Jak to działa
Przejdź do gry Hero Zero
Hero Zero
5.0 1 1812 0
25.11.2018

Od Zera do Bohatera Czyli jak osiągnąć wysoki poziom w krótkim czasię?| Hero Zero

Cześć! Jestem Adam, i dzisiaj opiszę jak w szybki sposób zdobyć wysoki poziom postaci w grze hero zero. Zacznijmy od początku, Zaczynamy grę w hero zero i naszym oczom ukazuje się poradnik pokazujący co możemy zrobić, oraz jak to zrobić. Po przejśćiu tutoriala dostajemy wspomagacze i kilka oponek. Tak po krótce zaczeła się każda z historii w hero zero.Ale przejdźmy już do konkretów. Poziom postaci zdobywamy za pomocą punktów doświadczenia, które otrzymujemy za przeróżne zadania m. in. są to wszystkim znane misje za które zdobywamy najwięcej punktów doświadczenia (expa). Jest to najbardziej opłacalny sposób na zdobywanie expa oraz monet. Ale coś za coś, nie możemy na okrągło wykonywać misji w hero zero, ponieważ do misji zużywana jest energia która jest limitowana, bo na dzień otrzymujemy 100 energi (limit, którego nie można przekroczyć) Po zużyciu jej nie możemy wykonywać już misji, no chyba, że dokupimy sobie za monety lub oponki, to wtedy możemy robić misje dalej, ale pamiętajmy że im więcej razy dokupimy energię, tym więcej będzie kosztować. Energię możemy również możemy zdobywać poprzez zadania (tzw. Bohaterskie Czyny).
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Drugi sposób, czyli zadania (tzw. Bohaterskie Czyny), Zadania są bardzo różne. Od zadań typu "zdobądź 25 poziom" do np. "2 razy zaaresztowane telefoniczne brzdące". Jak sami widzieliście jest bardzo dużo kategorii, tak samo jak nagród za nie. Od Monet po przedmioty aż nawet po pupile w grze, ale nas interesują tylko punkty doświadczenia, Jeżeli chcemy widzieć zadania tylko takie za które dostaniemy punkty doświadczenia, wchodzimy w zadania (tzw. Bohaterskie Czyny") i klikamy na lejek (zdjęcie). Gdy już klikniemy zaznaczamy na liście opcje żeby tylko pokazywało nam zadania za które dostaniemy punkty doświadczeniai zapisujemy. Następnie naszym oczom ukażą się zadania za które dostaniemy tylko i wyłącznie punkty doświadczenia. Następnie wystarczy je wykonać. Za zadania możemy dostać również energię potrzebną do wykonywania misji, za które z koleji otrzymujemy za każdym razem expa, a więc wybór należy tylko i wyłącznie do was.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Trzecim sposobem są zadania nadzwyczajne. Wybieramy 7 kólko od lewej strony. Zadania nadzwyczajne możemy wykonywać dopiero od 15 poziomu, a więc jeżeli wasz poziom bohatera jest mniejszy niż 15 korzystajcie z pierwszych dwóch sposobów które opisałem powyżej. Zadania nadzwyczajne to zadania z dużym wątkiem fabularnym. Obecnie jest ich 9 i odblokowywujemy je za poszczególne poziomy bohatera. Od 15 poziomy mamy zadanie pt. "Gdzie jest Lucy?" i ma ono 10 poziomów w których walczymy z przeciwnikami. Jeżeli wygramy walkę otrzymujemy monety, jakiś przedmiot oraz Punkty doświadczenia. Dodatkową Pomocą przy zdobywaniu expa są wspomagacze (4 Kółko od prawej). Nas interesuje wspomagacz misji. Najlepszy wspomagacz zmniejsza czas trwania misji o 50% Przez co nie musimy czekać zbyt długo. Kosztuje on 10 oponek ale myślę że warto. Oczywiście można też zakupić słabsze które są za monety. Myślę, że rozpisałem się i wyczerpałem w jakimś stopniu temat. Oczywiście mogę zrobić kolejną część jeżeli będzie zainteresowanie tym temat. Pozdrawiam. Adam.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Burixt0n

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox Jak efektywnie zarabiać w jailbreak

Poradnik keszy
2

"Red Dead Redemption 2" - Pełna Przygoda na Dzikim Zachodzie

Recenzja BurningHawk
3

Grand Theft Auto- Czyli najlepsza seria gier w otwartym świecie!

Recenzja FENOX39
4

Star Stable Star Stable- Dlaczego warto zagrać?

Poradnik Buenosława
5

Mafia Battle Mafia Battle, o co chodzi w tej grze?

Recenzja Tu sekretariat!!!
6

Roblox Krótko na temat Robloxa i gier

Recenzja LooLxD
7

CSGO Prime (B2P) Skiny do granatów i całkowicie nowe rangi

Poradnik TalvinPL
8

Bardzo dobre gry GTA 5, Hurtworld

Recenzja Masii
9

Crossout [Crossout] Apokaliptyczna demolka.

Recenzja Shadow YouTube
10

DbD (Dead by Daylight) Recenzja

Recenzja Antonios007
Chat