Jak to działa
Przejdź do gry League of Legends
League of Legends
5.0 3 2312 0
17.07.2017

League of Legends - Umówienie podstaw

1. Mapa.
Istnieje kilka map w league of legends. Podstawową jest summoners' rift. I to właśnie tą mapą się zajmiemy. W elementy mapy składa się :
- Top ( górna ścieżka )
- Mid ( środkowa ścieżka )
- Bot ( Dolna ścieżka )

2. Nexus jest sercem bazy wroga jak i twojej. Chroni go 2 wieże. Aby wygrać trzeba go zniszczyć. Co jakiś czas tworzy stwory. Nexus jest największym budynkiem na mapie.


3. Stwory
to żołnierze którzy pojawiają się przy nexusie (Największy budynek, obok miejsca gdzie się odradzamy) naszym jak i wrogim. Nasze stwory maszerują do wrogiej bazy swoimi alejami (Top, Mid i Bot), a stwory wroga do naszej bazy tak samo jak nasze stwory. Gdy zabijemy stwora ostatnim trafieniem da nam pewna ilość złota. Stwory atakują inne stwory na alei , lecz gdy trafią na naszego bohatera, zaczną atakować.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
4. Wieże
to budowle które bronią alei przed dojściem stworów do inhibitora a następnie do nexusa. Posiadają one bardzo dużo obrażeń oraz sporą liczbę punktów zdrowia. Wieża preferuje atak na stwory lecz gdy zaatakujesz wrogiego bohatera pod wieżą zacznie atakować ciebie lub wtedy gdy nie ma innych celów do atakowania. Uwaga!!! Wieża bije coraz większy DMG z każdy trafieniem pod rząd.

5. Inhibitory są w miejscu w którym każda aleja wpada do bazy. Zniszczenie jej powoduje że do każdej fali stworów dodaje się jeden superstwór. Super stwór jest bardzo wytrzymały i czasem trzeba się naprawdę napracować żeby go pokonać. Zniszczone inhibitory odradzają się po pięciu minutach.

6. Wybór roli.
Gdy rozpoczniemy grę mamy do wyboru 5 roli (support, adc, mid-laner, top-laner, dżungla). Najpopularniejszą rolą jest top i mid laner. A najmniej graną to support.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
7. Bohaterowie
Najważniejszym elementem tej gry są bohaterowie. Co 7 dni a dokładnie co każdy wtorek występuje rotacja bohaterów. W każdej rotacji występuje 10 bohaterów czasem po jakimś większym patchu jest 15 a może 20 bohaterów. Bohaterowie nie sa darmowi kosztują oni od 450 ip. Bohaterowie są różni jedni są dystansowi a drudzy bija na blisko. Podstawowymi bohaterami jest : Annie (MID), Garen (TOP) , Ashe (Adc). Za każdy mecz dostaje się pkt ip za których można kupować bohaterów, runy itp.

8. Herold, Baron oraz smoki
Herold jest potworem który pojawia się po lewej stronie mapy ( obok topa ), pojawia się on w 10 minucie i trwa aż d o20 minuty gry ( wtedy na jego miejscie wchodzi Baron ) Baron pojawia się co 7 minut. Smok pojawia się obok bota. Dodaje on różne bonusy w zależności od rodzaju smoka. Pojawia się co 6 minut.
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez Biedaczysko

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Wprowadzenie do "Adopt Me"

Recenzja MaxxY
2

Recenzja odświeżonego need for speeda

Recenzja adrianos253
3

Team Fortress 2 Ekonomia w Team Fortress 2 Oraz rodzaje scamerów!

Recenzja Siemkazbieramnasteam
4

Aion Jak zdobyć lepszy ekwipunek?

Poradnik JestemKacper
5

CSGO Prime (B2P) Rezenzja gry CS:GO !

Recenzja barteku444
6

Plemiona Pierwsze dni gry w Plemiona

Poradnik Pucior
7

Roblox Roblox - Gra dla dzieci, i nie tylko!

Recenzja Cesere
8

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
9

Sweet Amoris - Słodki Flirt Recenzja gry ,,Słodki Flirt''

Recenzja LoveBanankiPL
10

Crossout WoT dla niespokojnych

Recenzja mb_bananki
Chat