Jak to działa
Przejdź do gry Warframe
Warframe
5.0 1 101 0
12.01.2019

Teeno czyli wojownicy przywrócenia nadziei

Chcesz walczyć w słusznej sprawie i uwolnić obywateli od ciemiężców? Jesteś fanem tworzenia nowego uzbrojenia i poznawania nowych technologii? Jeżeli tak musisz zajrzeć do gry Warframe, która w swojej fabule porusza wymienione wyżej kwestie, lecz także wiele innych, które usatysfakcjonują każdego gracza.
Podczas rozgrywki można zdecydować czy wykonuje się wszystkie misje solo, czy stawiamy tak jak postąpili twórcy, wręcz narzucają graczom granie z towarzyszami. Można obejść ten aspekt i zapewnić sobie własnego towarzysza jak już wspomniałem wcześniej dzięki rozwojowi nowych technologi można utworzyć obrońcę, który będzie wspierać Teeno podczas misji.
Podczas rozgrywki mierzymy się z wrogimi nacjami w postaci Plagi lub Corpusu, który to chce przejąć kontrolę nad daną planetą. Starając się to uniemożliwić Teeno muszą w zależności od danego miejsca wykonywać różne misje. Począwszy od eksterminacji, która to nakazuje zniszczenie siły żywej przeciwnika na mapie do uwolnienia zakładnika, który jest ważny dla sprawy Teeno.
Grając w tę grę możesz zdobyć 290 Graj
Dobieranie uzbrojenia w grze jest bardzo rozwinięte. Mimo, że nie ma w niej drzewka rozwoju postaci to podczas rozwoju postaci oraz uzbrojenia korzysta się z tzw. "modów". Umożliwiają one ulepszenie broni w zależności od wkładanego modu. Możliwości jest wiele od zwiększenia pojemności magazynka do dodania broni obrażeń toksycznych czy też obrażeń od zimna. Modyfikacje pozwalają zmienić już niebezpieczną broń w maszyny do zabijania. Teeno również podlega modyfikacji, w zależności od zdobytych poziomów czy to broni czy Teeno można włożyć coraz to więcej modów do "zabawek". Poza modyfikacjami można odblokować coraz to nowsze bronie za pomocą kryptowaluty w grze lub poprzez zdobywanie schematów i zasobów potrzebnych do stworzenia danej broni, kolejnego wojownika Teeno. Aby zwiększyć moc danych modów czyli powiększyć ich bonusu można poddawać mody fuzji- czyli połączeniu. Odbiegnięto od łączenia tych samych modów, dzięki czemu łatwiej ulepszyć interesujący nas mod.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 330 Graj
System walki w grze jest bardzo interesujący i zarazem prosty, ponieważ w zależności od tego jak gracz zdecyduje się walczyć tak będą rozwijać się przedmioty np. Jeżeli będzie grać za pomocą walki w ręcz w zależności od tego jaką broń białą wybierze- miecz, kij dwuręczny, to ta broń będzie zyskiwać biegłość w posługiwaniu się nią i odblokowywać miejsca na nowe mody. Wraz z rozwojem broni zwiększa się biegłość wojownika Teeno. Istnieje wiele broni począwszy od mieczy, luków kończąc na wyrzutnikach granatów, lub karabinach plazmowych. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ gra proponuje bardzo szeroki zakres uzbrojenia.
Podsumowując, gra daje możliwość przechodzenia fabuły w dowolny sposób czy to z towarzyszami- jest to łatwiejszy sposób czy też samemu. Podczas rozgrywki zdobywasz biegłość w posługiwaniu się bronią w zależności, którą bronią zdecydujesz się posługiwać. Ponadto można ją dowolnie modyfikować w celu stworzenia własnych śmiercionośnych broni.
Jeżeli chcesz pomóc walczyć Teeno w słusznej sprawie i przekonują Cie powyższe argumenty- dołącz do nas już dziś! Pokonaj ciemiężców i zostań bohaterskim wojownikiem!
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez szeremere

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Jakie unikaty można zdobyć za lvl?

Poradnik XxWilczyca1620xX
2

Gra Barman/Zrób Drinka

Recenzja LiquidSnake
3

Aion Co się dzieje z tym Aionem...

Recenzja Niiepozorna
4

Jak ukraść to AUTO | PAYDAY 2 - Car shop

Video Kowalski03
5

Forge of Empires Nowości w Forge of Empires

Recenzja Bart1607
6

CSGO Prime (B2P) Najpopularniejsze metody scamowania (NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ)

Poradnik ArrivalPL
7

Rocket League (B2P) Rocket League - Jak zacząć zarabiać ?

Poradnik CreaMper
8

Karty w Clash Royale - Knight

Poradnik TheMaślak
9

MovieStarPlanet MSP 5000 Fame w krótkim czasie?! - Suknia Fame Lady,Koszulka Drip oraz tradycyjne wbijanie lvl

Poradnik LoveBanankiPL
10

World of Tanks Materiały Eksploatacyjne

Poradnik Bax04
Chat