Jak to działa
5.0 3 2841 0
10.09.2021

Gacha Life - Jak robić dobre postacie?

Dzień dobry! Być może większość z was kojarzy taką gre jak "Gacha Life". Gacha Life jest to prosta gra polegająca na tworzeniu postaci. Jest ona też grą z serii "gacha" wypuszczone przez "Lunime" , można ją łatwo znaleść w App store bądź google play. W tej grze jest też tryb eksplorowania świata gacha oraz mini - gry. Jednakże dziś się skupimy na tej pierwszej i głównej opcji gacha life - czyli tworzeniu postaci.

Dam wam parę sztuczek oraz rad , by wasza postać wyglądała cudownie. Oczywiście każdy woli to co woli ale to tylko od was zależy czy się dotosujecie do moich rad czy nie. Więc mam nadzieje że nauczysz się czegoś dobrego i produktywnego apropo tworzenia postaci ! ~ 😁░w░i░ę░c░ ░z░a░c░z░y░n░a░j░m░y░ ░k░o░c░h░a░n░i░!░

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

I

i
i
i

i

i

i

V

1.Projekt i obmyślenie postaci

Zazwyczaj ja przed zrobieniem postaci , obmyślam jak ma wyglądać , jaką ma role lub jakiej jest rasy.

Żeby postać dobrze wyglądała przede wszystkim musi mieć 1 lub 2 rasy. Jeśli będzie ich np. ponad 5 to już to nie będzie wyglądało dobrze. Trzeba też pamiętać o pasujących ubraniach do siebie (bo raczej nie chcemy by nasza postać wyglądała jakby się zgubiła we wymiarach czy coś).

2. Dopasowane kolory

Przede wszystkim w tworzeniu postaci podstawą są dobrane kolory , i ubrań i włosy.

Często do ubrań pasuje kolor czarny , bo często potrafi się wtopić w całą kolorystykę. Zalecam używanie dużej ilości kolorów , bo jeśli jest tylko jeden to wygląda to dość płytko (jak kto woli). Jak wcześniej wspominałam , kolor czarny bardzo dobrze wpisuje się do ubrań dodatków itp. ale ważne jest to by z nim nie przesadzać np : jak twoja postać jest cała czarna , bez innych odcieni i kolorów , to to raczej już nie wygląda przyzwoicie. Też jest ważne to by twoja postać wyglądała ładnie to zmieszanie intensywnych kolorów z lekkimi , ta rozmaitość kolorów i ich dopasowanie pozwala nam stworzyć jedną ze lepszych postaci.


3. Twarz

Twarz też jest ważnym elementem naszej postaci , bo ukazuje zazwyczaj jaki postać ma charakter , ukazuje emocje i jakiej rasy jest. Często we przypadku dziewczyn , twarze są dość proste i mają zarys właśnie dziewczęcy i dość skromny. Natomiast w przypadku twarzy chłopaków , styl jest dość twardy i tajemniczy (oczywiście są przypadki jak tak nie jest). Tutaj dam kilka podpunktów apropo twarzy :

~Oczy : Oczy muszą być też dobrane kolorystycznie oraz dobrze dopasowywać się do reszty wyglądu. W przypadku oczu jest tu zupełna dowolność , bo każdy lubi to co lubi tak samo przy tak zwanych "pupilsach". Ważna jest przy nich kolorystyka ale jaki kształt to już zależy od ciebie.

~Rumieńce : Rumieńce zazwyczaj oddają emocje typu : wstyd , zakochanie , miłość. Rumieńce często sa wykorzystywane do różnych scen miłosnych i jeśli chcemy by nasza postać pokazywała że odczuwa jedno z powyższych , to rumieńce są w tym kluczowe.

~Brwi : Brwi to zupełna dowolność , ale muszą być w kolorze naszej postaci włosów..

4.Włosy

Włosy , włosy są jednym ze głównych elementów naszej postaci , które przyciągają uwagę.

Włosy to zupełna dowoność , mogą być krótkie , długie , falowane albo proste. Nasza postać może też mieć kitka. Ale trzeba pamiętać że nasza postać NIE MOŻE MIEĆ WSZYSTKICH WŁOSÓW NA RAZ. Często ludzie zwracają uwagę na grzywkę. Jak zawsze , grzywka musi się wpasowywać do reszty włosów.


To już jest koniec tego artykułu , wyszedł trochę nieco chaotycznie ale mam nadzieje że się spodobał i dowiedzieliście się czegoś nowego ^^. Oczywiście tworzenie postaci to jest zupełna dowolność a ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia.

5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez EmpiL

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

CSGO Prime (B2P) Czy warto grać w CS:GO?

Tutorial Kurczaczek
2

MovieStarPlanet MSP Moja opinia o Msp- co o nim uważam i jakie plusy i minusy w nim widzę

Recenzja *_Luna_*
3

Margonem Dlaczego grać w Margonem ?

Recenzja Klimenso
4

Jaką strategię przyjąć dla postaci? - Poradnik dla Enter the Gungeon #1

Poradnik Dawid035
5

MovieStarPlanet MSP Jak szybko zdobyć starcoins?

Poradnik yeonrie
6

Brawl Stars Moja opinia na temat tej gry

Recenzja M0rliny123
7

World of Tanks World of Tanks - Recenzja i moja opinia

Recenzja Kejzer17
8

FIFA - Najprzydatniejsze sztuczki

Poradnik Mikros06
9

Minecraft - recenzja po wielu godzinach gry

Recenzja wzarek
10

Football Manager 2018

Recenzja Musik
Chat