Jak to działa
Warframe

Warframe

Warframe
4.8 (ocen: 48)
Graj Wymień walutę
Opis

Oryginalny klimat sci-fi, wartka akcja i jedna, wielka bitwa? Tak w skrócie można opisać Warframe. Ta skierowana na kooperację produkcja zdecydowanie przypadnie Ci do gustu dzięki wymagającej rozgrywce oraz atrakcyjnej oprawie graficznej. Włącz się do walki i uratuj rasę Tenno przed zagładą!

Historia Warframe dotyczy konfliktu pomiędzy dwiema nacjami - ww. Tenno oraz Grineer. Ci drudzy stworzyli imperium, które niemalże zgładziło obce cywilizacje. Konflikt ten zmienia się w momencie odkrycia przez Tenno prastarych artefaktów - potężnych pancerzy bojowych. Nowy ekwipunek zdecydowanie wpływa na umiejętności swoich użytkowników. Są oni szybsi i silniejsi, a co za tym idzie są gotowi na odparcie wroga.

Warframe jest nastawiony na tryb kooperacyjny, a nasza postać wygląda jak futurystyczny wojownik. Włada zarówno mieczem jak i bronią palną, wykonując przy tym dynamiczne akrobacje. Razem z innymi stwórz drużynę i weź udział w starciach przeciwko Grineerom.

Uratuj świat Tenno przed totalną zagładą i dołącz do gry już teraz!

pełny opis gry
Screeny
Warframe screenshot1 Warframe screenshot2 Warframe screenshot3 Warframe screenshot4 Warframe screenshot5 Warframe screenshot6 Warframe screenshot7 Warframe screenshot8 Warframe screenshot9 Warframe screenshot10
Video