Jak to działa
Przejdź do gry Paladins
Paladins
5.0 0 20 0
12.10.2018

Niesamowite połączenie MOBY i FPS !

Paladins jest produkcją Hi-Rez Studios. Gra jest ciekawym połączeniem gatunku FPS i Moba, w rozgrywce zauważamy elementy moby, ale akcja toczy się w pierwszej osobie co nadaje rozgrywce dużo dynamiki i pozwala się jeszcze lepiej zanurzyć w kreskówkowy świat. Gra toczy się online między pięcioma graczami po jednej stronie i pięcioma po drugiej , Wyróżnić możemy dwa tryby: ładunek i oblężenie. W pierwszym z wymienionych głównym celem jest jak sama nazwa wskazuje transport ładunku do wyznaczonego miejsca, a zadaniem przeciwników jest przeszkodzenie nam w tym celu, natomiast w drugim trybie każda drużyna ma to samo zadanie a mianowicie zdobycie czterech punktów. Drużyna, która przejmie punkt kontrolny ma za zadanie przetransportować ładunek do bazy przeciwnika, a zadaniem przeciwników jest udaremnienie tej akcji.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
W obydwu trybach ograniczeni jesteśmy czasem, po jego upływie drużyna atakująca/transportująca przegrywa. Przed rozpoczęciem się meczu wybieramy jednego z wielu bohaterów, którzy przydzieleni są do odpowiednich klas. W menu postaci wybieramy karty umiejętności dzięki którym będziemy mogli kupować ulepszenia dla naszej postaci w swojej bazie podczas trwania meczu. W grze istnieje waluta premium co nie powinno nikogo dziwić z racji, iż jest to gra darmowa darmowa i nie wymaga nawet najmniejszego wkładu finansowego z naszej strony. Kupić ją możemy tylko i wyłącznie za realne pieniądze. Kupić za nią możemy specjalne skrzynki i klucze do nich. Od pewnego czasu wgra wspiera E-sport i możemy oglądać profesjonalnych graczy i uczyć się od nich nowych taktyk czy zagrywek danymi bohaterami itp. lub po prostu im kibicować.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
W grze jest możliwość zakupu skinów do naszych bohaterów, które z pewnością umilą rozgrywkę. Tytuł ten posiada piękną, kolorową, kreskówkową oprawę graficzną która jest przyjemna dla oka i pozwala poczuć, że mamy do czynienia z grą typu moba. Również oprawa dźwiękowa stoi na wyskomi poziomie, jest przyjemna i pozwala się odstresować po przegranym meczu ;). Optymalizacja stoi na wysokim poziomie, a sama gra powinna odpalić bez problemu nawet na starszym sprzęcie. W grze nie znalazłem zbyt wielu błędów, a nepewno nie takich które mogły by ją skreślić z gier godnych polecenia.
Podsumowując Pladins jest ciekawą propozycją dla osób które lubią shootery, lub chcą sobie zrobić odskocznie od lola lub doty, choć tak naprawdę to gra może spodobać się każdemu nie zależnie od upodobań czy wieku.
5.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Kapcio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Fortnite Pęknięcie kostki | FORTNITE BATTLE ROYALE

Video IKY
2

SZALONA GONITWA*ŚMIESZNE*PUBG

Video DEADSHUTFIRE
3

Vikings: War of Clans Vikings: War of Clans. Jak szybko wbijać poziom?

Poradnik ExeNati
4

MovieStarPlanet MSP MovieStarPlanet - Nowy Motyw!

Video Tviiss
5

Minecraft Jak zrobić serwer minecraft za DARMO!

Poradnik Fragorski
6

Big Farm BIG FARM - RECENZJA TYTUŁU

Recenzja Mesashii
7

Overwatch - poradnik dla początkującego Genjiego

Poradnik Porarzo
8

Grand Theft Auto V (B2P) Jak najlepiej zacząć grać w GTA Online.

Poradnik m0nek
9

CSGO (B2P) NRG Esports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

Heavy Metal Machines Heavy Metal Machines, czyli nietypowa MOBA

Recenzja veritasek
Discord