Jak to działa
5.0 3 13555 0
16.12.2018

Euro Truck Simulator 2 - Najlepsze mody z Warsztatu Steama (ETS2)

Hej! W tym artykule dowiecie się o najlepszych modach do Euro Truck Simulatora 2 z Warsztatu Steama ( Steam Workshop ). Aby ściągnąć mody tym sposobem wystarczy wejść do warsztatu, znaleźć danego moda, a następnie kliknąć zielony przycisk ZASUBSKRYBUJ. Następnie po wejściu do gry, przed zalogowaniem, wchodzimy w MENADŻERA MODÓW i przenosimy danego moda do listy aktywowanych. W przypadku modów ze warsztatu Steama kolejność nie jest ważna. Jest to duże ułatwienie ponieważ ściąganie modów takich jak na przykład Promods przyprawia wiele kłopotów takich jak znalezienie odpowiedniego pliku. Aktualizacje też są automatyczne dodawane do gry i nie trzeba ich dodatkowo ściągać. Teraz, kiedy już wiecie jak zainstalować mody z workshopa Steama, czas przejść do Najlepszych modów:
MOD PIERWSZY: SiSL's Mega Pack
Aktualnie mod ten jest najpopularniejszym modem według Steama. Czemu zyskał, aż taką popularność? Ilością i różnorodnością rzeczy które dodaje do Euro Truck Simulatora 2. Są to akcesoria do kabiny oraz na zewnątrz pojazdu. Od kubków po flagi jest tu niemal wszystko co trzeba do pięknej ciężarówki. Dodatkowym plusem jest możliwość dostosowania różnych rzeczy pod siebie np: z podstawowej tureckiej flagi można zmienić na polską.
MOD DRUGI: Realistic Graphics Mod - by Frkn64
Mimo że Euro Truck Simulator 2 jest bardzo ładną grą, nie oznacza to, że niemożna jeszcze tego polepszyć... z pomocą przychodzi własnie ten mod. 72 nowe realistyczne skyboxy, realistyczne cienie czy polepszone światła i reflektory to tylko nieliczne ulepszenia graficzne jakie daje ów mod.
MOD TRZECI: Real European Companies (by Tamiel18)
Mod ten dodaje, jak nazwa wskazuje, prawdziwe firmy do gry. Kto nie chciałby dowozić ładunków z i do takich firm jak DHL, IKEA czy TESCO? Niestety mod ma pewną wadę mianowicie jest w nim mało nam znanych firm. Większość z nich niema w Polsce, a jak już jakąś znajdziesz to zapomnij, aby na naczepie był polski napis. Poza tym naprawdę solidnie wykonany mod.
MOD CZWARTY: Real European Gas Stations Reloaded
Było o prawdziwych firmach to do kompletu dodajmy realne stacje benzynowe. Tankowanie w takich stacjach jak Orlen, BP czy Shell sprawi że będziesz się czuł jak naprawdę byś był kierowcą ciężarówki! Bardzo dobrze wykonane modele + aktualizacje na bieżąco sprawiają że jest to kawał dobrej pracy.

Mam nadzieję że mody przydadzą się wam i sprawią wam radość. Do zobaczenia na trasie!
5.0 (głosów: 3)
Art napisany przez Cyberadam

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Dofus Dofus - Recenzja gry!

Recenzja Malfour
2

Margonem Szybki zarobek na niskim lvl!

Poradnik Nogo-V-sky
3

ARK: Survival Evolved (B2P) Pierwsze zwierzę Ark + porady

Poradnik Pythonek
4

FIFA 18- Jak zarabiać przed premierą gry?

Poradnik MichK
5

Star Stable Porady dla początkujących graczy

Poradnik rzulty
6

Minecraft DeathRun - Co i jak?

Poradnik xBK20x
7

World of Tanks Czy warto było zmarnować na tą grę parę tysięcy godzin?

Recenzja nałogowygracz
8

War thunder to fajna gra

Recenzja Inwestor
9

Fortnite Fortnite gra free to play oparta na mikropłatnościach ?

Recenzja Piotrekjh
10

Retro Sektor XIII. Warcraft III: The Frozen Throne

Recenzja Tybero
Chat