Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 0 299 0
12.10.2018

Niesamowite połączenie MOBY i FPS !

Paladins jest produkcją Hi-Rez Studios. Gra jest ciekawym połączeniem gatunku FPS i Moba, w rozgrywce zauważamy elementy moby, ale akcja toczy się w pierwszej osobie co nadaje rozgrywce dużo dynamiki i pozwala się jeszcze lepiej zanurzyć w kreskówkowy świat. Gra toczy się online między pięcioma graczami po jednej stronie i pięcioma po drugiej , Wyróżnić możemy dwa tryby: ładunek i oblężenie. W pierwszym z wymienionych głównym celem jest jak sama nazwa wskazuje transport ładunku do wyznaczonego miejsca, a zadaniem przeciwników jest przeszkodzenie nam w tym celu, natomiast w drugim trybie każda drużyna ma to samo zadanie a mianowicie zdobycie czterech punktów. Drużyna, która przejmie punkt kontrolny ma za zadanie przetransportować ładunek do bazy przeciwnika, a zadaniem przeciwników jest udaremnienie tej akcji.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W obydwu trybach ograniczeni jesteśmy czasem, po jego upływie drużyna atakująca/transportująca przegrywa. Przed rozpoczęciem się meczu wybieramy jednego z wielu bohaterów, którzy przydzieleni są do odpowiednich klas. W menu postaci wybieramy karty umiejętności dzięki którym będziemy mogli kupować ulepszenia dla naszej postaci w swojej bazie podczas trwania meczu. W grze istnieje waluta premium co nie powinno nikogo dziwić z racji, iż jest to gra darmowa darmowa i nie wymaga nawet najmniejszego wkładu finansowego z naszej strony. Kupić ją możemy tylko i wyłącznie za realne pieniądze. Kupić za nią możemy specjalne skrzynki i klucze do nich. Od pewnego czasu wgra wspiera E-sport i możemy oglądać profesjonalnych graczy i uczyć się od nich nowych taktyk czy zagrywek danymi bohaterami itp. lub po prostu im kibicować.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W grze jest możliwość zakupu skinów do naszych bohaterów, które z pewnością umilą rozgrywkę. Tytuł ten posiada piękną, kolorową, kreskówkową oprawę graficzną która jest przyjemna dla oka i pozwala poczuć, że mamy do czynienia z grą typu moba. Również oprawa dźwiękowa stoi na wyskomi poziomie, jest przyjemna i pozwala się odstresować po przegranym meczu ;). Optymalizacja stoi na wysokim poziomie, a sama gra powinna odpalić bez problemu nawet na starszym sprzęcie. W grze nie znalazłem zbyt wielu błędów, a nepewno nie takich które mogły by ją skreślić z gier godnych polecenia.
Podsumowując Pladins jest ciekawą propozycją dla osób które lubią shootery, lub chcą sobie zrobić odskocznie od lola lub doty, choć tak naprawdę to gra może spodobać się każdemu nie zależnie od upodobań czy wieku.
5.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Kapcio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
2

Roblox Roblox - pierwsze spotkanie z grą

Poradnik Frosty_04
3

Roblox Top 3 gry z Robloxa w które musisz zagrać

Recenzja Bernik
4

Roblox Roblox Podbija Świat oraz JailBreak

Recenzja Seweryniak
5

Brawl Stars - Nowa gra supercella

Recenzja BitLayek
6

Plemiona Pierwsze dni gry w Plemiona

Poradnik Pucior
7

Roblox Roblox - Gra dla dzieci, i nie tylko!

Recenzja Cesere
8

Devil May Cry 1 - styl starych nastolatków

Recenzja LiquidSnake
9

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
10

Roblox Roblox Studio - Podstawy [#1]

Tutorial ketty
Chat