Jak to działa
Przejdź do gry World of Warships
World of Warships
5.0 1 972 0
22.04.2020

Ciekawe bitwy morskie

World of Warships to gra, w której bierzesz udział w prawdziwej bitwie morskiej. Razem z drużyną musicie poprowadzić swoje statki do zwycięstwa. Możesz przećwiczyć swoje umiejętności grając na boty, lub zmierzyć się z prawdziwymi przeciwnikami. Do wyboru mamy kilka rodzajów gry w różnych lokacjach. Przemierzamy morza i oceany. Aby wygrać musisz zniszczyć wszystkie statki przeciwnej drużyny, lub zająć i skontrolować strefy znajdujące się na mapie. W grze jest wiele rodzajów statków. Są to m.in. krążowniki, lotniskowce i niszczyciele. Każdy z nich posiada inną specyfikację i różne statystyki. Kolejne statki odblokowujemy z czasem grając bitwy i zdobywając kredyty z doświadczeniem. Właśnie do tego przydadzą się badania. Statki posiadają różne poziomy. Wszystko jest poukładane w drzewku badań. Możemy zmieniać swoją flotę, modyfikować wygląd statków, a także je ulepszać.Mamy także możliwość zmiany amunicji i sprzętu. Z czasem odblokujemy także nowe umiejętności, które możemy opanować.

Grając w tę grę możesz zdobyć 800 Graj

Po zagraniu wielu bitew muszę przyznać, że gra się całkiem przyjemnie. Na początku rozgrywka jest dosyć powolna, ale gdy wszyscy dopłyną i zbliżą się do siebie, dzieje się już znacznie więcej. Trzeba dobrze celować i zwracać uwagę na stan swojego statku. Możemy się jednocześnie skupić na walce, a także na przejmowaniu strefy. Grafika jest bardzo ładna. Rozgrywka sprawia wrażenie realistycznej. Z pewnością nie jest bardzo ekscytująca, ale spokojnie można grać niczym się nie stresując. Jest dobra aby się odprężyć. Jeżeli wciągniemy się w grę, to z czasem będziemy chcieli więcej wygrywać, zdobywać masę kredytów, aby odblokowywać kolejne statki, które już będą znacznie lepsze, niż te początkowe. Im więcej zagramy bitew, tym bardziej poznamy rozgrywkę od środka i inaczej będziemy myśleć podczas bitwy. Każdy element gry będziemy mieć w małym palcu. Myślę, że warto zaznajomić się z możliwościami okrętów, ponieważ każdy jest inny i każdy oferuję inny styl poruszania się i atakowania.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 960 Graj

Podsumowując - polecam przetestować tę grę. Jest za darmo, rozgrywka nie jest P2W i jest całkiem dobrze zbalansowana. Na pewno znajdą się tacy, którym znudzi się po minucie grania, ale to jest właśnie ten specyficzny sposób rozgrywki - spokojny, opanowany, rozluźniający. Nic się tam nie dzieje szybko. Nie ma niesamowitych zwrotów akcji. Ja lubię czasem wejść do gry i rozegrać kilka bitew tak dla zabawy. Być może znajdziemy znajomych, z którymi możemy razem stoczyć walki na morzu. To wszystko zależy od nas, czy lubimy grać w taki właśnie typ gier, czy uznamy, że to zupełnie nie dla nas. Jeżeli kogoś naprawdę wciągnie, to spędzi w niej wiele godzin. Według mnie warto spróbować i samemu ocenić - czy bitwy morskie mogą sprawić mi przyjemność?


Bardzo dziękuję za przeczytanie recenzji od początku do końca. Mam nadzieję, że miło się czytało i chociaż w małym stopniu przybliżyłem o co chodzi w World of Warships.

Pozdrawiam serdecznie! :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Janux

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Hero Zero Rozpoczęcie gry i podstawy

Poradnik golomb1337
2

Recenzja DLC Scandinavia oraz DLC Going East! do Euro Truck Simulator 2

Recenzja Pan_Czeresnia
3

Minecraft Jak grać w minecraft?

Tutorial keszy
4

Mafia Battle Mafia Battle, o co chodzi w tej grze?

Recenzja Tu sekretariat!!!
5

CSGO Prime (B2P) Cs:go - najlepszą grą FPS

Recenzja Bananek2012
6

Star Stable star stable <3 zachęta do grania w tą wspaniałą grę ;D

Poradnik maddiefy
7

Roblox JAK ZDOBYĆ DARMOWE ROBUXY W 2022

Poradnik PogromcaTrolli
8

League of Legends Nautilus zapomniany support!

Poradnik Ulicznybanan
9

CSGO Prime (B2P) ECS Season 3 - podsumowanie.

Poradnik lynnSSky
10

Gacha Life Tak naprawdę chodzi o Gacha Club ale go tu nie ma hah

Tutorial Fire cookiex
Chat