Jak to działa
Przejdź do gry Transformice
Transformice
5.0 0 57 0
19.12.2018

Transformice - Myszki w 2D

Transformice - Z pozoru niewinna gra 2D o uroczych myszkach biegnących po serek do ich norki, ale granie nie zawsze jest przyjemne.
Tworzymy swoją myszkę, nadajemy jej nick, przechodzimy krótki tutorial i gramy z innymi myszami online.
Gra posiada kilka trybów : Vanilla, tak zwany ,,Normal", Defilante, Racing, Survivor itp.
Głównym naszym celem jest zbieranie serka, a naszym zadaniem jest przejscie mapy, nie ginąc. Zazwyczaj mamy tzw. Szamana, który ma nam tą drogą ułatwić swoimi przedmiotami. Serek sluży jako jedna z walut, a za to możemy dokupić swojej myszce ubranka, ozdoby, skórki przedmiotów, soczewki, futerka i mamy możliwość ich kolorowania, ale to jest bardzo kosztowne, lub płacimy w tej drugiej walucie, czyli truskawkami, które możemy zdobyć głownie wydając pieniądze.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Tak naprawdę, społeczność Transformice nie jest jedną z najmilszych, z 4 lat doświadczenia w grze, żałuję, że w to zagrałam. Ludzie tam potrafią być niemili, nie specjalnie zachęcam osobom wrażliwym lub młodszym gre w tą grę, ze względu bezpieczeństwa. Ostrzegam także rodziców, by pilnowali swoje dzieci, bo cyber-przemoc, której jest tam pełno źle wpływa na wasze pociechy. Twórcy Atelier801 mało wkładają w ogólny rozwój gry, więc po chwili staje sie to nudne, bo ciągle robimy to samo. Sama gra w sobie jest fajna, ale ludzie czasem naprawdę mogą zepsuć rozrywkę. Można spotkać wielu hackerów i niestety moderacja słabo reaguje na zgłoszenia. Większość społeczności gra w tą gre wyłącznie dla dobrych statystyk, bo wtedy jesteśmy tzw. ,,Pro" i każdy nas lubi.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Niestety, widziałam na własnych oczach jak to jest być potraktowanym przez społeczność Transformice i znam przypadki po których osoby naprawdę zapadły się pod siebie.
Gry niestety nie polecam. Co prawda odczuwam lekką nostalgie bo to był początek mojej przygody z grami, poznałam tam fajne znajomości, które trwają do dziś, lecz miałam też sporo wrogów i byłam też przez nich prześladowana i gnębiona.
Co prawda nie winię wszystkich użytkowników Transformice, bo wszędzie jest jakaś garstka miłych osób. Wiekszość graczy tworzą osoby starsze, pełnoletnie, dlatego gra nie jest absolutnie dla młodych nastolatków, dzieci, gdy przy nich nie panują osoby dorosłe, ponieważ też jest tam też sporo grasujących pedofili. To nie jest hejt na Transformice, ale ostrzeżenie dla dobra osób, które mają zamiar w to zagrać, oraz moja opinia na temat tej gry.
5.0 (głosów: 0)
Art napisany przez Questionmark.

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
2

Minecraft 5 Niesamowitych Ciekawostek o Minecraft!

Video Nexowyy
3

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
4

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
5

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
6

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
7

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
8

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
9

Supremacy 1914 - Czas zmienić naszą historie! - recenzja

Recenzja Povered
10

Dlaczego (nie)warto kupować Attack on Titan: Wings of Freedom

Recenzja toya_xd
Discord