Jak to działa

1100AD

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis 1100AD

1100 AD to strategia czasu rzeczywistego dostępna z poziomu przeglądarki. To właśnie tutaj wejdziesz do świata postawionego w obliczu wojny o dominację, a także przejmiesz władzę nad królestwem i poprowadzisz swoich ludzi ku wygranej.

1100 AD jest przede wszystkim stworzona dla każdego, kto niejednokrotnie marzył o byciu królem potężnego państwa, przed którym swoje karki uginają monarchie z całego świata. Los królestwa spoczywa w Twoich rękach - poprowadź swój lud przez zamierzchłe czasy średniowiecza pełne epickich batalii i strategicznych wyzwań. Jesteś gotowy, aby stawić czoła takiemu wyzwaniu?

Zanim uda Ci się zostać możnym władcą, czeka przed Tobą długa droga usłana pracą u podstaw. Na początku dostaniesz do dyspozycji mały kawałek gruntu, zwyczajny gród i zapasy surowców niezbędne do przetrwania. Jednak z każdym nowym budynkiem otrzymasz dostęp do kolejnych funkcji gry, a Twoja niegdyś skromna osada zacznie nabierać na znaczeniu. To wszystko będzie możliwe dzięki stałemu powiększaniu populacji królestwa i dbania o wydobycie surowców, bez których nie ruszysz dalej. Zatrudniaj unikalnych bohaterów i trenuj coraz bardziej zaawansowane jednostki, aby nie mieć równych na polach bitwy.

W 1100 AD, oprócz stałych elementów strategicznych, znajdziesz również cechy charakterystyczne dla gier z gatunku ekonomii. Przy jednoczesnym dbaniu o bezpieczeństwu swojego ludu, musisz bowiem pamiętać o rozsądnym planowaniu wydatków, pamiętając, że nie każdy konflikt powinno się rozwiązywać przemocą. W podejmowaniu odpowiedzialnych i korzystnych dla Twojego królestwa decyzji wspomoże Cię rozbudowany system polityczny, dzięki któremu będziesz mógł zawrzeć sojusz z innym królestwem lub pobierzesz podatki od wasali. Ponieważ 1100 AD zrzesza tysiące pasjonatów strategii czasu rzeczywistego, cokolwiek byś nie chciał robić, nie będziesz narzekać na brak zajęć.

Nie musisz przejmować się dodatkowym miejscem na dysku, ponieważ ta gra strategiczna dostępna jest z poziomu przeglądarki, także jedyne, czego potrzebujesz, to sprawne urządzenie z dostępem do Internetu. Pamiętaj, że lud potrzebuje odważnego i mądrego wodza. Bądź więc odpowiedzią na ich potrzeby.

pełny opis gry
Screeny
1100AD screenshot1 1100AD screenshot2 1100AD screenshot3 1100AD screenshot4 1100AD screenshot5 1100AD screenshot6 1100AD screenshot7 1100AD screenshot8 1100AD screenshot9 1100AD screenshot10
Video

1100AD wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat