Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 1949 0
08.03.2020

Poradnik do Hero Zero

Cześć, jestem Kacper i dziś chciałbym wam napisać krótki poradnik do Hero Zero, zaczynajmy. Po włączeniu gry ukazuje nam się kreator swojego super-bohatera. W nim wybieramy jak ma wyglądać nasza postać; wybieramy kolor włosów, oczy, kolor skóry itp. Po stworzeniu postaci należy wybrać jak ma się nazywać nasz super-bohater, wprowadzić e-mail i hasło, którym będziemy się posługiwać podczas logowania się do gry. Po wejściu do gry przed naszymi oczami ukazuje się postać, którą przed momentem stworzyliśmy oraz krótki samouczek do gry. Aby go przejść należy krok po kroku czytać wszystkie instrukcje oraz kierować się za strzałkami. Po ukończeniu możemy już swobodnie grać w naszą grę. Warto też dodać gdyż w naszym początkowym samouczku pojawia się opcja pominięcia misji za oponkę. Ja serdecznie tego odradzam, ponieważ oponki są jednym z najcenniejszych surowców w tej właśnie grze. W kolejnym kroku samouczka przechodzimy do zakładki sklep, a następnie... to już opowiem w następnym kroku poradnika; Lecimy dalej !

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Jak widać na obrazku u góry zaczynamy jako prawdziwe ZERO, jednak nie martwcie się, że na początku będzie wam nie wychodzić, ale po czasie staniecie się prawdziwymi super-bohaterami. Powracając do tematu; po ukończeniu pierwszej misji wyświetla nam się zakładka "lumpeks" gdzie będziemy mieli możliwość kupna początkowych przedmiotów. Codziennie logując się do gry odświeża nam się oferta sklepu. Gdy osiągniemy 25 poziom bohatera odblokuje się nam pralka (w której mamy możliwość zmienienia statystyk danego przedmiotu) oraz maszynę do szycia, (umożliwiająca nam zmienienia tekstury danego przedmiotu). Następnie zaraz po zakupie jakiegoś przedmiotu odblokowuje się zakładka "pojedynki" gdzie mamy możliwość podjęcia pojedynków z innymi graczami online. Poza pojedynkami istnieje również liga, gdzie możemy po stopniowo zdobywać nowe rangi. Jedynym minusem pojedynków jest limit, gdyż po starciu pięciu pojedynków kończy nam się tak zwana "energia do pojedynków". W lidze jednak występuje adrenalina; jeśli chodzi o nią, możemy za niewielką cenę kupić dopalacz, który umożliwia nam zawalczenie kolejnych walk.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Istnieją również treningi, na których możemy ulepszać punkty umiejętności swojego super-bohatera. Punkty umiejętności to kolejno: Siła (umożliwia zadawanie większych obrażeń), kondycja ( powiększa punkty życia twojej postaci), inteligencja (moim zdaniem najbardziej warte statystyki, ponieważ dzięki niej, mamy większe prawdopodobieństwo na zadanie krytycznego obrażenia) oraz intuicja (pozwala na uniknięcie większej ilości ataków przeciwnika). Zaraz po treningu znajduje się kryjówka bohatera, w której mamy możliwości zbudowania swojej wymarzonej kryjówki. Jeżeli zaoszczędzimy w nią dużą ilość cierpliwości i pracy nasza kryjówka może my z niej wyciągnąć naprawdę fajne bonusy. Warto też dodać, że bohaterska kryjówka odblokowuje się po zdobyciu ósmego poziomu bohatera. Zadania nadzwyczajne umożliwiają nam zdobywanie naprawdę ciekawych epickich lub nawet legendarnych przedmiotów. W grze występują również wspomagacze, które kolejno mają stopnie: 10%, 25% oraz 50% skrócenia czasu misji, podwajania statystyk bohatera i wspomagają pracę w kryjówce. Jedynym minusem wspomagaczy jest to, że kończą się po jakimś czasie. Wspomagacze są dostępne za niewielką ilość monet. Ostatnią rzeczą, o której wspomnę jest drużyna. W niej zapisujemy się na różne walki drużynowe przeciwko innym drużynom lub ataki na bandę. Cechy dobrej drużyny to przede wszystkim: aktywność członków i dobra, miła atmosfera. Przepiękną rzeczą w tej grze, że nie jest to gra P2W. Rozwijaj się i dąż do pierwszej pozycji w rankingu gry; Powodzenia :)

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Stykuś

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

SpellForce 3 - co wiemy już na pewno na temat gry.

Recenzja kabev1
2

Margonem Jak wykonać pierwsze zadanie w Margonem - część 1

Poradnik SPEEDDs
3

League of Legends Ashe - uniwersalny build

Poradnik Gremlininio
4

League of Legends League of Legends "LoL"

Tutorial mitrefo pro banan :D
5

Aion Jak szybko zdobywać wyższe levele?

Poradnik JestemKacper
6

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
7

Crossout Budowanie Efektywnych Pojazdów

Poradnik Szmigacz
8

World of Tanks Super Conqueror - jeden z najlepszych.

Recenzja Sewciioo0022
9

Roblox Jak efektownie okradać bank w jailbreaku !

Tutorial BartusioBananusio
10

czy gry z ps4 działają na ps5

Poradnik Duman1222
Chat