Jak to działa
Przejdź do gry Margonem
Margonem
5.0 1 198 0
17.12.2017

Jak zarabiać w grze Margonem?

W moim artykule chciałbym przedstawić kilka sposobów, aby dorobić się trochę złota w grze internetowej Margonem. No więc przejdźmy do sedna.

#Sposób 1.
Pierwszym i zarazem najłatwiejszym sposobem na zarobienie złota, jest po prostu monotonne expienie. Z coraz to większym poziomem z potworów zdobywamy coraz to droższe przedmioty. Wystarczy zapoznać się z NPC-tami, którzy zapłacą nam najwięcej za dany typ przedmiotu. Sposób nie jest ciekawy, lecz skuteczny. Przydatne jest posiadanie dodatków takich jak AutoFight, Auto leczenie, oraz loot filter. Pomogą nam one w szybszym expieniu. Należy pamiętać, aby przed wyprawą na expowisko uzbroić się w ekwipunek oraz zakupić trochę mikstur leczących. Dla początkujących graczy polecam expić na mapach z "żółtą kropeczką", aby uniknąć walki z innymi graczami.
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
#Sposób 2.
Jak drugi sposób, przytoczę tutaj wyszukanie elity bądź elity 2 i walczyć z nią tak długo, aż odda nam coś cennego. Gdy uda nam się zdobyć przedmiot cieszący się pożądaniem wśród graczy, na pewno można się sporo dorobić. Wystarczy być wytrwałym i się nie poddawać. Podobnym sposobem, jest pogoń za herosami. Potwory te są jednak bardzo mocne. Najlepiej jest dołączyć do klanu i organizować różne wypady na owe moby. Zdobyć z nich można bardzo cenne przedmioty, które z pewnością cieszą się zainteresowaniem co graczy. Dla początkujących graczy polecam szukać herosów z mniejszym poziomem doświadczenia. Herosów jak i elity 2 możemy bić z przewagą maximum 13 poziomów. W przypadku poszukiwania herosów, przydatne jest posiadanie dodatków "Wykrywacz herosów" oraz "Mapki z respami herosów". Tego sposobu osobiście używam najczęściej.
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
#Sposób 3.
Trzecim sposobem jest wypatrywanie okazyjnych cen za przedmioty głównie heroiczne czy legendarne, lecz na starcie nadadzą się nawet unikatowe. Po zakupie przedmiotu, możemy go sprzedać za dużo wyższą cenę. Do tego sposobu wymagana jest jednak orientacja ile kosztują określone przedmioty oraz wiadomo, trochę uzbieranego wcześniej złota na ich zakup. Polecam ten sposób, lecz nie dla początkujących graczy. Często wiąże się on z długotrwałym wyszukiwaniu dobrych ofert za przedmiot. Nie należy zniechęcać się i sprzedawać za byle jaką cenę. Wyczekując możemy natrafić na bardzo korzystną ofertę. Dla graczy z poziomem 75-90 dobrym zarobkiem jest też zdobywanie zwojów teleportacji do Andarum z tamtejszych mnichów. Można na nich dużo zarobić sprzedając je na aukcji bądź handlu z innymi graczami.
5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Kajsuwej

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Roblox [Roblox] TOP 10 Serwerów na których warto zagrać.

Recenzja Shadow YouTube
2

Roblox Roblox - Top 6 Tycoonów

Recenzja Sucharek39
3

Travian Travian gra która uczy strategii i na pewno spędzisz w niej długie godziny!

Recenzja Crisovski
4

Margonem Nowy kolos na 63 poziomie już w grze! + minievent sierpniowy

Poradnik Deez
5

Roblox Chcesz zarabiać na graniu ? To coś dla CIEBIE

Video Florep
6

L.A noire czyli świat pełen tajemnic i kryminału

Recenzja impuls54
7

Unturned Unturned czyli jedna z najlepszych gier surwiwalowych

Recenzja BLAZEJ1
8

Team Fortress 2 Żołnierz, czyli mój main - część 1 Podstawy

Poradnik PowrWolf
9

Minecraft Dlaczego jesteśmy tak uzależnieni od różnych trybów gry?

Recenzja OSKKKKAAAARRRRR
10

Let's Fish Recenzja gry Let's Fish

Recenzja marcin072
Discord