Jak to działa

Smite

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Smite

Smite to gra multiplayer łącząca w sobie dynamiczne elementy gier zręcznościowych z mechaniką produkcji z gatunku MOBA. Wciel się w rolę jednego z bóstw z różnych mitologii i tocz zaciekłe pojedynki na obszernych mapach. Rozpraw się z przeciwnikami i zniszcz ich bazę, aby zapewnić sobie zwycięstwo!

Walki w Smite prowadzone są z perspektywy trzeciej osoby (TPP), a w rozgrywce musisz wykazać się niebywałą zręcznością, ponieważ walka opiera się na operowaniu skillshotami. Wymierzaj celne ataki w swoich wrogów i uważaj, żeby nie spudłować, bo pomyłka może Cię wiele kosztować.

Wybierz jedną z wielu postaci pochodzących z różnych kultur mitologicznych. Każdy z bohaterów posiada zestaw unikalnych umiejętności i supermocy. Kiedy już dokonasz właściwego wyboru, przeniesiesz się na epickie pole bitwy, na którym stoczysz zacięte pojedynki z drużyną przeciwnika, a na końcu pokonasz złowrogiego minotaura.

W osiągnięciu celu pomogą Ci specjalne jednostki kierowane przez sztuczną inteligencję (AI) poruszające się po wyznaczonych liniach. Zdobywaj punkty doświadczenia oraz złoto, aby zdobywać kolejne przedmioty, które sprawią, że Twój heros nie będzie miał sobie równych.

Możesz zapomnieć o typowym dla innych gier MOBA systemie sterowania. Smite pozbawiony jest charakterystycznego dla nich klikania przypominającego gry strategiczne – tutaj bawisz się tak, jak w typowej zręcznościówce. Całości dopełnia fakt, że całość rozgrywki prowadzona jest zza pleców Twojego awatara, a Ty musisz wykazać się ponadprzeciętnym refleksem – same statystyki nie wygrają za Ciebie meczu!

Dołącz do mitologicznego uniwersum Smite i ciesz się dynamiczną rozrywką w pełnym detali świecie bogów!

pełny opis gry
Screeny
Smite screenshot1 Smite screenshot2 Smite screenshot3 Smite screenshot4 Smite screenshot5 Smite screenshot6 Smite screenshot7 Smite screenshot8 Smite screenshot9 Smite screenshot10
Video

Smite wymagania

 • Windows 7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • Core 2 Duo 2.4 GHz or Althon 64 X2 2.7 GHz
 • 2 GB
 • ATI or Nvidia 512 MB VR
 • 10 GB
 • 1 Mb/s
Podobne gry
Chat