Jak to działa

Game of Thrones

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Game of Thrones

Chcesz poczuć się niczym bohater słynnego serialu telewizyjnego Gra o Tron? Już dziś możesz nim zostać! Przed Tobą fascynujące godziny zabawy w przeglądarkowej grze strategicznej, jaka oparta jest na licencji owego dzieła! Sprawdź, ile frajdy wniesie w Twoje życie rozgrywka Game Of Thrones, wyprodukowana przez chińskie studio Yoozoo Game!

Gra jest strategiczna, jednak posiada również elementy tradycyjnego RPG. Możesz stworzyć tutaj swój własny ród szlachecki i stanąć do rywalizacji o… tron Westeros. Twoja rozgrywka toczyć będzie się na kontynencie Westeros, który jest częścią brutalnego świata fantasy. Pamiętaj, że różne rody szlacheckie knują tu swoje intrygi i ścierają się w niekończącej się walce o władzę. Mało? Otóż, na północy czają się mityczne, nieumarłe istoty! Nie zapomnij, że ich istnienie zagraża wszystkim żywym istotom. Twoja gra rozpocznie się niedługo po śmierci Eddarda Starka – będziesz musiał stworzyć więc własny ród, a następnie postarać się przejąć kontrolę nad… całą mapą. Szkol swoje wojska i kieruj nimi w bitwach. Ważne, żeby obrać swoją wyjątkową… taktykę i strategię! Buduj i rozwijaj własną twierdzę, nawiązuj sojusze i ścieraj się z wrogami w brutalnych starciach PvP – tryb wieloosobowy pozwoli Ci rywalizować tutaj z ludźmi z… całego świata. Mapa Game Of Thrones jest trójwymiarowa i cechuje się niemałym poziomem detali – jesteś ciekaw, jakich?

Uważasz się za wielkiego fana słynnego serialu Game Of Thrones? Już dziś odpal więc rozgrywkę o tym samym tytule na bananki.pl i udowodnij wszystkim, że jesteś najlepszym strategiem!

pełny opis gry
Screeny
Game of Thrones screenshot1 Game of Thrones screenshot2 Game of Thrones screenshot3 Game of Thrones screenshot4 Game of Thrones screenshot5 Game of Thrones screenshot6 Game of Thrones screenshot7 Game of Thrones screenshot8 Game of Thrones screenshot9 Game of Thrones screenshot10 Game of Thrones screenshot11 Game of Thrones screenshot12 Game of Thrones screenshot13 Game of Thrones screenshot14 Game of Thrones screenshot15 Game of Thrones screenshot16 Game of Thrones screenshot17 Game of Thrones screenshot18 Game of Thrones screenshot19
Video

Game of Thrones wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat