Jak to działa
Przejdź do gry Roblox
Roblox
5.0 2 525 0
21.08.2017

Rozgrywka niczym w GTA!

Czołem! Dzisiaj pokaże wam kilka trybów gier, w grze Roblox typu akcja :3. Zapraszam do czytania, i zostawienia oceny na końcu ^͜ ^ !

1. Jailbreak (ang. Więzienie)

Gra Jailbreak została wydana w roku 2017 pierwszego stycznia przez użytkownika badd (@baddccvoid) i asimo3089 (@asimo3089). Odniosła ona już ponad 325 milionów wizyt. W popołudniowych godzinach czasami gra w nią aż 60 tysięcy osób! W grze możesz wcielić się w więźnia lub policjanta. Miażdż kryminalność, albo ją kreuj. AK-47, Bank, Tona forsy, Lamborghini, Apartamenty z widokiem na zachód słońca - to właśnie możesz zobaczyć w tej grze! Ulepsz swój pojazd! Zmień jego wygląd! styl zebry - twój wybór :)! Wywołaj bunt, ukradnij helikopter, zbierz ekipę ratując innych więźniów, zdobądźcie bronie, rabujcie i zdobywajcie setki tysięcy, na różnorakie wydatki!.
Grając w tę grę możesz zdobyć 140 Graj
2. Counter-Blox: Roblox Offensive

CB:RO to Robloxowy klon oparty na popularnej grze stworzonej przez Valve, CS:GO. Nazwa ma niedługo się zmienić na CB:R. Została stworzona września 2015 roku. Przez ten czas gra została odwiedzona 70 milionów razy przez użytkowników Roblox. Wygrywaj, eliminując drużynę przeciwnika, lub podkładaj bombę będąc terrorystą. Graj ze znajomymi za darmo. Gra zawiera kilka map z cs:go, bronie są wszystkie. Jedyne co mi się nie podoba to małe pole widzenia, lecz możliwe że Roblox Studio nie wspiera zmieniania pola widzenia. Mapy są prawie takie same, jak w CS:Go, jest dobrym wyborem, dla tych którzy nie mają zakupionej gry (choć serdecznie polecam!!). Po kilkunastu godzinach gry, nie zauważyłem żadnego buga. Gra ma całkiem ładną grafikę, podobną do tej w CS:S.

https://web.roblox.com/games/301549746/Counter-Blox-Roblox-Offensive
Grając w tę grę możesz zdobyć i 150 Graj
3. Phantom Forces

Phantom Forces to jedna z najlepszych strzelanek, jak i gier na platformie Roblox. Została wydana we wrześniu, w 2015 roku. Przez ten czas gra została odwiedzona prawie 220 milionów razy. Została stworzona przez StyliS Studios. Na jednym serwerze mogą być aż 32 gracze! Zostaje ona często aktualizowana, naprawiane są wszystkie bugi, i dodawane nowe bronie itp. Na przykład w najnowszej aktualizacji, zostały dodane kamuflaże. Gra jest dosyć realistyczna, grafika też jest nawet w porządku. W tej grze nie jest najważniejsza szybkość reakcji, a opanowanie. W csie z awp'y musisz strzelić jak najszybciej, a tutaj musisz poczekać aż celownik przestanie drżeć. Mamy też do wyboru kilka klas, co powoduje ciekawszą rozgrywkę.

Dziękuję za uwagę, zapraszam do ocenienia artykułu :)!
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez ketty

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

10 Gier na słabszy komputer 2018

Video ChceBanana
2

Roblox Roblox Lumber Tycoon 2 Jak zdobyć czerwone drewno (Lava Wood)

Poradnik LOGIN
3

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
4

MovieStarPlanet MSP MSP - Najskuteczniejsze sposoby na fame!

Poradnik bananamother
5

Rail Nation Najlepsze lokomotywy

Poradnik buzryk
6

Brawlhalla, gra inspirowana Super Smash Bros

Recenzja Dawid035
7

Aion Aion - opis, wady i zalety klas (cz 1)

Tutorial Pr-
8

CSGO (B2P) SK Gaming - krótka historia i opis drużyny

Recenzja wzarek
9

Grand Theft Auto V (B2P) Grand Theft Auto V - Gra warta pięni

Recenzja Cesere
10

CSGO (B2P) CS GO Jak poprawić swoją grę

Poradnik Wiktor0204
Discord