Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 2238 0
26.06.2017

Jak szybko mieć dobre konto w HeroZero

Po pierwsze, staraj się nie roztrwaniać oponek. Są one badzo ważne, czasem niemalże kluczowe. Warto mieć ich pewną ilość zawsze pod ręką. Po drugie, bądź cierpliwy. To jest gra przeglądarkowa, toteż wymaga czasu. Osobiście gorąco polecam zainstalować sobie na telefon aplikację HeroZero, pozwoli ona na szybki dostęp do konta i rozpoczęcie misji. Nie bój się pojmować długich, nawet 20-minutowych misji, gdyż dadzą one duży profit. Po trzecie, pamiętaj o wspomagaczach. Najlepiej kupować te na -25%, bo nie kupujesz ich za oponki, a dają duże korzyści. Jeżeli masz mało pieniędzy, pomiń wspomagacz pracy, jest niemal niepotrzebny, można go jednak kupić dla osiągnięcia, by zdobyć nagrodę lub gdy mamy mało pieniędzy, a nie zamierzamy siedzieć do późna przy grze, w takiej sytuacji można włączyć pracę a przed tym zakupić wspomagacz chociaż na 10%. Bardzo ważną rzeczą są także treningi, bywają one niemal kluczowe, nie zapominajcie o nich!
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Jeżeli w opisie przedmiotu pokazane jest, że w sumie zyskasz 2 punkty umiejętności (np. zyskując 5 intuicji ale tracąc 3 inteligencji) to jak najbardziej warto założyć ten przedmiot, nawet jeżeli zależy nam na inteligencji. Kolejną ważną rzeczą jest bycie aktywnym. Daje to wiele plusów, np. osiągnięcia i związane z nimi nagrody, codzienne punkty itp. Co do skracania misji bateriami lub oglądaniem reklam, warto to robić jedynie gdy długość misji jest dość wysoka, około 15 minut. Gdy dawniej grałem z kolegami, klasyfikowaliśmy graczy na 4 rodzaje:
1. Ninja - posiada dużo intuicji do uników i dużo siły (lub inteligencji) do szybkiego pokonywania,
2. Kolos - dużo kondycji do przyjmowania ciosów oraz inteligencji do potężnego trafiania,
3. Random (z ang. losowy) - osoba która losowo ma dobrane punkty umiejętności,
4. Przeciętniak - wszystkiego ma po równo.
Warto wybrać Ninję lub Kolosa, gdyż skupiają się one w jednym, często słabym punkcie przeciwnika. Osobiście grałem często naciskając na intuicję oraz inteligencję, następnie w miarę możliwości w kondycję a w najsłabszym stopniu siłę, która również jest ważna. Kluczowe jest również znalezienie dobrej drużyny z aktywnymi graczami. Bardzo korzystną sprawą jest gdy tymi graczami są twoi realni przyjaciele, w ten sposób lepiej możecie się zgrać.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Ostatnią radą jest poznawanie tej gry samemu, dochodzenie do pewnych wniosków, analizowanie jej i wyciąganie własnego planu na życie w świecie HeroZero. To najlepiej ukształtuje was jako graczy w tej grze. Starajcie się tych wniosków wyciągać jak najwięcej, poprawiać się, zdobywajcie doświadczenie (nie tylko to w grze, ale także realne doświadczenie (: ) nie bójcie się eksperymentować z punktami umiejętności, próbujcie, jak one wpływają na grę. Znajdźcie w tej grze przyjaciół, lub zaproście realnych kolegów do gry, będzie to świetna zabawa! Mam nadzieję że pomogłem :) Pozdrawiam, Zgudzio
PS Jeżeli ktoś chce, może mnie zaprosić do znajomych na PL19, dopiero co założyłem nowe konto i chętnie poznam miłych, aktywnych ludzi z którymi moglibyśmy nawet stworzyć własną drużynę :) Mój nickname to również Zgudzio.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Zgudzio

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Papa's Pizzeria To Go!-Stary klasyk

Recenzja KochamMaliny
2

Margonem Dlaczego grać w Margonem ?

Recenzja Klimenso
3

Zoo 2 - Animal Park Zoo 2: Animal Park - recenzja

Recenzja SamurajKarol
4

Czy pasjonaci zrobili grę lepiej od Piranha Bytes? Kroniki Myrtany: Archolos

Recenzja Baldur
5

The Pride of Taern Od czego zacząc? Gdzie expić? Co dalej?

Poradnik voetokolega
6

Nowa generacja, nowa pani archeolog. Recenzja Tomb Raider

Recenzja Tybero
7

Rocket League (B2P) Rocket League - absolutny hit wszech czasów

Recenzja Janux
8

Margonem Margonem - ulubiona gra dzieciństwa

Recenzja SamurajKarol
9

Metin2 Krótko o przygodzie z Metin2

Recenzja mambaa
10

League of Legends Wsparcie - Ogólny opis

Poradnik Alisiowa
Chat