Jak to działa
Przejdź do gry Game of Thrones
Game of Thrones
5.0 64 511 0
10.11.2020

Game of Thrones gra na podstawie filmu z opcją zdobycia bananków

Game of Thrones jest grą, która została zrobiona na podstawie serialu Netfliksa o tym samym tytule (wersja polska: "Gra o Tron"). Gra została wyprodukowana przez chińskie studio Yoozoo Game. Jest to strategia z elementami RPG, której miejscem akcji jest kontynent o nazwie Westeros.

Gra posiada dobrą grafikę, mapę 3D i nawet grając przez przeglądarkę można cieszyć się dobrą jakością gry. Jeżeli zdecydujemy się na pobranie gry, oprócz otrzymania dodatkowych korzyści otrzymamy jeszcze większą szczegółowość grafiki oraz krótsze oczekiwanie przy przejściach pomiędzy lokacjami.

W grze można zdobyć bananki, a zadania polegają na zdobywaniu poziomów, co wraz z rozwojem rozgrywki staję się coraz łatwiejsze pomimo większej ilości doświadczenia wymaganej do zdobycia poziomu.
Pod względem rozgrywki grę można porównać do gier typu Grepolis, Travian czy Plemiona, ale z bardziej rozbudowaną mapą, na której znajduje się więcej lokacji dających większe możliwości.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Gra poprzez nawiązywanie do serialu telewizyjnego została podzielona na rozdziały, co spowalnia gracza (pozwalając tym samym na zagłębienie się w fabułę), ale zabieg ten jest konieczny, aby zachować pewną zgodność z serialem oraz prowadzić w miarę zrównoważony rozwój miasta i armii.

Na rozwój naszego królestwa składają się różnego rodzaju budynki umożliwiające między innymi prowadzenie badań nowych technologii, rekrutację armii (i jej leczenie), prowadzenie lepszej obrony miasta, wykuwaniu przedmiotów dla lorda oraz produkcję i magazynowanie surowców. Dodatkowo pokonując grupy rebeliantów znajdujących się poza murami naszego miasta możemy zdobyć dodatkowe tereny pozwalające na budowę budowli polepszających pewne cechy naszego miasta.

Gra daje nam również możliwość hodowania smoków, który pomaga nam w atakach, a także w obronie miasta. smoka podobnie jak głównego lorda możemy szkolić, aby otrzymywać dodatkowe korzyści oraz wybierać dla niego przedmioty poprawiające statystyki.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Jednym z najważniejszych elementów gry jest walka, którą można prowadzić w różny sposób, od robienia walk fabularnych, poprzez grabieże i walki z rebeliantami na mapie, po walkę z innymi graczami oraz wydarzeniami związanymi z gildią (chociażby bossy gildii). W samej grze cały czas znaleźć można zadania, które dają nam różnego rodzaju bonusy, co czyni grę bardzo czasochłonną, a z drugiej strony prawie nie trzeba się martwić o brak surowców na badania, budowy, czy rekrutację.

Osobiście uważam, że gra proponuje bardzo ciekawą opcję rozbudowy miasta oraz co szczególnie uwielbiam w grach - badanie nowych technologii. Niestety przez czasowe wydarzenia i mnogość różnych form aktywności powodują, że gra jest dla mnie zbyt skomplikowana, co można zniwelować dołączając do gildii, która wyjaśni wszystko co najbardziej opłaca się robić. Polecam tą grę nie tylko ze względu na możliwość zarabiania bananków, ale również na możliwość poznania uniwersum Gry o Tron, które okazuje się być ciekawe. Dodatkowo fani serialu mogą sprawdzić na ile dobrze spisali się producenci gry opierając ją na filmie.

5.0 (głosów: 64)
Art napisany przez Gremlininio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Przed nami MAJOR w Krakowie, a wcześniej kwalifikacje.

Poradnik lynnSSky
2

CSGO Prime (B2P) Jak zrobić swój własny i unikalny plik autoexec?

Poradnik Seb0L03
3

Fortnite Fortnite - Recenzja Gry

Recenzja hinc14
4

Roblox Rodzaje BOOSTERÓW (Bee Swarm Simulator)

Tutorial NIGHTMARE9902
5

League of Legends Jakie championy mainować?

Poradnik Davi69
6

Lineage II Lineage II - klasyk w kategorii MMORPG

Recenzja dagmara_
7

Brawl Stars Poradnik dla gry Brawl Stars

Poradnik Zlatko
8

The sims 4 - jedna z popularniejszych gier

Recenzja Hanuśś
9

BlockStarPlanet BlockStarPlanet - o co chodzi i na czym polega gra?

Poradnik smiesznie
10

Battlefield 4 (B2P) Recenzja + wymagania + cena gry Battlefield4

Recenzja ENZO_GAEMING123
Chat