Jak to działa

Eldarya

 • Bananapedia 100 100
  Napisz artykuł lub nagraj video

  Przygotuj dla nas film video lub napisz artykuł dla tej gry.
  Może to być recenzja, poradnik, tutorial... więcej

  Nagraj film Wyślij
  Napisz artykuł Wyślij

Opis Eldarya

Teraz mamy coś bardziej dla żeńskiej części publiczności. Oto magiczny świat wróżek otoczony kolorowymi i pełnymi przygód krainami, w których czeka na Ciebie miłość, przebieranki i wciągająca fabuła! Stwórz swoją postać i zapewnij jej perfekcyjny wygląd przy użyciu cudnych kreacji ze swej garderoby.

Początek przygód w Eldarya jest dość nietypowy, bo grę zaczynamy spacerkiem po wsi, kiedy to napotykamy dziwne skupisko grzybów. W tym miejscu teleportujemy się do dziwnego pokoju, którego nigdy nie widzieliśmy na oczy. Czeka w nim na nas dziwna pani-lis, która nie wiedzieć czemu postanawia wrzucić Cię do więzienia. Od tej pory zaczynasz widzieć dziwne rzeczy i miejsca oraz spotykasz na swojej drodze wcale nie bardziej normalne stworzenia.

Podczas swojej podróży po świecie Eldaryi spotkasz na swojej drodze postaci, z którymi będziesz mogła rozmawiać, a wybrane odpowiedzi i podjęte decyzje określą Twoją przyszłość, co sprawia, że zyskujesz pełną kontrolę nad losami swojej postaci.

Historia w tym nietypowym symulatorze podzielona jest na kilkanaście odcinków, a kiedy ukończysz dany epizod, otrzymasz unikalne portrety i grafiki charakterystyczne dla sekcji, którą właśnie przechodziłaś.

W sklepach kupisz z kolei nowe ciuchy i zwierzaki, które możesz w każdej chwili zmienić, a w kolekcji wielu elementów do odblokowania znajdziesz z kolei dodatkowe tła.

Spośród dwóch dostępnych walut możemy wyróżnić Maanę i Monety - uzyskasz je po zakończeniu każdego etapu historii. Waluty umożliwiają zakup nowych przedmiotów, a jeśli chcesz i możesz sobie na to pozwolić, kupisz je również za pomocą mikropłatności za prawdziwą kasę.

Przekonaj się na własne oczy, jak czaruje Eldarya!

pełny opis gry
Screeny
Eldarya screenshot1 Eldarya screenshot2 Eldarya screenshot3 Eldarya screenshot4 Eldarya screenshot5 Eldarya screenshot6 Eldarya screenshot7 Eldarya screenshot8 Eldarya screenshot9 Eldarya screenshot10
Video

Eldarya wymagania

 • Windows XP/Vista/7/8.1/10 (32-bit or 64-bit)
 • 2 GHz or higher
 • 1 GB
 • 512 MB VRAM or more
 • Broadband Internet connection / 1 Mb/s
Podobne gry
Chat