Jak to działa
Przejdź do gry Fortnite
Fortnite
5.0 2 798 0
29.05.2018

Na czym polega fenomen Fortnite?

O grze wyprodukowanej przez Epic Games słyszał już chyba każdy. Największą popularnością cieszy się tryb Battle Royale, z którym mieliśmy do czynienia już w takich produkcjach jak H1Z1 czy Playernknown's Battlegrounds. Trzeba przyznać, że są to bardzo udane produkcje, jednak Fortnite pod względem grywalności zostawił swoich konkurentów daleko w tyle. Twitch, YouTube czy inne tego typu platformy są wypełnione po brzegi materiałami właśnie z tej gry.
To właśnie popularność Fortnite jest jedną z przyczyn znacznego spadku zainteresowania kultowym Counter Strikiem: Global Offensive, który od wielu lat znajdował się na szczycie.
Na pewno ogromny wpływ na ten sukces miał fakt, że jest to gra całkowicie darmowa. Oczywiście występują tutaj mikropłatności, ale wprowadzają one jedynie kosmetyczne zmiany (m.in. w wyglądzie naszej postaci) i nie dają absolutnie żadnej przewagi w rozgrywce. Pomimo tego gracze chętnie sięgają do swoich portfeli by cieszyć się jeszcze przyjemniejszym widokiem podczas gry.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Elementem wyróżniającym ta grę na pewno jest grafika. Jedni ją uwielbiają, innych wręcz odpycha, jednak wprowadza ona do gry niesamowity klimat, który jest nie do podrobienia.
Jak to w przypadku każdego battle royale'a zostajemy wraz z innymi graczami wrzuceni na ograniczony obszar mając za zadanie wyeliminować innych graczy przy pomocy tego co uda nam się znaleźć, a przy okazji samemu nie dać się wyeliminować. Niby prosta sprawa, jednak Fortnite pomimo tej prostoty daje nam nieograniczone możliwości poprzez wprowadzenie do gry tworzenia własnych budowli. Umiejętne budowanie daje graczowi ogromną przewagę w walce i jest kluczowe w drodze do zwycięstwa.
Do dyspozycji mamy wiele rodzajów broni, z których każda jest świetnie odwzorowana.
Świat w którym przyszło nam walczyć jest niezwykle zróżnicowany i ciekawy.
Znajdziemy tutaj wiele szczegółów, które są w stanie wywołać uśmiech na naszej twarzy. Brawa dla twórców nie tylko za sumienność i precyzję w kreowaniu gry ale również za poczucie humoru!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Fortnite wymaga od graczy zarówno logicznego i kreatywnego myślenia jak i szybkości działania oraz refleksu.
Twórców gry należy pochwalić również za to, że w razie problemów (które są rzadkością) służą pomocą. Nie musimy czekać tygodniami na odpowiedź supportu, jak to bywa w przypadku innych producentów.
Należy dodać, że gra jest naprawdę nieźle zoptymalizowana.
Te wszystkie elementy połączone w jedną całość sprawiają, że granie w Fortnite jest najzwyczajniej w świecie przyjemne i sprawia dużo radości.
Oczywiście nie brakuje również negatywnych opinii na temat dzieła Epic Games, które głoszą że jest to jedynie gra stworzona dla dzieci. Jednak statystyki mówią same za siebie.
Ten produkt jest po prostu skazany na sukces.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez veritasek

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

A Plague Tale: Innocence - Recenzja

Recenzja Kacper12361838
2

POU Pou - mój najlepszy przyjaciel, czyli recenzja gry!

Tutorial Wiki2018nr2
3

My Little Farmies Opis gry My Little Farmies

Recenzja playerfull
4

Shakes & Fidget SF GAME - PODSTAWY, PORADY JAK ZACZĄĆ

Poradnik kondziu1212
5

Hearthstone - recenzja

Recenzja Porarzo
6

Howrse Jak szybko zdobywać Equus?

Poradnik Kludi14
7

Rail Nation - imperium kolejowe

Recenzja Sarkaa
8

MovieStarPlanet MSP MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
9

The Witchwood - Omówienie nowego dodatku do Hearthstone

Poradnik TurboBagiety
10

Karty w Clash Royale - Spear Goblins

Poradnik TheMaślak
Chat