkodystansowy też spotykany głownie w postaciach "magicznych")
-wręcz - Spotykany głównie w postaciach "Fizycznych". Po nazwie możemy wywnioskować, że walczą za pomocą broni typu miecz, maczuga, itd.Wymagania:
System operacyjny : Vista 32-bit Service Pack 2 lub wyższy
Procesor : Intel Core i5-2XXX @ 2.0GHz / AMD Phenom II X4 @ 2.6GHz lub lepszy
Pamięć: minimum 1 GB RAM
Karta graficzna: Intel HD Graphics 3000 lub lepsza
DirectX: Wersja 10
Sieć: Szerokopasmowe połączenie z internetem
Miejsce na dysku : minimum 1 GB dostępnej przestrzeni


Dziękuje za przeczytanie mojego artykułu mam nadzieję, że się spodobał. Jeśli macie jeszcze dodatkowe pytania odnośnie gry to zapraszam do wiadomości prywatnych, z chęcią odpowiem na nurtujące wam pytania :).
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez aligdansk

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Łowcy Zombi Czy apokalipsa zombi może mieć miejsce? Naukowe podstawy istnienia zombi

Poradnik JestemKacper
2

"Drake Hollow" - Ocalona Nadzieja w Zardzewiałym Świecie

Recenzja Zekariya
3

Spider man znowu w akcji. Recenzujemy Marvel Spiderman

Recenzja adrianos253
4

My Summer Car – samochodowy survival dla wytrwałych

Recenzja Wardzisław
5

CSGO Prime (B2P) dignitas - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

MovieStarPlanet MSP Czy gra MSP jest fajna? MSP, czy MSP2?

Recenzja Lea2212
7

Recenzja DLC Scandinavia oraz DLC Going East! do Euro Truck Simulator 2

Recenzja Pan_Czeresnia
8

Shakes & Fidget Jak zacząć grę i być dobrym

Poradnik BoBeS
9

CSGO Prime (B2P) Komendy do CS:GO Cz. I

Poradnik TheBartmuz
10

ENLISTED Enlisted czy Heroes and Generals-która gra jest lepsza?

Recenzja Dercik90
Chat