Jak to działa

Paladins

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Paladins

Paladins: Champions of the Realm to strzelanka FPP (First Person Perspective) dostępna na komputery, także konsolę XBOX ONE. W komiksowym świecie fantasy utrzymanym w technologii 3D fabuła nie odgrywa zbyt dużej roli, bo chodzi przede wszystkim o wyrafinowaną i dynamiczną rozgrywkę PvP.

Wybierz jednego ze sporej palety bohaterów podzielonych na cztery główne klasy. W zależności od tego, który styl gry preferujesz, podejmiesz rękawicę jako obrońca, napastnik, wsparcie, bądź skrzydłowy. Oprócz podstawowych broni, bohaterowie wyposażeni są w zestaw czterech unikalnych umiejętności – przeważnie ofensywnych. Oprócz tego postaci posiadają cechy mobilne i mogą korzystać z wierzchowców w celu szybszego przemieszczania się po mapie.

Rozgrywka w Paladins: Champions of the Realm to coś, co zadowoli miłośników dynamicznej rozgrywki. Bitwy toczone są w bardzo szybkim tempie, ale nie przeszkodzi to nawet najmniej doświadczonym graczom w czerpaniu przyjemności z pojedynków.

Maksymalnie możecie grać w sześć osób po jednej stronie barykady. Mapy są bardzo przestrzenne, a plansze w większości otwarte. W podstawowym trybie oferowanym przez tę strzelaninę jest Oblężenie, podczas którego zawalczysz o dominację nad poszczególnymi sektorami mapy. Jeśli Tobie i Twoim znajomym uda się zająć odpowiednią ilość terenu, przywołacie maszynę oblężniczą, która będzie siała spustoszenie na terytoriach przeciwnika. Pamiętaj jednak, że jeśli nie zapewnicie jej odpowiedniej obrony, to wrogowie z łatwością przerobią ją na bezużyteczną blachę.

Oprócz typowej dla FPS-ów rozgrywki, dodatkową atrakcję stanowią elementy gry karcianych, podczas których wraz z innymi graczami zgromadzicie karty należące do poszczególnych bohaterów.

Rzuć się w wir dynamicznej rozwałki i doprowadź swoją ulubioną postać do perfekcji!

pełny opis gry
Screeny
Paladins screenshot1 Paladins screenshot2 Paladins screenshot3 Paladins screenshot4 Paladins screenshot5 Paladins screenshot6 Paladins screenshot7 Paladins screenshot8 Paladins screenshot9
Video

Paladins wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
 • Core 2 Duo 2.4 GHz or Athlon X2 2.7 GHz
 • 4 GB
 • Nvidia GeForce 8800 GT
 • 30 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat