Jak to działa
Przejdź do gry Lineage II
Lineage II
1 0 140 0
10.12.2017

Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg

To było dawno, dawno temu. Cały świat zagrywał się w "Tibie". Ja i mój znajomy szukaliśmy czegoś innego. Znaleźliśmy wtedy pamiętam serwer L2 kronika bodajże C2 to było. Serwer mógł pomieścić 50 graczy w jednym czasie....obłęd.
Największą frajdą oczywiście było tworzenie postaci, zastanawialiśmy się która z jakimi zadaniami będzie radzic sobie najlepiej. Nikt jeszcze wtedy nie planował jakiegos tam "constant party". Każdy wybierał postać która bardziej pasowała wizualnie. Do wyboru oczywiście rasa ludzi, orcowie, elfy, krasnoludy oraz ciemne elfy.
W profesjach duży wybór od woja, maga po buffera czy craftera.
Byliśmy zachwyceni grą, grywalnością, piękną grafiką jak na tamte czasy.
Z czasem gra zmieniała swoje oblicze oczywiście pod względem ułatwień dla gracza.
Coraz to nowsze bosy, nowe itemki, nowe questy.
Grając w tę grę możesz zdobyć 540 Graj
Wydarzenia z gry toczą w świecie uwikłanym wojną. Istnieją trzy królestwa nieustannie walczące o władzę, są nimi: Aden, którym rządzi Król Raoul, dzięki któremu zażegnano wojnę domową. Królestwo Gracii za zachodnim oceanem, w którym nadal trwa krwawa wojna o tron oraz Królestwo Elmore, potomkowie Elmoreden, które nie dość że ma bogatą historię, to również potężną armię. Wszystkie królestwa dysponują podobną siłą, dlatego też nie ma otwartego konfliktu, ale nie wiadomo na jak długo, gdyż są niestabilni politycznie i każdy żąda niezależności.
Cofnijmy się jeszcze w czasie, długo przed wojną Bogów… Einhasa, Bogini stworzenia swą mocą stworzyła formy dzięki którym jej dzieci mogły stworzyć rasy Shillen. Bogini wody dzięki, której stworzyła rasę Elfów. Paagrio, Bóg ognia, stworzyciel rasy Orków. Maphr, Bóg ziemi, odpowiedzialny za powstanie Krasnoludów. Nornil, Bogini teraźniejszości wraz z Boginiami przyszłości oraz przeszłości stworzyła Kamael, nikt nie wie w jakim celu, podobno do walki z mrocznymi siłami. Z resztek, brudnej wody, tlącego się ognia, jałowej ziemi Gran Kaln, Bóg zniszczenia stworzył ludzi, najgłupszą ze wszystkich ras.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 640 Graj
Shillen, Bogini zniszczenia uwiedziona przez swojego ojca Gran Kain’a zaszła w nim w ciążę. Matka Shillen dowiadując się o tym, wygnała córkę oraz odebrała jej moc władzy nad wodą. Shillen na wygnaniu, w męczarniach wydała potomstwo, sześć smoków, tyle ilu było bogów. Przepełniona gniewem wygnana Bogini za pomocą mocy swoich dzieci zbierała Armię demonów przeciwko Matce, która ją wygnała oraz Ojcu który ją uwiódł a potem porzucił. Gdy przygotowania do wojny były gotowe, najpotężniejsze Smoki poprowadzili Armię do pałacu królów. Choć nie każdy smok pragną upadku Bogów, Aulakiria przed wyruszeniem spojrzała na matkę smutny wzrokiem i rzekła:
„Matko, nie jesteś świadoma tego, co czynisz. Naprawdę pragniesz całkowitego zniszczenia bogów? Czy naprawdę chcesz, aby twój ojciec, matka oraz rodzeństwo upadli na ziemię w kałuży swojej własnej krwi?”
Lineage 2 - moje pierwsze mmorpg 5.0 1
1 0
Art napisany przez Caterine

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Martwe kanały na Youtube 2018 cz.2

Video kosus33
2

Sonic - król platformówek 2D

Recenzja LiquidSnake
3

MovieStarPlanet Jak szybko zdobyć Star Coins i darmowy vip.

Poradnik xRozzy
4

Roblox Roblox #3 - Jak zdobyć DARMOWE ROBUXY? (BANANKI)

Video matix550
5

Throne: Kingdom at War Szybki sposób na zadania, słabsza wersja War of Clans?

Poradnik BananekEw
6

Najlepsze wtyczki do Steam!

Poradnik JestemKacper
7

Wiedźmin 3 Dziki: Gon - Świetna, a co najważniejsze polska produkcja!

Recenzja JestemKacper
8

Jak zarabiać bananki? Poradnik inny niż wszystkie!!!

Poradnik Seb0L03
9

Minecraft Mało popularny serwer? - CZAS TO ZMIENIC!

Poradnik ketty
10

Margonem Wszystko o reputacji

Poradnik Quaq
Discord