Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 358 0
08.03.2020

Poradnik do Hero Zero

Cześć, jestem Kacper i dziś chciałbym wam napisać krótki poradnik do Hero Zero, zaczynajmy. Po włączeniu gry ukazuje nam się kreator swojego super-bohatera. W nim wybieramy jak ma wyglądać nasza postać; wybieramy kolor włosów, oczy, kolor skóry itp. Po stworzeniu postaci należy wybrać jak ma się nazywać nasz super-bohater, wprowadzić e-mail i hasło, którym będziemy się posługiwać podczas logowania się do gry. Po wejściu do gry przed naszymi oczami ukazuje się postać, którą przed momentem stworzyliśmy oraz krótki samouczek do gry. Aby go przejść należy krok po kroku czytać wszystkie instrukcje oraz kierować się za strzałkami. Po ukończeniu możemy już swobodnie grać w naszą grę. Warto też dodać gdyż w naszym początkowym samouczku pojawia się opcja pominięcia misji za oponkę. Ja serdecznie tego odradzam, ponieważ oponki są jednym z najcenniejszych surowców w tej właśnie grze. W kolejnym kroku samouczka przechodzimy do zakładki sklep, a następnie... to już opowiem w następnym kroku poradnika; Lecimy dalej !

Grając w tę grę możesz zdobyć 270 Graj

Jak widać na obrazku u góry zaczynamy jako prawdziwe ZERO, jednak nie martwcie się, że na początku będzie wam nie wychodzić, ale po czasie staniecie się prawdziwymi super-bohaterami. Powracając do tematu; po ukończeniu pierwszej misji wyświetla nam się zakładka "lumpeks" gdzie będziemy mieli możliwość kupna początkowych przedmiotów. Codziennie logując się do gry odświeża nam się oferta sklepu. Gdy osiągniemy 25 poziom bohatera odblokuje się nam pralka (w której mamy możliwość zmienienia statystyk danego przedmiotu) oraz maszynę do szycia, (umożliwiająca nam zmienienia tekstury danego przedmiotu). Następnie zaraz po zakupie jakiegoś przedmiotu odblokowuje się zakładka "pojedynki" gdzie mamy możliwość podjęcia pojedynków z innymi graczami online. Poza pojedynkami istnieje również liga, gdzie możemy po stopniowo zdobywać nowe rangi. Jedynym minusem pojedynków jest limit, gdyż po starciu pięciu pojedynków kończy nam się tak zwana "energia do pojedynków". W lidze jednak występuje adrenalina; jeśli chodzi o nią, możemy za niewielką cenę kupić dopalacz, który umożliwia nam zawalczenie kolejnych walk.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 310 Graj

Istnieją również treningi, na których możemy ulepszać punkty umiejętności swojego super-bohatera. Punkty umiejętności to kolejno: Siła (umożliwia zadawanie większych obrażeń), kondycja ( powiększa punkty życia twojej postaci), inteligencja (moim zdaniem najbardziej warte statystyki, ponieważ dzięki niej, mamy większe prawdopodobieństwo na zadanie krytycznego obrażenia) oraz intuicja (pozwala na uniknięcie większej ilości ataków przeciwnika). Zaraz po treningu znajduje się kryjówka bohatera, w której mamy możliwości zbudowania swojej wymarzonej kryjówki. Jeżeli zaoszczędzimy w nią dużą ilość cierpliwości i pracy nasza kryjówka może my z niej wyciągnąć naprawdę fajne bonusy. Warto też dodać, że bohaterska kryjówka odblokowuje się po zdobyciu ósmego poziomu bohatera. Zadania nadzwyczajne umożliwiają nam zdobywanie naprawdę ciekawych epickich lub nawet legendarnych przedmiotów. W grze występują również wspomagacze, które kolejno mają stopnie: 10%, 25% oraz 50% skrócenia czasu misji, podwajania statystyk bohatera i wspomagają pracę w kryjówce. Jedynym minusem wspomagaczy jest to, że kończą się po jakimś czasie. Wspomagacze są dostępne za niewielką ilość monet. Ostatnią rzeczą, o której wspomnę jest drużyna. W niej zapisujemy się na różne walki drużynowe przeciwko innym drużynom lub ataki na bandę. Cechy dobrej drużyny to przede wszystkim: aktywność członków i dobra, miła atmosfera. Przepiękną rzeczą w tej grze, że nie jest to gra P2W. Rozwijaj się i dąż do pierwszej pozycji w rankingu gry; Powodzenia :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Stykuś

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak zrobić działający sklep w Minecraft 1.16.2 bez Modów i Pluginów za pomocą command blocków.

Poradnik Milosze
2

S.K.I.L.L. - Special Force 2 S.K.I.L.L Czy warto w to grać?

Recenzja Cajrek
3

MovieStarPlanet MSP MSP - Jak topka wbija levele?

Poradnik bananamother
4

Elsword Online Poradnik dla Aishy - czarodziejka

Poradnik Sayonare
5

CSGO Prime (B2P) FaZe Clan - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
6

Forge of Empires Forge of Empires - Buduj, badaj i podbijaj

Recenzja Arthian
7

Margonem Recenzja gry Margonem - by Kamcio98

Recenzja Kamcio98
8

Grand Prix Racing Online Jak być pogromcą Rookie? - AWANS W 1 SEZON

Poradnik toya_xd
9

FIFA 17 - kariera - młode gwiazdy - obrońcy.

Poradnik lynnSSky
10

Warframe Kiedy F2P pokonało giganta

Recenzja Kub77a
Chat