Jak to działa

Warframe

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Warframe

Warframe to strzelanka rozgrywana w trybie kooperacji, osadzona w świecie science-fiction. Wejdź do uniwersum dalekiej przyszłości na rubieżach galaktyki i zostań świadkiem dramatycznych wydarzeń, które doprowadziły rasę Tenno na skraj wyginięcia. Przekonaj się, jak starożytne exo-pancerze (tytułowe Warframe) mogą wpłynąć na odmianę losów tej – wydawałoby się – przegranej wojny.

To, co przyciąga w Warframe to niesamowicie dynamiczna akcja, która skupia się głównie na wątku fabularnym. Rozgrywka PvE stoi tu na naprawdę wysokim poziomie. Przemierzaj rozległe tereny zakątków galaktyki i rozwiązuj niebezpieczne misje, które – oprócz niezbędnych do rozwoju postaci punktów doświadczenia – przyniosą Ci epicki ekwipunek. Ponieważ nic nie przychodzi w życiu za darmo, lepiej przygotuj się na starcia z groźnymi przeciwnikami, którzy są głodni zdobytej przez Ciebie technologii i tylko czekają na moment, w którym będą mogli Ci ją wyrwać.

Twoja postać to swego rodzaju cyber-ninja, który specjalizuje się zarówno w walce mieczem, jak i w strzelaniu z broni palnej. Mało tego, potrafi wykonywać efektowne kombinacje umiejętności, dzięki czemu będziesz mógł napawać się widowiskowymi akrobacjami.

Podczas swojej podróży dołączysz też do innych bohaterów sterowanych przez graczy. Będziecie mogli połączyć się w czteroosobowe grupy, aby wspólnie wykonywać razem misje i osiągać założone cele. Poza tym, wiesz – w grupie siła!

Na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim fenomenalna oprawa graficzna. Zarówno modele postaci, jak i elementy środowiska, w którym będziesz przebywać, wykonane zostały z arcy-dokładną precyzją, a ścieżka dźwiękowa doskonale uzupełnia resztę.

Załóż potężną zbroję i odmień na zawsze losy kosmicznej wojny!

pełny opis gry
Screeny
Warframe screenshot1 Warframe screenshot2 Warframe screenshot3 Warframe screenshot4 Warframe screenshot5 Warframe screenshot6 Warframe screenshot7 Warframe screenshot8 Warframe screenshot9 Warframe screenshot10
Video

Warframe wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Intel Core 2 Duo e6400 / AMD Athlon x64 4000+
 • 2 GB
 • Nvidia GeForce 8600 GT or ATI Radeon HD 3600
 • 25 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat