Jak to działa
Przejdź do gry CSGO Prime (B2P)
CSGO Prime (B2P)
5.0 1 5314 0
11.06.2017

Bunnyhop - CS:GO Poradnik (Podstawy)

Dzisiaj przedstawię wam jak wykonywać bunnyhopa, jak go ćwiczyć, a także czym on w ogóle jest! Zapraszam do czytania. :)
Czym w ogóle jest BunnyHop? Myślę, że tego nie trzeba tłumaczyć, ale na wszelki wypadek powiem. Otóż jest to ciągłe podskakiwanie i w tym samym czasie robieniu stref (manewrowanie na boki). Bunnyhopa robimy w momentach, kiedy chcemy się pobawić lub zwiększyć prędkość postaci np. w momencie gdy chcemy szybko przedostać się z bs A na bs B jednakże jest to ryzykowne. Przydaje się on także do zrobienia długich i trudnych skoków przykładowo z jungle na mapie mirrage na mida (a dokładniej shorta), albo po prostu wykonania szybkiego, ale łatwego skoku.
Strefy wykonujemy za pomocą ruchów myszki oraz przycisków "A" i "D". Gdy chcemy zrobić strefę w lewą stronę musimy przytrzymać klawisz "A" i przesunąć myszkę lekko w lewą stronę. Natomiast w prawo klawisz "D" i przesunąć myszkę w prawo. Ważną rzeczą jest też, aby nie robić ciągle strefy w jedną stronę, gdyż będziemy wtedy kręcić się w kółko. Bunnyhopa nie zrobisz skacząc spacją. Ustaw go na scrolla komendą.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeśli chcesz skoczyć scrollując w górę wpisz:
bind "MWHEELUP" "+jump"
Natomiast gdy chcesz scrollując w dół wpisz:
bind "MWHEELDOWN" "+jump"
Ważną rzeczą jest, aby odbić się od ziemi (skoczyć) w idealnym momencie. Musimy się odbijać od ziemi, a nie na niej skakać. Musimy wyczuwać moment, w którym się odbić. Wracając do stref ważne jest, żeby robić je na zmianę tzn. jeden raz w lewo, potem w prawo. I tak w kółko. Nauczenie się zrobienia bunnyhopa 3 razy już jest dużym postępem. Istnieją również komendy na auto bunnyhop, wtedy nie musimy wyczuwać momentu, tylko wystarczy przytrzymać spację. Osobiście nie polecam, gdyż możemy je wpisać jedynie na botach, a potem ciężko się odzwyczaić. Jeśli ktoś jednak chce, poniżej macie komendy, jednakże do ćwiczeń bardzo polecam:
sv_autobunnyhopping 1 - Włącza auto bunnyhop na serwerze lokalnym.
sv_enablebunnyhopping - Wyłącza limit prędkości.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Wspomniałem o bunnyhopie, jak go wykonywać, czym jest i inne, ale jeszcze nie wiecie jak go ćwiczyć! Ja polecam wyszukać serwery z parkourami i podobnymi z auto bunnyhopem. Jeśli chcesz znaleźć taki serwer, wpisz w wyszukiwarce serwerów "bhop". Wyświetli nam się masa serwerów. Musisz wybrać ten, w którego nazwie wpisane jest te słowo. To na tyle z tego krótkiego poradnika. Pamiętaj aby ćwiczyć, gdyż bez ćwiczeń daleko nie zajdziesz. Pamiętaj, aby przygodę z bunnyhopem zacząć od auto bhopa. Ja osobiście średnio umiem bhopa, ale podzieliłem się narazie swoją wiedzą na jego temat. Wiadomo, trening czyni mistrza.

Jeśli poradnik ci pomógł, czy też po prostu chcesz podzielić się swoją opinią pisz w komentarzach, gdyż nie wiem czy takie poradniki wam się podobają, czy coś zmieniać, czy jest okej. Zródłem zdjęć zawartych w artykule jest google grafika. Zabraniam kopiowania pracy na inne strony bez zgody. :)
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez JestemKacper

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Mało znane graffiti na Overpass? - Ciekawostki CS:GO [1#]

Poradnik JestemKacper
2

Ancestors: The Humankind Odyssey - Moja opinia

Recenzja Kacper12361838
3

Paladins Paladins - podróbka Overwatch'a czy świetna gra? - RECENZJA

Recenzja MarbleXeno
4

Apex Legends Apex Legends - Recenzja

Recenzja Gasior15
5

Roblox Top 3 gry z Robloxa w które musisz zagrać

Recenzja Bernik
6

Star Stable Star Stable - Zaczynamy!

Tutorial Wiki2018nr2
7

Realm of Warriors Bohater Dalekiego Wschodu

Recenzja szeremere
8

League of Legends Janna - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
9

Karty w Clash Royale - Bomber

Poradnik TheMaślak
10

Margonem Fantastyczny świat Margonem

Recenzja LeeCoper
Chat