Jak to działa

Trove

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Trove

Trove to gra MMO osadzona w sandboxowym świecie i utrzymana w wokselowej stylistyce. Trafisz tu do losowo wygenerowanego świata, który da Ci mnóstwo opcji jego edytowania. Stwórz własny klimat w Trove i współpracuj z pozostałymi budowniczymi!

W tym sandboxowym MMO nie musisz martwić się o to, że zostaniesz przywiązany do pojedynczego terenu. Możesz swobodnie podróżować po innych krainach, a niekiedy nawet na inne serwery - wszystko to z możliwością zabrania ze sobą postawionej wcześniej posiadłości. Zdobywaj punkty doświadczenia i odkrywaj nowe tereny, aby ukształtować je według swojej wizji.

Chociaż główną funkcją w Trove jest budowanie, to gra posiada szereg cech charakterystycznych dla gatunku MMORPG. Czekają tu bowiem na Ciebie rozmaite misje do wykonania zarówno w pojedynkę, jak i z grupą znajomych. Razem pokonacie potwory w podziemiach i zdobędziecie lepsze przedmioty oraz podwyższycie statystyki swoich postaci. Jeśli często wahasz się podczas wyboru pomiędzy klasą postaci, w Trove możesz ją swobodnie zmieniać podczas przygód, aby jak najlepiej wpasować się w obecną sytuację.

Odkrywaj ogromny i zróżnicowany świat, w którym każdy element zbudowany jest z dużych sześciennych brył i baw się wraz z innymi budowniczymi nie tylko podczas zwiedzania lochów, ale także w czasie wzajemnej rywalizacji. W drużynowych rozgrywkach biorą udział wszystkie klasy, więc miej na uwadze odpowiednią kompozycję swojego składu.

W Trove zagrasz zupełnie za darmo, a jeśli zechcesz dołożyć swoją cegiełkę do budowania tej społeczności, możesz wesprzeć twórców finansowo dowolną kwotą.

pełny opis gry
Screeny
Trove screenshot1 Trove screenshot2 Trove screenshot3 Trove screenshot4 Trove screenshot5 Trove screenshot6 Trove screenshot7 Trove screenshot8 Trove screenshot9 Trove screenshot10
Video

Trove wymagania

 • Windows Vista, 7, 8, 10
 • Intel Core i5-2XXX 2.0GHz / AMD Phenom II X4 2.6GHz
 • 1 GB
 • Intel HD Graphics 3000
 • 1 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat