Jak to działa
Przejdź do gry Eldarya
Eldarya
5.0 1 412 0
23.10.2019

Recenzja odcinka 27 (Spoilery)

Przychodzę do was z kolejną recenzją mojej ulubionej gry visual novel. Tym razem na pierwszy plan wybieram odcinek 27, który niedawno wyszedł. Ostrzegam! Tekst może zawierać spoilery dotyczące fabuły, więc proszę nie mieć oto do m nie pretensji. Jak zwykle podzielę swoją recenzję na kilka części, by była jak najbardziej wiarygodna i obiektywna.

Oczekiwania

Tym razem zapowiedzieli pojawiły się tak jak to zwykle robili twórcy. Tydzień przed na Facebooku ujrzeć mogło się zapowiedź, która nawet intrygowała, chociaż nikt nie był zaskoczony, że główna bohaterka po upadku przeżyła. Niestety... Wszystko byłoby wręcz idealnie, gdyby nie fakt, że... Odcinek miał wyjść o 11, o czym poinformowały oficjalne na Facebooku, niestety w wyniku nieoczekiwanych problemów odcinek ukazał się o 14. Niestety... To nie koniec, ale o tym będzie w kolejnej części recenzji. W tym mam tylko poruszyć kwestię oczekiwań. Nie było tragedii, ale za tę obsuwkę należy odjąć punkty.
Ocena za ten punkt: 8/10

Grając w tę grę możesz zdobyć 100 Graj

Rozgrywka

Kolejnym punktem jest sama rozgrywka, ale weźmy sobie w nim na samym początku płynność. Niestety, nie było tu też za dobrze. Jak wiele osób podało prawdopodobnie kolejne bugi utrudniają zdobycie ilustracji Ezarela (gra nie daje żadnego wyboru i tylko pojawia się informacja o przegapionej ilustracji) oraz uniemożliwiają zdobycie ilustracji Nevry (niektórzy nawet nie dostali informacji o przegapionej ilustracji). To był najgorszy problem gry, ale pewnie za niedługo zostanie to naprawione bądź wynagrodzone graczom przez twórców. Ostatnim razem fajnie to rozegrali - dali każdemu kto ukończył odcinek i nie zdobył ilustrację, tę z ich wybrakiem serca.

Kolejny problem pojawił się przy wykonaniu zadań. Niestety gracze nie reagowali na to zbyt radośnie. Poleciały ostre słowa krytyki i mówiąc szczerze wcale się nie dziwię. Sama gdy grałam, modliłam się tylko w duchu by nic nie sprawiło iż moja dalsza rozgrywka stałaby się niemożliwa.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 100 Graj

Nie chciałabym nie móc zdobyć ilustracji z Leiftanem, bo nie pojawiło mi się kilka dialogów. Jeśli mowa o fabule to... Była bardzo krwawa. Najpierw śmierć Ykar, później znalezienie rannego Chroma na plaży... Byłam poruszona. Ale i jednocześnie wściekła na kolejne wydarzenia. Moja bohaterka... zachowywała się nielogicznie albo jak niewyżyta kobieta, myśląca tylko o współżyciu. A ta misja od Miko? To byłą kpina! Zamiast zajmować się tym co istotne, to... I brak Lance jak i jego brata również mocno mnie bolał. Dlaczego nie było ich jakiegoś wejścia? Wiele osób uważa go za ws, więc... Ech... Szkoda słów. Plus ilustrację... No ja wiem, że musimy mieć jakieś czułostki, ale to już któryś raz gdy mamy ilustrację na tle seksualnym. Jedynie ilustracja z Leiftanem przypadła mi do gustu i ta z rannym Chrome.

Ocena z tego podpunktu: 4/10 Przykro...

Na koniec wspomnę, że o ile bardzo czekałam na ten odcinek to czuję niedosyt. Chciałabym wreszcie zobaczyć nasze smoczki, może niedługo będzie mi to dane? Oby! Ocena końcowa: 6/10, więc chyba nie aż tak źle... Chyba. Rozgrywka jednak leży. Oby w następnych razach to poprawili.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Qitria

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Jak zalogować się do starego MSP??

Poradnik Porarzo
2

Jak zdobywać bananki i exp?

Poradnik lol troll
3

Apex Legends Apex Legends - Recenzja

Recenzja Gasior15
4

Football Manager 2018

Recenzja Musik
5

Agar io Gra, która zyskała miliony graczy-Agar.io

Recenzja Junko Chan
6

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
7

Hero Zero Jak szybko mieć dobre konto w HeroZero

Poradnik Zgudzio
8

Perfect World International PWI - czyli najlepsza darmowa gra MMORPG!

Recenzja toya_xd
9

Steam Summer Sale- co warto kupić?

Recenzja Boomboxpl
10

Karty w Clash Royale - Royal Giant

Poradnik TheMaślak
Chat