Jak to działa
Przejdź do gry Smite
Smite
5.0 2 799 0
11.12.2017

SMITE: Krok po kroku – Thor

Drodzy Gracze

Czy zastanawialiście się kiedyś dlaczego Thor jest jednym z podstawowych bógów, dostępnych juz od samego początku rozgrywki w SMITE? Przyznam szczerze, że myślałem o tym bardzo dużo... i nie znalazłem jeszcze odpowiedzi :) Kilka tysięcy meczy nie pomogło mi zrozumieć tej decyzji. Jest przecież wielu innych zabójców. Thor do najłatwiejszych z nich nie należy :P

Witajcie w moim krótkim tutorialu dotyczącym Thora. Jak już wspomniałem, swoje początki na zabójcy rozpocząłbym na zupełnie innym bogu. Sam zaczynałem gre Ratatoskiem i dobrze na tym wyszedłem. Moja pierwsza gra Thorem skończyła się tragicznym... 0/11/2 XD Minęły prawie 3 lata od tamtego dnia i dzisiaj powiem Wam, co powinniśmy robić, a czego unikać.

Thor potrafi być postacią samowystarczalną. Gdy wezmiemy na swój cel wrogiego Maga albo Łowcę (najlepiej kogoś bez odskoku) nasze umiejętności odeślą go do Fontanny :)
Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj
Wyposażeni w stuna (umiejętność Szczelina Tektoniczna widoczna na zdjęciu powyżej), Zestrojenie z Mjolnirem oraz Zaporę Berserkera doskakujemy do wroga, uniemożliwiamy mu ucieczkę i wykańczamy go. Jeśli mamy akurat naładowanego ulta, Kowadło Świtu pozwoli zaskoczyć wrogów i znaleźć się w idealnym dla nas położeniu. Co warte dodania Ultimate Thora to bardzo dobry poczatek akcji zespołu. Obszarowy stun pozwoli na latwiejsze trafienie umiejętności naszych Magów. Do tego typu gry potrzebujemy przemienić się w twardszego suppa, co jednak nie gwarantuje nam dużej ilości killów. Jeśli zależy nam na dużych obrażeniach oraz pentach potrzebujemy dużą ilość penetracji. Chociaż jedna ochrona nigdy nie zaszkodzi (zwłaszcza na duelach) to jednak inwestycja w siłę drastycznie zwiększy moc naszych umiejek. Osobiście nie inwestuję w obrażenia krytyczne. Jestem zdania, że nasz Mjolnir zrobi robotę :) Bardzo ważne! Nie wskakujcie ultem w grupę wrogów nie mając wsparcia. To pewna śmierć!
Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj
Thora polecam wszystkim osobom, które znają już mechanikę SMITE. One już na 100% zetknęły się z tą postacią. Jeśli dawały radę jestem pełen podziwu :) Jeśli nie... Wróćcie do niego za jakiś czas. Co dosyć dziwne powinno być o wiele łatwiej. Sprawne używanie umiejętności i obserwacja wydarzeń na mapie tworzą z Thora super-zabójcę. O wiele łatwiej zaatakować Bastet (to też dobry materiał na postać podstawową) niż zrobić to Thorem. Jeśli osiągniesz mistrzostwo w grze tą postacią będziesz użyteczny na każdym trybie gry. Mimo, iż Thor nie jest topowym pickiem na Assasina, to jednak na pewno da się nim wiele osiągnąć. Naprawdę nie wiem z jakich powodów (poza tym, że był pierwszy XD) ciągle jest on postacią podstawową. A Wy? Może macie inne zdanie? Jeśli tak, czekam na wasze opinie w komentarzach.
5.0 (głosów: 2)
Art napisany przez Feresh

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

MovieStarPlanet MSP Sposoby na szybkie uzbieranie StarCoins w MSP!

Poradnik Niylah
2

Dream Room Makeover czyli de ja vu moich oczu

Recenzja Unganana
3

CSGO Prime (B2P) GODSENT - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
4

Hero Zero Początki w Hero Zero :)

Tutorial MonkeyPL
5

CSGO Prime (B2P) Recenzja Counter Strike: Global Offensive

Recenzja Karolekuś
6

Czy Sleeping Dogs to kolejny klon Grand Theft Auto?

Recenzja BLAZEJ1
7

CSGO Prime (B2P) CS GO Jak poprawić swoją grę

Poradnik Wiktor0204
8

10 najlepszych twórców gier według... twórców gier!

Poradnik aligdansk
9

CSGO Prime (B2P) NRG Esports - omówienie drużyny.

Poradnik lynnSSky
10

Undertale - recenzja

Recenzja Zbyszko z Bogdańc
Chat