Jak to działa
Przejdź do gry Minecraft
Minecraft
5.0 1 120 0
24.11.2022

Jak grać w minecraft?

Minecraft to gra budująca kreatywność graczy lub kształcąca sprawności survivalu. Pierwsza publiczna testowa wersja gry została wydana 17 maja 2009 roku, natomiast pełna wersja ukazała się 18 listopada 2011 roku na komputery osobiste lecz teraz mamy również wersje na urządzenia mobilne oraz konsole czyli wersję bedrock edition na telefony i pocket edition na Konsole. Minecraft jest polubioną grą dookoła świata. Minecraft ma wiele graczy którzy starają się jak najbardziej polepszyć swój świat lub pobić rekordy. Ideą Minecrafta jest budowanie i niszczenie konstrukcji składających się z bloków. Świat gry zbudowany jest z obiektów 3D lecz bardzo rozpikselowany i cały kwadratowy, głównie sześcianów lecz czasem możemy spotkać płotki, szyby, stalagtyty, stalagmity, drabinki, lornetkę, kryształy lub pochodnie. Wszystkie z tych bloków ułożonych w stałej strukturze świata, która jest drugą z największych map w świcie gier na komputery, telefony lub konsole mapa posiada bardzo przeróżne bloki takie jak trawę, ziemię, kamień, drewno, lawę, wodę, diamenty lub złoto czy nawet obsydian.

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Aby zacząć grę trzeba kliknąć przycisk singleplayer aby grać na świecie bez jakichkolwiek innych graczy lecz gdy chce się zagrać na serwerze gdzie może być wiele osób wystarczy kliknąć multiplayer, wpisać adres serwera. Po załadowaniu świata powinno się najpierw zebrać trochę drewna i zrobić kilof, miecz, łopatę drewnianym kilofem należy wykopać kamień aby stworzyć kamienny kilof i miecz. Po wydobyciu kamienia powinno się pójść poszukać żelaza a następnie go przepalić i stworzyć żelazną zbroję. Po zapewnieniu sobie ochrony można zacząć budować bazę i pójść szukać diamentów oraz obsydianu. Po zdobyciu 10 sztuk obsydianu buduje się portal i idzie się do netheru gdzie się szuka netherytu oraz fortecy. Gdy się znajdzie fortece zabija się blaze'y aby zdobyć pałki które po złączeniu z perłami robią oczy kresu. Używając oczu kresu wskazują drogę do portalu do kresu. Gdy przejdzie się do kresu należy zbić kryształy i zabić smoka po czym wskoczyć do portalu.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Serwery to bardzo ciekawa rzecz ponieważ takie serwery jak 2b2t (two buliders tow tools) który powstał w okolicach lat 2009. 2b2t to jeden z najstarszych serwerów typu anarchia gdzie nie ma żadnych zasad. Na serwerze jest tyle cheaterów, że na oficjalnym tutorialu jest napisane aby zakupić i włączyć jak najlepsze cheaty. Tam jest tyle cheaterów, że niektórzy robią challenge aby przetrwać tylko dziesięć minut na spawnie bez cheatów. Po tych challengach widać jak trudno tam przetrawać bez żadnych cheatów. Wielkie projekty są nie tylko na single player grach ale również na serwerach na przykład istnieje serwer na którym ponad sto graczy i wszyscy prubują odwzorować jeden do jednego naszą planetę nawet małe wsie oraz duże miasta tam się znajdą. Dane oni biorą z internetu ale także niektórzy jadą gdzieś aby to odwzorować. Ja mam tylko tyle do powiedzenia na dzisiaj dziękuję za uwagę mam nadzieję, że zaciekawiłem was moimi ciekawostkami i życzę miłego dnia.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez keszy

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Top 5 zwierząt w minecraft

Recenzja Gergul
2

Retro Sektor VII. Recenzja Star Wars: Knights of the Old Republic

Recenzja Tybero
3

Paladins Paladins - podróbka Overwatch'a czy świetna gra? - RECENZJA

Recenzja MarbleXeno
4

CSGO Prime (B2P) ALTERNATE aTTaX - omówienie drużyny

Poradnik lynnSSky
5

Minecraft Czysty minecraft vs minecraft na modach

Recenzja Ultra
6

RETRO: Castlevania II: Simon's Quest (1988)

Recenzja LiquidSnake
7

League of Legends Kilka słów o League of Legends

Recenzja Julcia1
8

Unturned Czy warto grać w Unturned?

Recenzja BLURI_17
9

Paladins Paladins to Overwatch za darmo?

Recenzja BLAZEJ1
10

Mała, tania, dobra gra - BROKE PROTOCOL: Online City RPG

Recenzja Kubsoon243
Chat