Jak to działa
Przejdź do gry Eternal Edge+ Prologue
Eternal Edge+ Prologue
5.0 1 365 0
21.02.2023

Eternal Edge+Prologue - gra warta uwagi

Eternal Edge+Prologue to gra RPG, wydana na platformy PC i Nintendo Switch w 2020 roku. Gra oferuje wspaniałe wizualnie, pełne akcji przygody w stylu japońskiej mangi. Gracz wciela się w postać bohatera, który wyrusza na poszukiwanie zaginionej matki.

Fabuła gry skupia się na poszukiwaniu matki bohatera, która zniknęła w tajemniczych okolicznościach. W trakcie poszukiwań gracz wkracza do fantastycznego świata pełnego magicznych stworzeń, tajemniczych artefaktów i niebezpieczeństw. Bohater będzie musiał walczyć z różnymi przeciwnikami, zdobywać doświadczenie, rozwijać swoje zdolności i odkrywać sekrety otaczającego go świata.

Eternal Edge+Prologue oferuje wspaniały świat fantasy, w którym każda lokacja jest inna i pełna szczegółów. Świat został pięknie zaprojektowany, a postacie, które napotykamy, są dobrze zróżnicowane i ciekawe. Muzyka i efekty dźwiękowe również dodają klimatu, który panuje w grze.

Grając w tę grę możesz zdobyć 500 Graj

Mechanika gry opiera się na prostym systemie walki w czasie rzeczywistym. Walka jest dynamiczna i wymaga od gracza szybkiego myślenia i reakcji. System walki opiera się na atakowaniu przeciwników i unikaniu ich ataków, co daje poczucie szybkiej i dynamicznej rozgrywki. Istnieje również system zdolności, które można odblokować, aby pomóc w walce. Gracz może wykonywać różne kombinacje ataków, co dodaje do gry więcej głębi. W trakcie gry będziemy walczyć z różnymi rodzajami przeciwników, które wymagają od nas zmiany taktyki w walce.

Jednym z ciekawych elementów gry jest możliwość eksplorowania otwartego świata, który jest pełen zagadek i tajemnic. W trakcie rozgrywki będziemy napotykać różne postacie, które zlecają nam zadania i misje. Wykonując zadania, otrzymujemy nagrody i zdobywamy doświadczenie, które pozwala nam na rozwijanie naszej postaci. Gra oferuje wiele różnych lokacji, takich jak zielone lasy, mroczne katakumby, wodospady i wiele innych, a każda z nich ma swoje własne wyzwania i zagadki. Znajdziemy tam również wiele skarbów i przedmiotów, które pomogą nam w naszej przygodzie. Co więcej, Eternal Edge+Prologue ma wiele tajemniczych postaci, których można spotkać w trakcie rozgrywki, każda z nich ma swoją historię i motywacje, co dodaje więcej głębi i złożoności do fabuły.

Grając w tę grę możesz zdobyć i 590 Graj

Gra oferuje również wiele elementów RPG, takich jak rozwój postaci, zdobywanie nowych umiejętności i zdolności oraz zbieranie przedmiotów i ekwipunku. Gracz może zbierać różne rodzaje przedmiotów, takie jak broń, zbroja i akcesoria, które wpływają na statystyki postaci i zdolności w walce.

W grze jest również system umiejętności, który umożliwia graczowi wybór i rozwijanie różnych zdolności, takich jak siła ataku, obrona, regeneracja punktów życia i wiele innych. Możemy również rozwijać umiejętności naszej postaci, takie jak szybkość i skoczność, co pozwala nam na eksplorowanie nowych obszarów gry.

Jednym z wad gry jest jej dość krótka długość. Przeciętny czas ukończenia gry wynosi około 6-8 godzin, co może być zbyt krótkie dla niektórych graczy. Gra ma również pewne problemy z kamerą i kontrolą postaci, co może być irytujące podczas walki.

Podsumowując, Eternal Edge+Prologue to wspaniała gra RPG, która oferuje piękny świat fantasy, dynamiczną walkę i wiele elementów RPG. Gra ma wspaniałą oprawę wizualną i dźwiękową oraz ciekawą fabułę, która jest pełna tajemnic i zagadek. Choć gra jest krótka i ma pewne problemy z kamerą i kontrolą, to wciąż jest to świetna gra dla fanów gatunku RPG, którzy szukają szybkiej i dynamicznej rozgrywki.

5.0 (głosów: 1)
Art napisany przez Majqqeen

Zaloguj się, aby zobaczyć komentarze

Gorące artykuły
Miejsce Nazwa gry i tytuł artykułu Kategoria Autor Rodzaj
1

Minecraft Jak stworzyć własny TEXTUREPACK do Minecraft'a?

Tutorial WalcQ
2

Roblox Recenzja gry BLOXBURG - Roblox

Recenzja LooLxD
3

CSGO Prime (B2P) Wszystko o operacjach w CSGO!

Poradnik JestemKacper
4

League of Legends Błędy popełniane przez graczy z niskich dywizji.

Poradnik Xevtio
5

The Sims 4 - Mody, które koniecznie musisz pobrać - Twarz

Poradnik Sylwiszel
6

Minecraft Jakie shadery są najlepsze do Minecarft'a? Oto kilka najlepszych shaderów do MC!

Poradnik Namirt
7

Roblox Jak zacząć grać w Bloxburg ? - ROBLOX

Tutorial LooLxD
8

Panie i panowie, oto lordowie. Recenzja scenariusza Uchodźcy do Frostpunk

Recenzja Tybero
9

CSGO Prime (B2P) Jak być coraz lepszym w cs go?

Poradnik J3DI
10

Margonem Recenzja gry Margonem - by Kamcio98

Recenzja Kamcio98
Chat