Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 466 0
24.11.2022

Jak grać w minecraft?

Minecraft to gra budująca kreatywność graczy lub kształcąca sprawności survivalu. Pierwsza publiczna testowa wersja gry została wydana 17 maja 2009 roku, natomiast pełna wersja ukazała się 18 listopada 2011 roku na komputery osobiste lecz teraz mamy również wersje na urządzenia mobilne oraz konsole czyli wersję bedrock edition na telefony i pocket edition na Konsole. Minecraft jest polubioną grą dookoła świata. Minecraft ma wiele graczy którzy starają się jak najbardziej polepszyć swój świat lub pobić rekordy. Ideą Minecrafta jest budowanie i niszczenie konstrukcji składających się z bloków. Świat gry zbudowany jest z obiektów 3D lecz bardzo rozpikselowany i cały kwadratowy, głównie sześcianów lecz czasem możemy spotkać płotki, szyby, stalagtyty, stalagmity, drabinki, lornetkę, kryształy lub pochodnie. Wszystkie z tych bloków ułożonych w stałej strukturze świata, która jest drugą z największych map w świcie gier na komputery, telefony lub konsole mapa posiada bardzo przeróżne bloki takie jak trawę, ziemię, kamień, drewno, lawę, wodę, diamenty lub złoto czy nawet obsydian.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Aby zacząć grę trzeba kliknąć przycisk singleplayer aby grać na świecie bez jakichkolwiek innych graczy lecz gdy chce się zagrać na serwerze gdzie może być wiele osób wystarczy kliknąć multiplayer, wpisać adres serwera. Po załadowaniu świata powinno się najpierw zebrać trochę drewna i zrobić kilof, miecz, łopatę drewnianym kilofem należy wykopać kamień aby stworzyć kamienny kilof i miecz. Po wydobyciu kamienia powinno się pójść poszukać żelaza a następnie go przepalić i stworzyć żelazną zbroję. Po zapewnieniu sobie ochrony można zacząć budować bazę i pójść szukać diamentów oraz obsydianu. Po zdobyciu 10 sztuk obsydianu buduje się portal i idzie się do netheru gdzie się szuka netherytu oraz fortecy. Gdy się znajdzie fortece zabija się blaze'y aby zdobyć pałki które po złączeniu z perłami robią oczy kresu. Używając oczu kresu wskazują drogę do portalu do kresu. Gdy przejdzie się do kresu należy zbić kryształy i zabić smoka po czym wskoczyć do portalu.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Serwery to bardzo ciekawa rzecz ponieważ takie serwery jak 2b2t (two buliders tow tools) który powstał w okolicach lat 2009. 2b2t to jeden z najstarszych serwerów typu anarchia gdzie nie ma żadnych zasad. Na serwerze jest tyle cheaterów, że na oficjalnym tutorialu jest napisane aby zakupić i włączyć jak najlepsze cheaty. Tam jest tyle cheaterów, że niektórzy robią challenge aby przetrwać tylko dziesięć minut na spawnie bez cheatów. Po tych challengach widać jak trudno tam przetrawać bez żadnych cheatów. Wielkie projekty są nie tylko na single player grach ale również na serwerach na przykład istnieje serwer na którym ponad sto graczy i wszyscy prubują odwzorować jeden do jednego naszą planetę nawet małe wsie oraz duże miasta tam się znajdą. Dane oni biorą z internetu ale także niektórzy jadą gdzieś aby to odwzorować. Ja mam tylko tyle do powiedzenia na dzisiaj dziękuję za uwagę mam nadzieję, że zaciekawiłem was moimi ciekawostkami i życzę miłego dnia.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez keszy

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Battlerite - biedniejsza wersja League of Legends?

Recenzja toya_xd
2

Playerunknown's Battlegrounds - wszystko o pojazdach! [PUBG]

Poradnik OSKKKKAAAARRRRR
3

CSGO Prime (B2P) Jak wymieniać się z botami, aby zarobić?

Poradnik JestemKacper
4

Star Stable Star Stable Online - Recenzja

Recenzja Emma78523
5

Minecraft Recenzja gry minecraft 27.03.2024

Recenzja xd_elo
6

Ciekawostki z gry grand theft auto san andreas

Tutorial BLAZEJ1
7

Royal Quest Royal Quest - Podstawowe informacje

Poradnik Limak44
8

Star Stable Trenowanie koni, czyli gdzie co i jak

Poradnik MajeczkaMajuniaMajusia
9

Fifa 17 - Najlepsze składy do 20 tysięcy dla początkujących graczy w FUT

Poradnik Quba
10

Minecraft Minecraft poradnik część 1

Poradnik PanPillager
Chat