Jak to działa
Przejdź do gry Shakes & Fidget
Shakes & Fidget
5.0 2 356 0
28.06.2017

Shakes & Fidget - jako ciekawa i wciągająca gra przeglądarkowa

W tym artykule postaram się streścić o czym jest ta gra oraz w jakim stopniu mi się podoba oraz czy warto w nią zagrać . Chcę w tym tekście wytłumaczyć wam na czym polega ta gra , czym są poszczególne lokacje , które znajdziecie po lewej stronie na obrazku na dole . W tym tekście zamieściłem również krótką recenzję bazowaną na moich odczuciach i doświadczeniach związanych z tą grą . Opowiem również o ciemnej stronie tej gry . Na wstępie chciałbym zamieścić kilka informacji o grze . Shakes and Fidget to gra na przeglądarkę , która została stworzona w technologii flash . W grze mamy do wyboru 3 postacie : mag , wojownik , zwiadowca . Każda klasa ma przypisaną do niej cechę , którą rozwijając zwiększamy jej siłę :

Wojownik - siła

Zwiadowca - zręczność

Mag - inteligencja

A teraz zapraszam was do zapoznania się z resztą artykułu :) .
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Na początek tworzymy wygląd naszego herosa , po czym przechodzimy do gry i zaczynamy naszą przygodę . Wykonujemy różnorakie misje , które dostarczają nam złoto i srebro ,doświadczenie a czasami również przedmioty oraz klucze do lochów ale to później . Na arenie możemy walczyć z innymi graczami o pozycję w rankingu , którego podgląd mamy w sali chwały . Warta jest jednym z sposobów zarobienia złota i srebra . Polega ona na ustawieniu godzin warty ( od 1 do 10 ) i odczekania tych godzin w czasie rzeczywistym , W zbrojowni i gabinecie magii uzbrajamy naszego bohatera . W stajni można zakupić wierzchowca , dzięki któremu misje w karczmie skracają się nawet do -50% . Pupile to zwierzaki , które są dodatkiem do świata S&F - walczymy nimi z innymi pupilami oraz pokonujemy ,,Pupilowe bossy" w celu odblokowania nowych zwierzaczków . Dr Abawuwu to miły starszy pan z wielkim kołem fortuny , którym można zakręcić za darmo raz w ciągu dnia ( ale za drobną opłatą można kręcić do woli ) w celu uzyskania nagród np. złota , doświadczenia . W S&F obowiązują 2 waluty . Złoto i srebro - dostajemy je za wygranie na arenie , pokonanie bossa w lochach , ukończenia warty czy pokonanie wrogiej twierdzy . Grzyby - bo tak brzmi 2 waluta - jest walutą , którą nabyć możemy za prawdziwe pieniądze (Grzybiarz oferuje barwną paletę ofert) lub możemy je znaleźć robiąc misje czy pokonując bossów . W zakładce postać zarządzamy naszą postacią - dodajemy uzbrojenie , mikstury , sprawdzamy przeróżne informacje oraz uzupełniamy opis naszej postaci . Poczta to nic innego niż po prostu poczta . Przychodzą na nią najnowsze wiadomości oraz służy ona jako komunikator w grze np. do pisania podań do gildii . A propos gildii - jest to bardzo ważna rzecz . Otóż dzięki niej możemy zdobywać więcej doświadczenia i złota , toczyć wojny z innymi gildiami , walczyć z potworami oraz piąć się po pierwsze miejsce w sali chwały .
Lochy i twierdzę pozwolę sobie pominąć,aby zachęcić was do sprawdzenia tych dwóch lokacji :) .
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Według mnie gra prezentuje się naprawdę świetnie . Posiada wiele opcji rozgrywki od wyruszania w pełne niebezpieczeństw wyprawy do przemierzania mrocznych kazamatów . Gra jest na bieżąco aktualizowana a twórcy wciąż potrafią zaskoczyć nowymi pomysłami . Co jakiś czas otwierane są nowe serwery , aby dać szansę nowym graczom oraz nowe wyzwania starym użytkownikom . Jednak ta gra ma swoje minusy jak każda. Ten pan w czarnym kapturze oferuje nam grzybki , dzięki którym nasza postać będzie mieć ogromną przewagę . Dzięki tym roślinkom zakupimy najlepszego wierzchowca , będziemy mogli robić więcej misji niż standardowy użytkownik , toczyć więcej walk na arenie , odświeżać sklepy w poszukiwaniu lepszego miecza czy artefaktu , znacznie podnieść morale naszej gildii czy przyspieszać proces budowy w naszej twierdzy . Moim zdaniem grzyby powinny być walutą , za którą zakupimy nową postać czy skórkę do broni - nie powinna stanowić tak ważnego elementu rozgrywki . Kierując się przeżyciami związanymi z grą i czasu jaki jej poświęciłem wystawiam tej grze ocenę 7/10
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Ahatobanana

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak zdobyc darmowe robuxy? [Bananki.pl]

Video Mr Gracjan
2

Roblox Gra z niesamowitymi możliwościami!

Recenzja Sanderka23
3

CSGO Prime (B2P) Potęga Nowych Światów cz. 1

Video DEADSHUTFIRE
4

KASA ZA GRANIE W GRY?! bananki.pl

Video Komisarz Yt
5

Gry typu poszukiwacz złota.

Recenzja TheMaślak
6

Zarabiaj grając w gry:D

Video stefan89
7

Minecraft 5 Niesamowitych Ciekawostek o Minecraft!

Video Nexowyy
8

CSGO Prime (B2P) Najfajniejsza mapa #2 | CS:GO

Video IKY
9

Roblox Jak zdobyć robuxy za free www.bananki.pl

Video Luckymen
10

O moich przygodach z grami :), czyli ogólnie

Tutorial Seb0L03
Discord